وبلاگ

کارتن میوه ارزان قیمت

بسته بندی میوه

کارتن میوه ارزان قیمت از پر فروش ترین بسته بندی هایی است که تولید کنندگان و مغازه داران میوه به دنبال آن هستند. این نوع کارتن ها با حداقل چاپی که بر رویشان درج میگردد از قیمت ارزان تری برخوردارند.

کارتن میوه

کارتن میوه ارزان قیمت بیشتر برای مصارف داخلی و برای جابجایی میوه و تره بار مورد استفاده قرار میگیرد. این کارتنها با توجه به ویژگی هایی که دارند برای صادرات به ندرت استفاده میشوند. یکی از پرکاربردترین بسته بندی های تولید شده برای میوه و صیفی جات از جنس کارتن میباشند. اگرچه در بازارهای فعلی انواع بسته بندی های پلاستیکی نیز به چشم میخورند اما برای محصولات صادراتی میوه و صیفی جات اکثرا از جعبه های لمینتی استفاده میگردد.

انواع جعبه میوه

کارتن میوه ارزان قیمت

کارتنهای میوه ارزان بسیار پر مصرف هستند. این نوع کارتنها در واقع همان کارتنها و جعبه های لمینتی میباشند که در جعبه های ساده و آماده میوه برخی از این ویژگی ها حذف شده و دارای یکسری محدودیت در شکل ظاهری میباشند و برای نیاز تولیدکنندگانی ساخته میشوند که در امر صادرات فعالیت نداشته و فقط از این کارتنها برای حمل و نقل میوه و صیفی جات استفاده میکنند.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات

کارتنهای میوه آماده معمولا چاپ نداشته یا دارای یک چاپ فلکسویی ساده میباشند که تنها برند یا شکل میوه بر روی آنها درج شده باشد. درست است که داشتن چاپ بر روی بسته بندی در بهتر دیده شدن و جلوه ظاهری در نظر بیننده تاثیر میگذارد، اما در کشورمان اکثر بسته بندی هایی که مردم استفاده میکنند پلاستیک است. در گذشته میوه ها را درون پاکتهای کاغذی قرار میدادند اما متاسفانه رفته رفته این سنت خوب جایگاه خود را به مشمباهای پلاستیکی داد و اکنون میوه ها را در مقادیر متفاوت درون مشمبا قرار داده و اندازه گیری میکنند.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

برای کمتر شدن قیمت کارتن میوه میتوان از لایه های کمتر در آنها استفاده کرد معمولا برای بسته بندی های میوه از کارتن 5 لایه استفاده میکنند اما میشود با کارتنهای 3 لایه نیز آنها را بسته بندی کرد و به دست مشتری رساند، کاهش لایه های کارتن و همراه با آن فلوت های کارتن در کاهش قیمت تمام شده موثر میباشد.

جعبه میوه ارزان

عوامل دیگری که در قیمت تمام شده نهایی موثرند 1. زمان 2. تیراژ. برای درک راحت تر این دو نکته از مثالی استفاده میکنیم. در نظر بگیرید که تولید کننده ای سفارش 5000 عدد کارتن میوه با چاپ فلکسویی دارد و فرد دیگر 2000 عدد با همان چاپ سفارش داده است، خب این دور چاپ برای هر دوی آنها یکسان میباشد ولی در تیراژ 500 عددی قیمتی یکسان با تیراژ 2000 تایی دارد. مسئله زمان بدین گونه است که برخی تولید کنندگان خواستار تحویل جعبه های خود در کمترین زمان ممکن به مدت دو هفته میباشند خب برای تولید جعبه هایی با حداقل زمان کار بیشتری میطلبد و در نتیجه هزینه تولید بیشتر شده و در نهایت جعبه های ساخته شده در این مدت زمان هزینه بیشتری نسبت به زمان 4 هفته ای دارد.

بیشتر بدانید: روش های بسته بندی میوه وسبزیجات تازه

طراحی کارتن میوه

در بحث طراحی باید بدانید که حعبه هایی که میخواهید استفاده کنید برای چه بازرا هدفی در نظر گرفته شده اند. اگر قرار است میوه و صیفی جات شما به کشورهای دیگر صادر شوند بهتر ست از جعبه های لمینتی بهره بگیرید. این جعبه ها با قابلیت زیبایی در شکل ظاهری در طرح، نوشته و رنگ برای صادرات گزینه مناسب هستند چرا که هدف اول بعد از کیفیت اصلی خود محصولات، جذابیت بسته بندی های آنهاست. برخی از تولید کنندگان نیز هستند که برای بازار های داخلی چنین جعبه هایی را سفارش میدهند. اما اکثرا جعبه ها با چاپ فلکسو و حداقل طرح و رنگ میتوانند جوابگوی نیاز مشتریان داخلی باشند.

توجه داشته باشید که وقتی میگوییم با حداقل امکانات چاپی به معنای بی کیفیتی جعبه نمیباشد، کیفیت هر دو جعبه چه با چاپ فلکسو و چه با چاپ افست و فرآیند لمینت به یک اندازه میباشد تنها فرق آنها در شکل ظاهری آنهاست که جعبه های لمینتی از جذابیت بیشتری برخوردارند.

بیشتر بدانید: فروش کارتن بسته بندی و جعبه میوه

نکات مهم در بسته بندی میوه و صیفی جات

با خواندن مطالب فوق دریافتید که بهترین بسته بندی برای میوه و صیفی جات کدام است. آگاهی داشتن درباره برخی نکات در بسته بندی در هر بازاری به تازه و سالم ماندن محصولات شما کمک های شایانی را خواهند کرد.

بیشتر بدانید: طراحی کارتن میوه

در نظر داشته باشید که اگر صادرکننده میوه به کشورهای دیگر میباشید در کنار انتخاب نوع بسته بندی نحوه بسته بندی نیز بسییار اهمیت دارد. برای مثال انتخاب جعبه میوه اگر تعداد میوه هایی که قرار است درون یک پک قرار بگیرد می بایست در دو ردیف چیده شوند و با یک کاغذ کرافت ردیف ها را از یکدیگر جدا نمود.

اگر سهم انبوهی از محصولات شما صادر می گردد که به کیفیت بسته بندی اهمیت دهید. در انبار کردن و جابجایی آنها باید نهایت دقت و توجه به خرج داده شود. بهتر است در هنگام روی هم چیده شدن بسته بندی های میوه از یک سرپالتی بر روی آنها استفاده کنید در جایگاهشان محکم نگه داشته شوند و از تکان های شدیدی که به آنها حین جابجایی وارد میشود از له شدگی جلوگیری کند.

درباره آوین پک

کارتن آوین با در اختیار داشتن انواع تجهیزات و ماشین آلات مدرن در کنار تیم مجرب و با تجربه در صف بهترین کارخانجات چاپ و بسته بندی قرار دارد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد. حال اگر تولید کننده و صادر کننده میوه و صیفی جات میباشید میتوانید با کسب مشاوره رایگان از واحد فروش در بخش (تماس با ما) ارتباط برقرار کرده و برای سفارش جعبه های خود اقدام نمایید.

[ثبت امتیاز]
[ثبت امتیاز]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *