کارتن بسته بندی خشکبار مغز پسته

انواع کارتن بسته بندی خشکبار

انواع جعبه و کارتن بسته بندی خشکبار به منظور صادرات و عرضه در بازار داخلی با چاپ افست، فلکسو و سیلک قابل تولید می‌باشند. مدل‌های مختلف در ابعاد متفاوت به سفارش مشتریان تولید شده است. نمونه کارها در سایت نمایش داده شده است. منظور از خشکبار، میوه های خشک برگه زردآلو، کشمش، انجیر خشک، قیسی خشک و…، مغز دانه ها مانند پسته، بادام، گردو و… می باشد که ایران از تولیدکنندگان اصلی خشکبار می باشد و صادرات آن را به کشورهای آسیایی و اروپایی با مجوز انجام می دهد. برای اینکه خشکبار به بازار عرضه شود می بایست در بسته بندی شیک و مقاوم قرار بگیرند. رقابت به جهت صادرات در بین کشورهای تولیدکننده خشکبار با توجه به کیفیت محصول، قیمت می‌باشد، بسته‌بندی در مدل‌های مختلف در طراح‌های شیک می‌تواند قدرت رقابت با رقبا را داشته باشد.

به منظور صادرات، کارتن بسته بندی خشکبار همچون نمونه‌ی زیر توسط آوین پک طراحی و تولید شده است.

کارتن بسته بندی خشکبار مغز پسته

بسته بندی هایی شکیل و طراحی مناسب راهی برای جلب نظر مشتری می تواند باشد و رقابت را افزایش می دهد. چاپ برند روی بسته بندی ها برای تبلیغ و برند مناسب می باشد. به جهت نگهداری محصولات در شرایط سردخانه‌ای، بسته بندی های ضد آب قابل تولید می باشند.
مغز گردو یکی از خوش طعم‌ترین خشکبار می‌باشد که ایران بزرگترین تولیدکننده‌ی آن می‌باشد. صادرات مغز گردو به کشورهای مختلف همچون ترکیه، عراق، انگلستان و آلمان انجام می‌شود. جعبه خشکبار با توجه به استحکام، شیک بودن و اندازه قیمت‌های مختلفی دارد.

کارتن بسته بندی خشکبار مغز گردو

این نمونه ده کیلویی مغز گردو می‌باشد که برای صادرات و بازار داخلی مناسب می‌باشد. در صفحه نمونه کارها می‌توانید تنوع مدل‌ها و چاپ را ببینید. طراحی اولیه را به صورت سه بعدی کارشناسان آوین انجام می‌دهند. انواع تکنولوژی چاپ و مواد اولیه برای تولید کارتن خشکبار قابل استفاده می‌باشند.
انواع میوه خشک سیب، آلو، کیوی، نارنگی، انجیر، توت خشک و… را در کارتن‌های بسته بندی شیک در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند و بسته‌بندی مناسب می‌تواند رقابت را افزایش دهد. بسته‌بندی‌های خلاقانه برای انواع خشکبار مناسب برای فروشگاه‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل استفاده می‌باشند. دسته‌ی مناسب برای حمل راحت بدون نیاز به وسایل دیگر.

جعبه آجیل

از دیگر میوه‌های خشک شده می‌توان انواع کشمش از قبیل کشمش سبز قلمی، کشمش تیغی، کشمش آفتابی، مویز را نام برد که در آجیل استفاده می‌شود. کشمش سوغات استان‌هایی مانند خراسان، مرکزی و قزوین می‌باشد. بهترین نحوه‌ی عرضه‌ی انواع کشمش در در بازار که به دور از آلودگی باشد طراحی و تولید جعبه‌های بسته‌بندی با چاپ مناسب و همین بسته‌بندی می‌تواند نظر مشتریان را به خود جلب کند. برای جعبه‌های سوغاتی می‌توان طراحی‌های خلاقانه‌ی مختلفی داشت. کارشناسان آوین می‌توانند طرح سه بعدی را طراحی کنند.

در صورتی که نیاز به تولید تخصصی کارتن بسته بندی خشکبار دارید جهت راهنمایی می‌توانید با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی آنلاین و یا صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید، همچنین در صفحه نمونه کارهای بسته‌بندی خشکبار می‌توانید نمونه‌های تولید شده توسط آوین پک را مشاهده نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *