جعبه خرما

جعبه نخل خرماجعبه خرما یکی از راه های بسته بندی خرما در کل دنیا به حساب می آید. در این مقاله با انواع جعبه خرما ، ابعاد ، سایز  و گسترده جعبه خرما ، چاپ و طراحی ، گالری و عکس جعبه خرما و مواردی از این قبیل آشنا میشوید.

۱۲۷ رای
۴.۵/۵

جعبه خرما

ابتدا به جعبه انواع خرما ها اشاره میکنیم که توسط لینک های زیر میتوانید بعضی از عکس جعبه خرما ها رو مشاهده و بررسی نمایید.

ابعاد جعبه خرما پیش تر بر اساس وزنی که برای خرمای هر جعبه در نظر گرفته میشود مشخص میگردد به عنوان مثال:

جعبه خرما ۸۰۰ گرم ۹*۱۶ در ارتفاع ۵

جعبه خرما مضافتی

جعبه خرما ۴۰۰ گرم ۹*۱۶ در ارتفاع ۴

جعبه خرما صادراتی سنتی

طراحی جعبه خرما زیر نظر واحد طراحی کارتن سازی آوین پک صورت می پذیرد. اگر نمونه خاصی مد نظرتان باشد میتوانید از طراحان بخواهید تا آن را برای شما طراحی کنند در غیر این صورت طراحان برای شما چند نمونه طراحی میکنند تا مورد تایید گردد. طراحی بسته بندی نیاز به یک طراح ایده پرداز دارد تا بهترین ها را طراحی مند.

جعبه خرما کشویی

چاپ جعبه خرما اکثرا با چاپ افست صورت می پذیرد و در بعضی موارد هم با چاپ فلکسو تولید جعبه خرما انجام میشود. در مواردی خاص که جعبه خرما قرار نیست تولیدش تکرار شود میتوان از چاپ سیلک استفاده کرد. نا گفته نباشد بهترین جاپ و پر کاربردترین چاپ برای جعبه خرماها چاپ افست است. 

چاپ افست

برای سفارش طراحی و چاپ یا سفارش صفر تا صد تولید جعبه خرما از طراحی گرفته تا چاپ و تا رسیدن به یک جعبه خرما مورد نظر میتوانید با کارشناسان گروه صنعتی آوین پک در تماس باشید. برای این منظور لطفا از لینک تماس با ما اقدام نمایید.

نمونه جعبه کارتن دایکاتی

درباره کارتن سازی آوین پک

صنایع کارتن سازی آوین پک دارای نشان بهترین کارتن ساز و جعبه ساز از نظر مشتریان میباشد.

مجموعه آوین پک از سال ۱۳۸۴ کار خود را با بهترین کار گروه های کارتن سازی و جعبه سازی و همچنین طراحی ، چاپ و بسته بندی شروع نمود و تا به امروز توانسته با کسب رضایت مندی مشتریان خود در بالاترین سطح، جزء بهترین های کارتن سازی تهران قرار گیرد و در همین راستا در لیست بهترین های کارتن سازی در کرج هم دیده میشود و این افتخار را مدیون مشتریان خود است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *