ساخت کارتن دایکاتی

ساخت کارتن دایکاتی

ساخت کارتن دایکاتی و ساده برای بسته بندی توت فرنگی، گوجه، کیوی و انواع مختلف میوه و صیفی جات و کلیه محصولات داخلی و صادراتی با مقاومت بالا و کیفیت مطلوب. ساخت کارتن دایکاتی نیازمند دقت و سرعت در صنعت کارتن سازی است. کارتن های بسته بندی در دو نوع کلی دایکاتی و ساده تولید می شوند. کارتن های دایکاتی نیاز به قالب دارند و با توجه به استفاده از قالب بسیار شکیل و با خط برش های صاف تولید می شوند. در کارتن های ساده یا اصطلاحا کارتن خط و چاک از قالب استفاده نمی شود و صرفا امکان تولید کارتن های مادر یا سینی های ساده آن هم از نوع چاپی به صورت خط و چاک وجود دارد. برای کارتن های لمینتی به هر شکلی که باشند نیاز به قالب است.

نمونه جعبه کارتن دایکاتی

دلیل تولید کارتن های خط و چاک حذف قالب و ارزان شدن تولید است که با توجه به قیمت ناچیز قالب برای تیراژهای زیاد این روش تولید از نظر کیفی کاملا اشتباه است. در کل برای تولید کارتن های زیبا و با کیفیت نوع دایکاتی بسیار مناسب تر می باشد مگر در صورتی که کارتن مادر چاپی با هدف کاهش هزینه ی تولید و سرعت بالا مد نظر باشد و کیفیت کار کمتر مورد اهمیت باشد. در حال حاضر با توجه به وجود دایکات های روتاری یا به عبارتی امکان نصب قالب دایکات روتاری بر روی دستگاه های فلکسو جدید مشکل سرعت تولید برای تیراژهای بسیار بالای ساخت کارتن دایکاتی مرتفع گردیده است.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

صنایع کارتن سازی آوین پک همواره آماده ی قبول سفارشات جعبه کارتن بسته بندی، جعبه مقوایی، طراحی و چاپ  می باشد. جهت دیدن نمونه کارها و یا ارتباط با کارشناسان ما و همچنین استعلام قیمت میتوانید توسط دکمه های ذیل به صفحات مورد نظر رفته و اقدامات لازم را انجام دهید.

2 پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   درود بر شما
   برای محاسبه قیمت کارتن دایکاتی و یا هر جعبه کارتن بسته بندی نیاز به یه تعداد اطلاعات هستش لطفا با ما در تماس باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *