وبلاگ

کارتن بسته بندی دینام خودرو [شیوه انتخاب سفارش تولید]

کارتن بسته بندی دینام خودرو

کارتن دینام خودرو چگونه طراحی می‌شود؟ آیا میتوان از کارتن سینگل فیس نیز برای بسته بندی دینام خودرو استفاده کرد؟ در حال حاضر قیمت متوسط دینام خودرو در بازار بین 1 میلیون تومان تا 3 میلیون تومان است، چقدر ضروری است که حتما برای بسته بندی این قطعه، از کارتن استفاده شود؟ پاسخ به این سوالات و بیشتر در ادامه این محتوا آمده است.

اشتباه رایجی که خیلی از افراد می‌کنند، این است که فکر می‌کنند منبع جریان برق برای حرکت کردن خودرو، باتری است، در حالی که اگر حتی یکبار مشکلی در سیستم برق رسانی خودرو شما پیش آمده باشد، تاکنون متوجه شده اید که بدون قطعه دینام یا آلترناتور، باتری هیچ استفاده‌ای نخواهد داشت و حتی با هل دادن هم ماشین شما روشن نمی شود. در ادامه بیشتر با انواع جعبه های بسته بندی دینام خودرو به عنوان یکی از قطعه های حساس و مهم ماشین آشنا خوهید شد.

اهمیت کارتن بسته بندی دینام خودرو

روزانه هزاران قطعه مخصوص خودرو در سراسر جهان تولید و روانه بازار می‌شوند که یکی از آنها دینام خودرو است. دینام یا به زمان ساده ژنراتور در واقع یک تولید کننده برق در زمان روشن شدن خودرو است که در صورت نبودن آن، برق باتری به سرعت خالی می‌شود و سپس هزینه تعمیر سنگینی روی دوش راننده خودرو گذاشته خواهد شد.

مرتبط ترین ها: کارتن بسته بندی شمع و وایر خودرو

برای طول مدت زمان سالم ماندن دینام خودرو زمان دقیقی مشخص نمی‌شود، اما تولید کننده یا خورو ساز محترم میتواند با خرید یک کارتن دینام خودروی با دوام، از عمر مفید دینام تا زمانی که به دست مشتری می‌رسد، مراقبت کند. در غیر این صورت در وضعیتی که دینام بدون هیچ آسیبی هم به مشتری برسد، اگر بسته بندی با کیفیتی نداشته باشد، مقدار شارژ آن کمتر از دو سوم خروجی نرمال خواهد بود و نمیتوان از قدرت برق رسانی آن برای تمام نقاط ماشین که برای روشن شدن به برق نیاز دارند، استفاده کرد زیرا و مطمئنن در زمان حمل و نقل آسیب های احتمالی به آن وارد شده است و در زمان بهره برداری بر روی خودرو بازدهی خود را نشان خواهد داد.

انواع کارتن بسته بندی دینام خودرو

از آنجایی که امروزه کسب و کار‌های زیادی مانند دینام عظام ، دینام ایساکو ، دینام نافذ و غیره به تولید این قطعه مهم می‌پردازند، بنابراین بسته بندی های متعددی از جعبه دسته دار ( پلاستیکی) و درب دارویی ته قفلی گرفته تا چهار درب و کیبوردی تولید شده اند.

برحسب وزن محصول و ارزش اقتصادی آن، تعداد لایه‌هایی که در تولید هرکدام از مدل های بالا استفاده می شود؛ متفاوت می باشد.

کارتن سه لایه دینام خوردو

طبق مستندات بدست آمده، تولید کنندگان دینام پراید، دینام ال 90 و دینام 206 اغلب از کارتن سه لایه که از به هم چسبانده شدن 3 لایه ورق زیره، فلوت و رویه تولید میشوند، برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند.

کارتن پنج لایه دینام خودرو

برای بسته بندی دینام انواع ماشین سنگین اغلب از کارتن پنج لایه که ساختار آنها شامل سه لا ورق مسطح به همراه دو لایه ورق فلوت می‌باشد، استفاده می‌شود.

 کارتن‌های 5 لایه در مقایسه با کارتن 3 لایه از مقاومت بیشتری برخوردار هستند.

چاپ و طراحی کارتن دینام خودرو

جعبه بسته بندی دینام خودرو

با توجه به تنوع نوع کارتن دینام خودرو، کسب و کار‌های مختلف اغلب از دو تکنیک فلکسو و افست برای درج اطلاعاتی مانند: آدرس شرکت تولیدی، تاریخ تولید و طریقه مصرف آن استفاده می‌کنند تا اعتماد افراد را بعد از خواندن چنین اطلاعاتی به برند خود جلب و آنها را به خرید از محصولاتشان تشویق نمایند.

چاپ فلکسوگرافی و افست از متداول ترین روش‌های چاپی در صنعت بسته بندی بشمار می‌روند. اما به دلیل بستر کارتنی بسته بندی‌های دینام خودرو نمیتوان از چاپ افست به صورت مستقیم روی آنها استفاده کرد. طریقه استفاده از چاپ افست روی کارتن به این صورت است که ابتدا طرح درخواستی مشتری روی یک مقوا درج میشود و سپس مقوای چاپدار برروی کارتن با دستگاه‌های مخصوص چسبانده می‌شود.

آن دسته از تولید کنندگان و فروشندگان دینام خوردو به خصوص دینام فنام و ایساکو که مشتریان بسیار زیادی دارند، چاپ افست که نتیجه آن تولید کارتن لمینتی است را همیشه برای طراحی کارتن های بسته بندی دینام خودروی برند خود بکار می‌گیرند.

رایج ترین مدل های کارتن بسته بندی دینام خودرو

اگر چه قبلتر با مدل‌های مختلف کارتن دینام خودرو آشنا شدید، اما بیشترین مدل‌هایی که تا کنون برای جعبه بسته بندی دینام خودرو دیده شده، مدل دسته دار و درب دارویی ته قفلی با استفاده از چاپ افست است که هم از نظر ظاهری، منحصر به فرد هستند و هم به دلیل کیفیت بالای چاپشان، بهتر میتوانند برند کسب و کاری که روی بسترشان درج شده را به نمایش بگذارند.

انتخاب مناسب ترین مدل کارتن بسته بندی دینام خودرو نه تنها چشم افراد زیادی را با برند شما آشنا می‌کند، بلکه خیلی زود به افزایش ارزش افزوده و به قابلیت بازاریابی نیز کمک می‌نماید.

قیمت کارتن دینام خوردو

قیمت کارتن دینام خودرو تحت تاثیر عوامل گوناگونی محاسبه می‌شود که این موارد عبارتند از ابعاد محصول، وزن آن، نوع کارتن، نوع چاپ و غیره، که هرچه متریال به کار رفته در جعبه بسته بندی دینام خودرو با کیفیت‌تر و المان‌های زیباتر بیشتری داشته باشد، طبیعتاً قیمت نهایی آن افزایش خواهد یافت. با سفارش کارتن بسته بندی دینام خودرو در تعداد بالا، میتوانید در هزینه‌های خود بسیار صرفه جویی نمایید.

جمع بندی

اگر شما هم تولید کننده و فروشنده دینام خودرو هستید، وقت آن رسیده تا استرس‌های آسیب‌های مختلف را از دینام خودرو تولیدی خود دور کنید و با سفارش یک جعبه کارتنی با دوام و با کیفیت از شرکت کارتن سازی ، آنها را با خیال راحت به دست مشتریانتان برسانید.

برای سفارش کارتن دینام خودرو مد نظر خود میتوانید با مشاوران گروه تولیدی صنعتی آوین پک از صفحه تماس با ما اقدام و یا به صورت آنلاین ثبت سفارش نمایید.

2.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *