وبلاگ

قیمت روز انواع مختلف کارتن بسته بندی

جعبه سازی

قیمت روز انواع مختلف کارتن بسته بندی را می توانید از طریق یک تماس با آوین پک مطلع شوید. قیمت روز انواع مختلف کارتن بسته بندی را اگر دقیق میخواهید باید با داشتن ابعاد محصول خود (طول عرض ارتفاع) و تعداد سفارش ( تعدادی که میخواهید با در نظر گرفتن ابعاد محصولتان تولید شود) در زمان تماس در اختیار کارشناسان بسته بندی کارتن و جعبه آوین پک قرار دهید تا قیمت را برای شما محاسبه کنند.

در نظر داشته باشید جنس بسته بندی هم روی قیمت بی تاثیر نیست و این موضوع را میتوانید در زمان مکالمه با کارشناسان، جهت کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان آوین پک بپرسید تا نسبت به اندازه مورد نیاز برای محصول هزینه کنید.

راه های استعلام قیمت کارتن

1- تماس با ما

2- صفحه استعلام قیمت آنلاین

3- چت آنلاین در پایین گوشه سمت چپ

کارتن بسته بندی میوه ها، صیفی جات، خرما و… با توجه به نوع ورق مصرف شده، نوع چاپ و… تغییر می کند. قیمت کارتن را با دادن ابعاد به کارشناسان ما را می توانید بدانید.کارتن ها می بایست در کنار کیفیت، قیمت مناسبی داشته باشند تا برای مشتری مقرون به صرفه باشد.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

شرکت کارتن سازی آوین پک با بیش یک دهه فعالیت در زمینه تولید کارتن بسته بندی، جعبه بسته بندی و خدمات چاپ با کیفیت، با دستگاه های مدرن، توانسته جزء بهترین های کارتن سازی در تهران را از آن خود کند و همچنین صنایع کارتن سازی آوین پک عضو گروه بهترین های کارتن سازی در کرج بوده و همینک در با افزایش رضایت مشتری توفیق دارد در آینده نزدیک جزء بهترین های کارتن سازی در ایران را از آن خود کند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *