جعبه و کارتن قطعات صنعتی و مکانیکی

جعبه و کارتن لوازم یدکی و قطعات صنعتی می تواند در مدل ها مختلف همچون کیبوردی، ته قفلی، چهاردرب و غیره تولید میگردد که پر تقاضاترین آنها تلفیق کیبوردی ته قفلی می باشد که در ادامه تصاویر آنها را مشاهده خواهید نمود. بسته بندی قطعات یدکی و صنعتی مختلف با توجه به وزن و حساسیت این قطعات طراحی می شود. ممکن است چندین شرکت مختلف یک محصول را تولید کنند. ازین جهت رقابت بین برندهای مختلف برای معرفی ویژگی های کالای خود مطرح است.

جعبه و کارتن قطعات صنعتی و مکانیکی

در کنار کیفیت محصول، بسته بندی آن نیز می تواند حائز اهمیت می باشد. جعبه و کارتن مناسب با چاپ اختصاصی با کیفیت ارزش کالای تولید شده را بیان میکند و همچنین به برند شدن در بازار و شناخت بیشتر مشتری با کالا و یا محصول شما، تاثیرگذار باشد.

 بیشتر بدانید: رازهای بسته بندی و بررسی ۱۰ نمونه موفق

کارتن لوازم مکانیکی و صنعتی

بسته بندی این قطعات یدکی باید به گونه ای باشند که از محصول در برابر ضربه های احتمالی وارد شده هنگام جابجایی ها و حمل و نقل تا حدی محافظت کنند. از ویژگی های بارز در بسته بندی کارتن لوازم یدکی می توان به چاپ روی بسته اشاره کرد. نوع چاپ با توجه به هزینه تمام شده و با توجه به توجیه پذیری آن می تواند به صورت فلکسو، سیلک و افست باشد.

بسته بندی قطعات خودرو

تاثیر یک چاپ خوب و به صرفه در کنار کیفیت مواد اولیه استفاده شده یک بسته بندی ایده آل برای کالا را تشکیل می دهد. در بسته بندی قطعات یدکی خودرو و صنعتی، ابزار کار دستی و الکترونیکی، یراق آلات و قطعاتی همچون پیچ و مهره و پرچ و پین و سایر اتصالات و سایر محصولات مرتبط معیارهای زیادی برای تولید جعبه های کارتنی مورد بررسی قرار می گیرند.

توجه به مقاومت بسته بندی در مقابل وزن متمرکز محصول، نیز وزن وارد شده بر یک بسته از سایر بسته های چیده شده در انبار بر آن و نیز مقاومت در مقابل رطوبت از نکات مورد بررسی در طراحی بسته بندی است. جعبه های بسته بندی به صورت لمینتی و غیر لمینتی به صورت دایکاتی و روش های دیگر تولید می شوند و نوع چاپ با توجه به مورد مصرف پیشنهاد می شود.

بیشتر بدانید: انواع اشتباهات رایج در طراحی بسته بندی

کارتن لوازم یدکی

کارتن لوازم یدکی هم به علت بالا بودن اکثر این محصولات، نیاز است تا بسته بندی کارتنی این محصولات را با مقاومت بالای در نظر گرفت مثل دیسکو صفحه، کمک فنر، لنت ترمز و غیره. در بعضی ابزار های مثل شمع وایر، برف پاک کن، چراغ ها و از این قبیل ها را می توان کارتن بسته بندی آنها را با مقاومت کمتری در نظر گرفته و تولید نمود.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

آوین پک چگونه آوین پک شد؟

شرکت آوین پک زیر مجموعه گروه صنعتی زرین گوهر آوین، فعالیت خود را در زمینه کارتن سازی، جعبه سازی، چاپ و بسته بندی از دو دهه قبل آغاز نمود و با فرازو نشیب های بسیاری روبرو شد و با توکل به خدا و به کار گیری نیروهای متخصص جوان ایده پرداز در زمینه خلق بسته بندی های خلاقانه، امروز توانسته است بهترین تولید کننده کارتن صادراتی انواع محصولات گردد. شرکت کارتن سازی آوین پک جزء بهترین های چاپ و بسته بندی تهران و کرج از نگاه مشتری قرار گرفته است و در تلاش است تا با ساخت و تولید جعبه کارتن های با کیفیت، نمونه ترین کارتن سازی ایران طلقی گردد.

سوالات بسته بندی کارتنی و مقوایی خود را از کارشناسان ما جویا شوید ۱۹۱۹-۹۱۰۰-۰۲۶