بسته بندی

کارتن بسته بندی مکمل ورزشی ؛ خرید و سفارش با قیمت مناسب

کارتن بسته بندی مکمل ورزشی

کارتن بسته بندی مکمل ورزشی یا جعبه پودر بدن سازی یکی از تولیدات شرکت‌های کارتن سازی در سطح شهر تهران و کرج می باشد. این کارتن‌ های بسته‌بندی به دلیل این که محتوی یک ماده خوراکی هستند، ضرورتاً باید از مواد اولیه با کیفیت و بهداشتی تولید گردند. در غیر این صورت نمی‌توان امیدوار بود که کیفیت و سلامت مکمل‌ها به خطر نیفتد. در نهایت این موضوع به ضرر مصرف‌کنندگان این محصولات دارویی و مکمل تمام خواهد شد.

کارتن بسته بندی مکمل ورزشی

مکمل‌های ورزشی دارای انواع مختلفی از برند‌های متفاوت هستند. در نتیجه روند بسته بندی آن‌ها در کارتن‌ های بسته بندی و جعبه مقوایی متفاوتی انجام خواهد شد. نوع بسته بندی اولیه مکمل‌های ورزشی تعیین خواهد کرد که جعبه کارتنی آن‌ها از چه نوع و در چه ابعاد و دارای چه خصوصیاتی باشد. در نتیجه بهتر است که در ابتدا نوع بسته‌بندی را در نظر داشته باشید، سپس نوع و جنس بسته بندی ثانویه را تعیین کنید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

انواع مدل جعبه بسته بندی مکمل ورزشی

جعبه کارتن دایکاتی ، فلکسویی، لمینتی انواع مدل‌های مختلف جعبه کارتن مکمل‌های ورزشی هستند. مشتریان اگر به دنبال جعبه کارتنی جذاب با طراحی های پیچیده باشند، می‌توانند کارتن لمینتی را برای بسته بندی محصول‌شان استفاده کنند. اما در صورتی که ظاهر جعبه چندان اهمیتی نداشته باشد و صرفاً نیازمند یک جعبه کارتن بسته بندی مقاوم و مستحکم باشند، کارتن فلکسویی نیز می‌تواند روند نقل و انتقال این محصولات را تسهیل گرداند.

از یک منظر دیگر نیز می‌توان جعبه های کارتنی مکمل های ورزشی را دسته بندی نمود. این دسته بندی به شکل ظاهری و نوع درب آن‌ها بستگی دارد.

مثل:

تمامی این مدل‌های جعبه های کارتنی مکمل های ورزشی را می‌توان به شکل لمینتی و فلکسویی تولید کرد و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

انواع چاپ کارتن مکمل

به طور عمده تکنیک‌های چاپی رایج در صنعت چاپ و بسته بندی شامل چهار مورد است : سیلک، دیجیتال، افست و فلکسو. اما دو شیوه چاپی آخر یعنی افست و فلکسو، نسبت به سایر تکنیک‌ها کاربرد بیشتری دارد. دلیل رواج بیشتر این دو شیوه، مدرن بودن دستگاه‌های آن‌ها است. زیرا که امکانات بیشتری را در اختیار کارتن سازان قرار می‌دهد و جعبه های کارتنی مدرن‌تری را می‌توانند با آن‌ها طراحی و تولید کنند.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

در صورت نیاز مشتریان می توانند از انواع خدمات چاپی در روند تولید کارتن‌ های بسته بندی و جعبه های مقوایی بهره‌مند شوند. صرفاً کافی است که در خواست خودشان را در هنگام ثبت سفارش با تیم فروش و برنامه‌ریزی در میان بگذارند و از آن‌ها بخواهند که در هنگام طراحی و تولید موارد را لحاظ کنند.

مرتبط بخوانید: انواع خدمات چاپ + انواع مدل ها و مزایا

بسته بندی مکمل ورزشی با جعبه مقوایی

در صورتی که مکمل های ورزشی در حجم کمتری باشند می‌توان آن‌ها را در جعبه‌ مقوایی بسته‌بندی نمود. جعبه های مقوایی نسبت به انواع کارتن های بسته بندی دارای مقاومت کمتری هستند و محصولات در وزن پایین‌تر امکان بسته بندی در آن‌ها را دارند.

برای بسته بندی آن دسته از مکمل‌های ورزشی که وزن و ابعاد چندانی ندارند، بهتر است که برای صرفه جویی در مصرف ورق کارتن و هزینه‌های نهایی تولید، از انواع جعبه های مقوایی استفاده نمود.

جعبه های مقوایی نسبت به انواع دیگر کارتن‌ های بسته‌بندی هزینه تولید کمتری دارند و برای مشتریان نیز می‌توانند جعبه بسته‌بندی مقرون به صرفه‌ای باشند.

هر نوع جعبه، چه از انواع کارتن‌ های بسته بندی و چه نوع جعبه مقوایی، می‌تواند روند برندینگ کسب و کار شما را موفقیت آمیزتر پیش ببرد و در کوتاه ترین زمان بیشترین مشتریان را جذب محصول خودتان کنید.

بیشتر بخوانید: تاثیر بسته بندی بر برندینگ و برندسازی برای فروش بیشتر کالا

خاتمه

در این مقاله روشن گردید که هنگام برنامه‌ریزی تولید یک جعبه کارتن بسته بندی برای مکمل‌های ورزشی قطعاً به بهداشتی بودن مواد اولیه آن توجه خواهد شد. زیرا بر اساس قوانینی که در سازمان بهداشت آمده است، جعبه‌های کارتنی تمامی انواع مواد خوراکی و مواد غذایی نیاز است که مواد اولیه آن ها ویرجین یا دست اول باشد. در صورت نیاز به دریافت راهنمایی‌های بیشتر در خصوص روند جعبه سازی این امکان برایتان فراهم است که با مشاورین ما در بخش فروش تماس داشته باشید و سوالات و ابهامات خود را را با آن‌ها در میان بگذارید.

5/5 - (6 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *