وبلاگ

جعبه بسته بندی نوار تفلون

جعبه بسته بندی نوار تفلون

جعبه بسته بندی نوار تفلون برای پک کردن تعداد مشخصی از این کالای صنعتی تولید می‌گردد. در اغلب موارد برای تولید کارتن مادر این محصول از انواع کارتن لایه دار استفاده می‌شود. اما در صورتی که بخواهند تعداد کمتری از این کالاها را در این جعبه قرار دهند، معمولاً از جعبه های تولید شده از جنس مقوا استفاده می‌شود. در ادامه می‌خواهیم روند جعبه سازی انواع کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی نوار تفلون را مورد بررسی قرار دهیم.

جعبه مقوایی نوار تفلون

به دلیل این که این محصول صنعتی دارای وزن زیادی نمی باشد، به راحتی می‌توانند تعداد کمی از آن ها را در جعبه های مقوایی قرار دهند و به شکل یک پک محصول به مشتریان عرضه کنند.

اما موضوع این است که جعبه های مقوایی ابعاد زیادی نداشته و نیازمند تعدادی کارتن مادر هستند. کارتن مادر به عنوان بسته بندی ثانویه برای پک کردن بچه جعبه ها کاربرد زیادی دارد.

به عنوان مثال تعداد 10 عدد را در جعبه مقوایی قرار داده و تعداد 20 عدد از این جعبه های مقوایی که نوار تفلن درونشان است درون کارتن مادر قرار می دهند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

کاربرد کارتن بزرگ به عنوان کارتن مادر زمانی مشخص می‌گردد که این کالا از درب کارخانه بخواهد به فروشگاه های خرده فروش عرضه گردد. یا این که بخواهند تعداد زیادی از این بسته بندی مقوایی را در انبار نگه داری کنند. کارتن های مادر روند این کارها را تسهیل کرده و چالش های موجود را از بین خواهند برد و در نهایت به نظم چیدمان و مشخص نمودن موجودی کمک بسیاری میتوانند بکند.

در نظر گرفتن نوع متریال جعبه را میتوانید در ادامه بشناسید و سپس آگاهانه از شرکت جعبه سازی که قرار است بسته بندییان را تولید کند بخواهید. جنس جعبه های نوار تفلن را اگر پشت طوسی انتخاب شود ضعیف تر ولی از نظر قیمت ارزان، ولی اگر ایندربرد انتخاب شود مقاوم تر و قیمت به نسبتا بالایی دارد و جنس کارتن مادر را میتوانید 3 لایه انتخاب کنید.

چاپ جعبه مقوایی و کارتن مادر نوار تفلون

کارتن مادر نوار تفلون و تمامی محصولات در اغلب موارد با تکنیک چاپ فلکسو و به شکل کارتن فلکسویی تولید می‌گردند. زیرا این کارتن ها نقش چندانی در بازاریابی ندارند و صرفاٌ در بخش حمل و نقل و انبارداری به تولید کنندگان محصولات کمک می کنند. بنابراین نیاز نیست که این کارتن ها را با طراحی‌های مختلف گرافیکی و با تکنیک‌های چاپی گران قیمت تری تولید کنند.

در موارد خاصی که مشتریان نیازمند کارتنهای شکیل تری هستند، کارتن لمینتی به عنوان کارتن مادر به کار گرفته می‌شوند. چاپ افست در تولید کارتن لمینتی و جعبه مقوایی کاربرد دارد و دارای امکانات چاپی قابل توجهی در خصوص پیاده سازی طراحی ها و رنگ‌های مختلف است.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

مزایای کارتن بسته بندی و جعبه مقوایی نوار تفلون

از مهم ترین مزایایی که می‌توانیم برای خرید کارتن نوار تفلون برشمریم موارد زیر هستند:

  1. کاهش چالش‌های حمل و نقل و جابه‌جایی این کالا؛ زیرا این محصول در ابعاد کوچکی تولید می شود و نیاز است که در یکسری پک‌های استاندارد به فروشگاه‌های خرده فروش و مشتریان عرضه گردد.
  2. بهبود روند بازاریابی برای محصولات؛ زیرا این کالاها با بسته بندی های سفارشی که دارند به نوعی شناسنامه دار محسوب می‌شوند. در نتیجه مشتریان زیادی نسبت به این محصول اعتماد کرده و احتمال خرید افزایش پیدا می‌کند.
  3. بهبود روند انبار داری برای تولید کنندگان این محصول؛ زیرا در صورتی که حجم زیادی از این کالا تولید گردد، می‌توانند به راحتی در انبارهای شرکت آن ها را به مدت طولانی نگه داری کنند. بسته بندی ها حفاظت کاملی از آن ها خواهند داشت و در فضای انبارداری نیز صرفه جویی می‌گردد. زیرا بسته بندی ها به شکل مرتب روی هم قرار گرفته و در مساحت کم، تعداد بیشتری از محصولات انبار خواهند شد.

بخوانید: تاثیر بسته بندی بر برندینگ و برندسازی برای فروش بیشتر کالا

لوازم صنعتی از کوچک تا بزرگ از سنگین تا سبک همگی یک اصل مهم دارند و آن نام تجاری تولید کننده است. شاید امروز تولید کننده نوار تفلن هستید ولی مطمئنن در آینده لوازم بیشتری را در این زمینه تولید خواهید کرد. پس از امروز به فکر گسترش برند و نام کسب و کار خود باشد زیرا فردا دیر است.

نکته آینده نگری: همان طور که میدانید نوار تفلن یکی از لوازم پر کاربرد در ساختمان و صنایع مختلف میباشد. اگر کیفیت کالا قابل قبول باشد نام تجاری ناخداگاه در ذهن متخصصین و افراد صنعتی بی شماری خواهد ماند و همین امر باعث میشود وقتی محصول یا کالا های دیگری با نام شرکت شما به بازار عرضه شوند همان افراد نام برده بی شک خریدار اصلی کالاهایتان هستند. “این نتیجه حواست به برندت بودنه و این یعنی آینده نگری کردن”

نکته رقابتی: اگر رقیبی در بازار دارید که موازی با کیفیت شما نوار تفلن تولید میکند بهترین راه غلبه به آن بسته بندی محصول است. جعبه آن را پایش کنید و باکس بسته بندی بهترین از آن با طراحی خوش زوق تر برای جعبه خود در نظر بگیرید. پس از این کار اگر محصول شما در کنار محصول رقیبتان قرار بگیرد، تنها گزینه متمایز کردن بسته بندی است و اگر در این زمینه موفق عمل کرده باشید پس از مدتی بازار رقیب را اصطلاحا قبضه خواهید کرد.

خاتمه

نوار تفلون از کالاهایی است که کاربردهای زیادی در بخش صنعتی و ساختمانی دارد. بنابراین تولید آن ها در شرکت‌های مختلف انجام می شود. اگر به دنبال این هستید که در بازار مشتریان زیادی را جذب کنید و احتمال و شانس فروش محصول تان افزایش پیدا کند، می توانید با خرید کارتن سفارشی با چاپ اختصاصی گوی رقابت را از رقبای هم صنف خود بربایید.

کارتن سازی آوین پک با بیش از دو دهه فعالیت متمرکز در تهران و کرج توانسته انواع چاپ و بسته بندی کالاهای لوکس را با بیش از 1000 نمونه جعبه مقوایی و کارتنی به بازار عرضه کند. برای دیدن آنها میتوانید به لینک بسته بندی مراجعه کنید تا انواع نمونه کارهای گذشته را ملاحظه بفرمایید. همچنین میتوانید در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌های دقیق تری در خصوص بسته بندی و نحوه ارائه محصول تان به بازار را در اختیارتان قرار دهیم.  

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *