وبلاگ

کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی ؛ خرید آسان و قیمت ارزان

کارتن بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن و جعبه بسته بندی قطعات صنعتی پس از تولید قطعات در صنایع مختلف، از جمله صنعت خودرو سازی و عرضه لوازم یدکی خودرو، ابزار و یراق آلات، صنایع چوب و غیره به منظور ارائه محصول به بازار مورد نیاز است. جعبه های کارتنی مناسب ترین نوع بسته بندی برای قطعات صنعتی می‌باشند. استحکام و مقاومت، امکان چاپ با کیفیت های مختلف و تنوع در نوع باز و بسته شدن درب و شکل کلی جعبه از مزایای استفاده کارتن در تولید جعبه برای قطعات صنعتی است.

انواع مختلف بسته بندی قطعات صنعتی

کارتن‌های بسته بندی می‌توانند به منظور ارائه مناسب و هر چه بهتر لوازم یدکی و انواع قطعات صنعتی به بازار تولید شوند. انواع لوازم یدکی خودرو مانند میل سوپاپ ، پیستون ، بلبرینگ و یاتاقان و قطعات حساس موتور می بایست در برابر خش افتادن در جابجایی ها محافظت شوند. همچنین چراغ ها، قطعات تزیینی مانند سپر و جلو پنجره و سایر قطعات اتاق باید در بسته بندی مناسب قرار گرفته و سالم به دست مشتری برسند. استفاده از کارتن های با تعداد لایه های مشخص و حساب شده این نیاز را مرتفع می سازد.

جعبه ها به صورت لمینتی، یعنی اضافه شدن یک لایه مقوایی چاپ خورده به لایه های کارتنی و یا چاپ مستقیم بر روی ورق کارتن مانند چاپ فلکسو و چاپ سیلک تولید می شوند. کارتن های لمینتی به روش دایکاتی تولید می شوند و امکان تولید با هر نوع طراحی را دارند.

دلایل استفاده از کارتن بسته بندی برای قطعات صنعتی

به دلایل اقتصادی و ساختاری و محیط زیستی مختلفی، می‌توان گفت برای کالاهایی مانند قطعات صنعتی بهتر است که از کارتن و جعبه استفاده شود. معمولا کارتن‌های بسته بندی به صورت 3 و 5 و 7 لایه با توجه به سنگینی محصول و وزن قابل تحمل و مقاومت کارتن بسته بندی طراحی می شود. از سوی دیگر می توان گفت کارتن محافظت کالا در برابر ضربه خوردن و آسیب دیدن فیزیکی را به عهده دارد.

کارتن ها قابل بازیافت هستند و همین امر از لحاظ اقتصادی و زیست محیطی حائز اهمیت می باشد. بسته بندی محصولات با چاپ مخصوص روشی برای تبلیغات است، زیرا اساس تصمیم گیری مشتریان در مرحله اول از روی ظاهر می‌باشد. با تولید بسته بندی مناسب برای محصولات خود می توانیم توجه مشتریان را بیشتر به سمت برند و محصول خود جلب کنیم. از مزایای استفاده از کارتن بسته بندی می توان سهولت در حمل و نقل را یاد آور شد.

قیمت کارتن

در حوزه جعبه سازی، قیمت کارتن بسته بندی قطعات صنعتی و مکانیکی و لوازم یدکی با توجه به ابعاد جعبه و جنس ورق کارتن آن تغییر می‌کند. علاوه بر ابعاد جعبه و جنس آن، نوع چاپ و تیراژ آن نیز در محاسبه نهایی قیمت ها اثرگذرای قابل توجهی دارد.

مرتبط بدانید: محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه های مقوایی در ۲ دقیقه 

در نتیجه در ابتدا باید تمامی این موارد را در اختیار تیم فروش شرکت کارتن سازی قرار دهید؛ سپس از آن ها بخواهید که هزینه سفارش شما را محاسبه و اعلام کنند.

پد پولیش
جعبه پولیش خودرو

خرید کارتن بسته بندی

خرید کارتن بسته بندی و جعبه قطعات صنعتی به سفارش مشتری در ابعاد و تیراژ مختلف انجام می‌شود. قطعات صنعتی مختلف مانند لنت ترمز، سرسیلندر و… در بسته بندی های مختلف را می توان در بازار تهیه کرد که اولین تفاوت در این محصولات شکل بسته بندی کارتنی و در بعضی جعبه مقوایی آنها می تواند باشد. پس باید متوجه اهمیت بسته بندی محصول شده باشید.

خاتمه

در صورتی که نیاز به تولید تخصصی کارتن بسته بندی قطعات صنعتی و یا لوازم یدکی را دارید جهت راهنمایی می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی آنلاین و یا صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید، همچنین در صفحه نمونه کارهای بسته‌بندی قطعات صنعتی می‌توانید نمونه‌های تولید شده توسط آوین پک را مشاهده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *