کارتن سازی به آوران صنعت

برای سفارش و خرید جعبه و کارتن برای بسته بندی خرمای صادراتی در انواع مختلف با ما ارتباط بگیرید

طراحی تولید و فروش جعبه کارتن خرما ی مضافتی صادراتی یکی از فعالیت های صنایع کارتن و بسته بندی به آوران صنعت آوین می باشد. داشتن جعبه با طراحی زیبا و منحصر به فرد می تواند سود حاصل از فروش این محصول را به مقدار قابل توجهی نسبت به فروش فله ای افزایش دهد.

به طور کلی خشکبار و به صورت خاص خرما از محصولات بسیار مهم صادراتی کشور به شمار می آید. با توجه به کیفیت این محصول کشورهای زیادی در اروپا خواهان خرید آن هستند. صنعت بسته بندی در بسیاری از کشورهای اروپایی از صنایع ارزشمند و مهم محسوب شده و توجه ویژه ای به چگونگی بسته بندی محصولات می شود. نوع بسته بندی محصول به خصوص محصولات غذایی می توانند بیان کننده ارزش آن باشند.

با توجه به سال ها فعالیت در حوزه بسته بندی و تولید کارتن و جعبه تجربیات فراوانی از چگونگی سلایق مصرف کنندگان کسب کرده ایم و با تولید نمونه های متعدد از جعبه های خرما می توانیم ادعای توانایی در تولید بسته بندی با کیفیت را داشته باشیم.

یکی از خدمات خاص صنایع کارتن به آوران صنعت ارائه طرح سه بعدی پیش از تولید به سفارش دهنده می باشد. بعد از طراحی ابتدایی و تایید طرح چاپ توسط سفارش دهنده اقدام به ایجاد طرح سه بعدی از محصول نهایی می کنیم.

قیمت تولید جعبه خرما چگونه محاسبه می شود؟

طراحی تولید و فروش جعبه کارتن خرما ی مضافتی صادراتی با قیمت های متفاوتی انجام می شود. اما این تفاوت قیمت ناشی از چیست؟

در ساده ترین و سنتی ترین حالت جعبه های خرما از یک زیره و یک رویه یا درب تشکیل می شوند. کفی می تواند از جنس های مختلف تولید شود. درب نیز علاوه بر تولید با مقوا در گرماژ های مختلف می تواند به صورت سلفون دار و یا بدون سلفون و نیز به صورت ساق کوتاه و یا ساق بلند تولید شود. علاوه بر همه ی این موارد تیراژ یا به عبارتی تعداد جعبه های سفارش داده شده می توانند تاثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده ی جعبه های خرما داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *