بسته بندی

جعبه بسته بندی بازی مافیا {شیوه تولید در کنار بررسی مویرگی}

جعبه بسته بندی بازی مافیا 00

جعبه بسته بندی بازی مافیا شکل و اشکال متعددی دارد و امروزه کسب و کارهای اسباب بازی مختلفی وارد این عرصه شده اند. از این رو دارای شیوه تولید گوناگونی است فقط قوانین بازی یکسان مانده و هیچ تغییراتی نداشته و نباید داشته باشد. در این برگه یک نمونه جعبه بسته بندی بازی مافیا را در ادامه به همراه تصاویر میخواهیم بررسی مویرگی انجام دهیم.

جعبه بسته بندی بازی مافیا

بازی مافیا در دسته اسباب بازی قرار گرفته است و گروه سنی مختلفی دارد. کودکان و بزرگسالان در سنین مختلف علاقه مند به این بازی هستند. این یعنی میزان تقاضای آن در بازده سنی مختلفی وجود دارد و این یعنی وجود تقاضای بالا، که موجب شده در بازار با شیوه های منحصر به فردی تولید شود. از این رو باید جعبه آن به شیوه ای طراحی شود که هم المان های اصلی را نمایش دهد و هم ویژگی یا طراحی خاصی که به برند و یا نام تجاری کسب و کاری که آن را تولید نموده است اشاره مستقیم کند. این موضوع باعث میشود بین خریداران با آدرس دهی نام یا نوع طراحی، خیلی سریع به آن دست پیدا کنند.

در ادامه میخواهیم تمامی موارد این جعبه بسته بندی بازی مافیا که گالری عکس آن را مشاهده میکنید را به اتفاق بررسی کنیم و به جزییات آن بپردازیم. مخاطب عزیز هدف اصلی ما از ایجاد این برگه آشنایی شما با موارد مختلف جعبه سازی است تا به ایده بکر دیگری در تولید جعبه مافیا برای کسب و کار خود دست پیدا کنید تا وارد رقابتی عادلانه در بازار گردید.

جنس جعبه

مواد اولیه مختلفی در تولید جعبه به کار میرود و انتخاب آن نسبت به خصوصیات کالا یا بازار هدف و یا سلیقه شخصی سفارش دهنده بستگی دارد. در این محصول به دلیل اینکه اجزای کالا (کارت، ساعت شنی و چک نویس بازی) وزن سبکی دارند از مقوا تک لایه استفاده شده است. این نوع جنس شکل های مختلفی دارد که در اینجا از مقوا ایندربرد با گرماژ 280 استفاده شده است هر چند سفارش دهنده از مقوا پشت طوسی 300 گرم هم میتوانست استفاده کند ولی به کیفیت قبلی نخواهد رسید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

طراح و چاپ

جعبه بسته بندی بازی مافیا از چاپ افست بهرمند شده است. این نوع چاپ بهترین کیفیت را به ارمغان می آورد و از پس تمامی طرح های چاپی برمی آید. در این طراحی از سه رنگ مشکی ، قرمز و سفید با طیف های مختلف استفاده شده است. طرح روی جعبه به ویژگی های اصلی بازی پرداخته است که این امر موجب میشود نوع بازی از دور با یک نگاه مشخص گردد و متقاضی سریع آن را از قفسه های فروشگاه بیابد. این یکی از پوئن های مثبت طراحی است.

در چاپ این جعبه از خدمات چاپی سلفون مات تمپلات و یووی موضعی استفاده شده است. نام مافیا ، شکل تفنگ که در دست قرار دارد و کروات قرمز رنگ، دارای یووی میباشند که با لمس دست کاملا میتوان آن را احساس کرد. گویا طراح این سه موضوع را از ویژگی های مهم طراحی دانسته و با این المان آن را مشخص نموده است. پوزش ما را بپذیرید زیرا پوشش چاپی یووی را نتوانستیم با تصویر برایتان نمایش دهیم چون این موضوع را با در دست داشتن جعبه و انعکاس نور میتوان دید و روش دیگر لمس کردن با دست است.

مدل جعبه

مدلها در جعبه بسته بندی دسترسی را آسان و زیبایی آن را دو چندان میکنند و در این محصول از مدل تلسکوپی و یا جعبه زیره رویه استفاده شده است. درون قسمت زیره جعبه، منقسم یا نگهدارنده ای مجزا در نظر گرفته شده که آن را به دو واحد با مرزی از مقوا که لوگوی بر روی آن به رنگ مشکلی با کلاه سفید چاپ شده، تقسیم نموده و در زمینه آن لوگو به صورت رگباری درج شده است. در 4 گوشه زیره جعبه مثلث هایی تعبیه شده که عضوی از منقسم میباشند و جذابیت خاصی در جعبه به ارمغان آورده است و کمتر جایی آن را میتوان مشاهده کرد.

در پایان به دیواره های چهار ضلع زیره و رویه اشاره میکنیم چون که به اصطلاح دوبل شده اند. اگر به تصویر نگهدارند جعبه نگاه کنید دیوار ها از داخل به رنگ قرمز هستند و انتهای آنها به زیر منقسم هدایت شده است که قابل مشاهده نیست. این موضوع باعث میشود زمانی که درب جعبه بارهای باز و بسته میشود ظاهر خود را حفظ نماید.

استعلام قیمت آنلاین جعبه مقوایی

چرا این همه بریز بپاش!

شاید با خودتان بگویید لازم نیست این همه ویژگی در جعبه بسته بندی بازی مافیا قرار گیرد زیرا قیمت تمام شده جعبه را افزایشی خواهد نمود. در جواب باید بگوییم شاید از نظر قیمت حق با شما باشد ولی موضوعی را در ادامه خواهیم گفت که مصرف کنندگان حاضرند مبلغ بیشتری بابت کیفیت بدهند.

تصور کنید دو جعبه بازی مافیا که یکی 15 هزار تومان و دیگری 25 هزار تومان تمام شده است وجود دارد. یعنی هر دو با محصول یکسان اختلاف قیمتی 10 هزار تومانی به دلیل بسته بندی در فروشگاه قرار گرفته اند. حال مصرف کننده ای جعبه ارزان را خرید نموده است و پس از چند بار بازی جعبه پاره و قابل استفاده مجدد نیست و وسایل بازی را باید منبعد در کیسه یا جعبه دیگری قرار دهد. اگر همین مصرف کننده اطلاع داشت که جعبه گران تر مقاومت بیشتر و طول عمر بالاتری دارد آیا آن را در اعضای پرداخت ده هزار تومان بیشتر انتخاب نمی‌نمود!؟ پاسخ این سوال را شما بدید.

اگر جعبه مافیای گران تر را، دوست خریدار جعبه ارزان، خرید کرده باشد و از کیفیت بالای جعبه برای او بگوید قطعا آن هم از بی کیفیتی جعبه مافیای خود خواهد گفت و هر جایی که صحبتی از این نوع بازی باشد تجربه ها خوب و بد مثل ویروس، سریع انتقال داده میشود. نکته همین جاست، تبلیغات به ضد برند یا نام تجاری به دلیل ضعف در بسته بندی. این گونه است که یک کسب و کار خودش را از رینگ مسابقات بدون دردسری برای رقبا، حذف می‌کند.

جمع بندی

امیدواریم ریزترین جزئیات را برایتان توانسته باشیم بازگو کنیم. در طراحی جعبه بسته بندی بازی مافیا نکات مهمی نهفته بود که به تک تک آنها اشاره شد. بی شک اینها میتوانند شما تولید کننده عزیز را به سمت ایده هایی بهتر با الهام از موضوعات یاد شد راهی کنند.

ما در ساعات کاری درون کارخانه کارتن سازی آوین پک هستیم تا به همه کسانی که در زمینه جعبه و کارتن بسته بندی برای عرضه کالا به بازار داخلی و صادراتی نیازمند اطلاعات بیشتر هستند پاسخ دهیم.

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *