جعبه اسباب بازی

طراحی بسته بندی اسباب بازی نیازمند اطلاعات کافی در مورد روانشانسی کودکان در سنین مختلف می‌باشد به همین جهت بحث رنگ‌امیزی، چاپ منظره و عکس‌ها و شخصیت‌های کارتونی برروی جعبه‌ها اهمیت زیادی دارد. برای عرضه بهتر اسباب بازی های دخترانه و پسرانه مانند عروسک ها و ماشین ها، بازی های فکری، پازل ها و… در بسته بندی ها و جعبه های مناسب قرار می دهیم. جعبه اسباب بازی می بایست در طرح ها و رنگ های مختلف باشد تا نظر بچه ها را به خود جلب کند.

جعبه و کارتن بسته بندی اسباب بازی

طراحی های خلاقانه نیز برای جعبه هایی همچون اسباب بازی که مخاطب خاص آن کودکان می باشند برای افزایش فروش و بردینگ شدن الزامی می باشد. بازی با اسباب بازی‌های فکری و بازی‌های گروهی باعث رشد مهارت‌های جمعی بچه‌ها می‌شود. بازی‌های مختلف به جهت افزایش هوش ذهنی، جسمی، عاطفی و… لازم و ضروری است. با استفاده از آگاهی بیشتر در مورد بازی‌های مختلف مناسب سنین مختلف می‌توان می‌توان جعبه‌های مناسب را طراحی کرد، معمولا برای بازی‌های فکری مانند خانه سازی ها و پازل ها چاپ نمونه کارهای خلاقانه‌ای که با استفاده از این اسباب بازی می توان انجام داد بر روی جعبه‌ی آن، می‌تواند نظر هر چه بیشتر بیننده را به خود جلب کنند.

جعبه اسباب بازی

در طراحی این جعبه رنگ‌های شاد و نمونه شکل سازه‌های ساخته شده، چاپ شده است و از نظر زیبایی و شکیل بودن مناسب برای قرار گرفتن جعبه‌ها در کنار اسباب بازی‌های دیگر و در قفسه‌های فروشگاه می‌باشد. سرگرم کردن بچه ها با استفاده ازین نوع بازی‌های فکری، هدفمند، سالم و بی‌خطر می‌باشد.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

بازی‌هایی مانند ماشین، موتور و عروسک در جعبه هایی قرار می دهند که علاوه بر ظاهر زیبا و رنگ مناسب بهتر است قسمتی از آن طلق زده شود تا نمای بیشتری از اسباب بازی داخل آن را نمایش داده شود. با تمام این ویژگی ها و ظرافت خاص مورد نیاز در تولید بسته بندی اسباب بازی های مختلف، می‌بایست با استفاده از طراحی گرافیکی و سه بعدی و به کمک روانشناسی کودکان می توان جعبه را به صورت سه بعدی تهیه کرد و با استفاده از چاپ افست به صورت جعبه مقوایی و کارتنی بسته به وزن محصول، قیمت تمام شده یک جعبه با صرفه اقتصادی تولید کرد.

بسته بندی اسباب بازی لمینیتی

و به عنوان حرف آخر در صورتی که نیاز به تولید تخصصی بسته بندی اسباب بازی دارید جهت راهنمایی می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی آنلاین و یا صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید، همچنین در صفحه نمونه کارهای جعبه اسباب بازی می‌توانید نمونه‌های تولید شده توسط آوین پک را مشاهده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *