ساخت جعبه خرما

ساخت جعبه خرما و کارتن خرما صادراتی و داخلی در ابعاد های مختلف، در گروه کارخانجات آوین پک با بهترین کیفیت طراحی و چاپ می گردد. محصولات پر فروش مواردی را رعایت میکنند که در ادامه به آنها می پردازیم و همچنین با عکس جعبه خرما های متعدد آشنا میشوید.

ساخت جعبه خرما

خرما چون از محصولات با ارزش غذایی بالا محسوب میشود و تاثیرات بسزایی در سلامت انسان دارد باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: ۴ اشتباه در طراحی و تولید بسته بندی

از گذشته تا به امروز مصرف این میوه با ارزش در سفره عموم مردم دیده شده است و از این رو رعایت بهداشت مصرف آن با اهمیت ویژه ای روبرو گشته و یکی از این موارد نوع و شیوه بسته بندی خرما میباشد.

ساخت جعبه خرما صادراتی

 اگر جزء آن دسته تچار و بارزگانانی هستید که به غیر از بازار داخلی به در مسیر صادراتی خرما به کشورهای مختلف هستید بهتر است بدانید جعبه خرما صادراتی نیازمند بسته بندی شکیل تر و خلاقانه تر است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه های جعبه و کارتن خرما بازار داخلی و صادراتی

تجربه ثابت کرده است هر چقدر بسته بندی شما جذاب تر باشد درصد فروش شما افزایش می یابد در تصویر زیر بعضی از جعبه های صادراتی خرما را برای شما محیا کرده ایم.

جعبه بسته بندی خرما
جعبه خرما صادراتی

جعبه و کارتن خرما

کارتن خرما برای بسته بندی کردن تعداد مشخصی از بچه جعبه ها مورد استفاده قرار میگیرد. این موضوع هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم در جابجای تعداد انبوهی از جعبه ها بسیار ماثر است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: استعلام آنلاین انواع جعیه و کارتن بسته بندی

کارتن مادر های بازار داخلی با کارتن مادر های صادراتی تفاوت هایی دارند که این تفاوت در نوع چاپ ، مدل کارتن ، ترکیب ورق ، لمینتی و یا دایکاتی بودن یا نبودن آن خلاصه میشود.

بچه جعبه خرما طلق دار و مادر کارتن
بچه جعبه و مادر کارتن خرما – کد ۰۲۰۱

شرکت کارتن سازی آوین پک

گروه کارخانجات آوین پک از اوایل دهه ۸۰ در زمینه کارتن سازی ، جعبه سازی ، جاپ و بسته بندی زیر نظر با تجریه ترین های این صنعت کار خود را شروع نمود. مدیران این مجموعه با به کار گیری دستگاه های پیش رفته توانسته اند محصول با کیفیت را به مشتریان خود ارائه کنند.

آوین پک ، جذب رضایت مندی مشتریان خود را در بالاترین سطح مودام مورد بررسی قرار میدهد زیرا یکی از مهمترین کارهای این مجموعه رضایتمند بود مشتری از سفارشش تلقی میشود و در صورت عدم رضایت مندی مشتری باید هر چه سریع تر رضایت وی جلب شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *