طراحی و چاپ جعبه مقوایی

سفارش طراحی و چاپ فوری و ارزان زیر نظر صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه بسته بندی کارتنی و بسته بندی مقوایی را تنها با یک تماس میتوانید انجام دهید.

سفارش طراحی و چاپ

برای سفارش طراحی با انواع چاپ و با قیمت مناسب بر روی بسته بندی کارتنی و بسته بندی مقوایی میتوانید با واحد نمونه طراحی در ارتباط باشید. واحد طراحی، سفارش را از مشتری بر اساس نوع محصول، ابعاد طراحی (طول،عرض،ارتفاع) و نوع چاپ دریافت کرده و پس از پایان طراحی اولیه، آن را برای مشتری ارسال می نمایند. مشتری محترم میتواند تغییرات را با واحد طراحی هماهنگ کرده تا تغییرات اعمال گردد این موضوع تا زمانی ادامه پیدا میکند که طرح مورد تایید مشتری قرار گیرد و تایید نهایی گردد.

شماره تماس شرکت : ۰۲۶۳۴۷۱۶۶۹۰

شماره همراه مستقیم : ۰۹۱۲۵۶۰۲۷۸۵

 بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین جعبه و کارتن بسته بندی

طراحی جعبه کارتنی و مقوایی
طراحی جعبه کارتنی و مقوایی

طراحی و چاپ جعبه مقوایی و کارتنی

بهتر است طراحی و چاپ جعبه های مقوایی و یا کارتنی توسط طراحان خوش فکر و ایده پرداز انجام گردد زیرا یک طراحی زمانی بازخورد خوبی خواهد داشت در ابتدا چندین موارد را رعایت کند مثلا محیط طراحی نباید خیلی شلوغ و یا بر عکس نباید خیلی خلوت باشد، طراحی باید محصول را در حین تبلیغ به درستی هم نمایش دهد، در طراحی باید خصوصیات محصول به درستی درج و قابل مشاهده باشد، طراحی باید دارای کیفیتی مطلوب و متناسب با کالا داشته باشد و …

طراحی و چاپ جعبه مقوایی و کارتنی
طراحی و چاپ جعبه مقوایی و کارتنی

چاپ و بسته بندی آوین پک

صنایع بسته بندی آوین پک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی، چاپ و بسته بندی کارتنی و مقوایی زیر نظر متخصصین با تجربه توسط دستگاه های مدرن روز دنیا توانسته رضایتمندی مشتریان خود را در طی این مدت در رزومه خود ثبت نماید و از این رو جزء بهترین های کارتن سازی در تهران بشمار می آید و همچنین در صدر لیست بهترین کارتن سازی و جعبه سازی ها در کرج دیده میشود که این افتخار را مدیون اعتماد مشتریان خود میداند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *