وبلاگ

کارتن بسته بندی بند رخت و خشک کن لباس

کارتن بسته بندی بند رخت و خشک‌کن لباس

کارتن بسته بندی بند رخت و خشک کن لباس باید بسیار مقاوم باشد. زیرا جنس آنها از فلز بود و وزن نسبتا زیادی دارند و اگر کارتن بسته بندی شان ضخامت و دوام کافی نداشته باشند در کمترین زمان ممکن یا پاره و یا زیبایی خود را از دخواهند داد. در ادامه کارتن بسته بندی بند رخت تولید شده در کارتن سازی آوین پک را می خواهیم موشکافانه برایتان بررسی کنیم.

کارتن بسته بندی بند رخت

بند رخت و یا خشک کن لباس، امروزه کاربرد بیشتری نیز دارد زیرا آپارتمان نشینی افزایش یافته و در چنین خانه هایی حداقل یکی از این کالاها نیاز است. همچنین یکی از وسیله های خانه نو عروس و داماد هاست که در جهاز، این نوع قلم محصول دیده میشود. با این اوصاف میتوانید به میزان تقاضا و مصرف آن پی ببریم. از این رو اگر کارتن بسته بندی خشک کن لباس، مقاومت و طراحی خیره کننده ای نداشته باشد نمیتواند در رقابت با رقبا پیروز شود.

ویژگی کارتن بسته بندی خشک کن لباس

کارتن بسته بندی بند رخت و خشک‌کن لباس 1

کارتنسازی ها میتوانند با ویژگی های مختلفی برای این نوع کالا، کارتن تولید کنند. در این قسمت ما میپردازیم به امکانات کارتن بسته بندی که تصویر آن در این نوشته با زاویه های مختلفی برایتان تدارک دیده شده است. از جمله این ویژگی ها عبارتند از:

  • جنس: کارتن 5 لایه
  • چاپ: افست
  • فرایند تولید: لمینتی
  • مدل کارتن: قفل دار
  • ویژگی شاخص: پنجره دار
  • سایز یا اندازه: طول و عرض 27*104 در ارتفاع 64 سانتیمتر

جنس کارتن از پنج لایه مقوا (3لایه لاینر و دو لایه فلوت کارتن) با کیفیت تولید گشته و یک لایه هم، لمینت مقوا بر روی لایه پنجم چسبانده شده است و در نهایت 6 لایه مقوا با جنس های مختلف در کنار هم این کارتن یک متری را ساخته اند. زمانی که از فرایند لمینت در شرکت های کارتن سازی استفاده میشود شاید کمی زمان تولید افزایش و قیمت تمام شده بالاتر باشد اما نتیجه کار میتواند بسیار جذاب باشد و به این نوع بسته بندی ها کارتن لمینتی می گویند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

چاپ افست به نسبت چاپهای دیگر صنعت بسته بندی بسیار با کیفیت است. در این نوع چاپ، سفارش دهنده با هیچ نوع محدودیت طراحی و اعمال طرح گرافیکی بر روی کارتن یا جعبه بسته بندی روبرو نخواهد شد.

مدل های کارتن از تعداد انگشتان دست فراتر رفته تا تنوع را در جعبه ها به رخ بکشد. در همان طور که در عکس ها مشادهده میکنید در جعبه دارای دو قفل کارتنی میباشد که تمام رویه درب را پوشانده است. زیر کارتن به صورت چهار درب تولید شده و اتصالاتش از منگنه میباشد تا مقاومت را تا حد امکان افزایش دهد.

ویژگی های شاخص مثل پنجره دار بودن جعبه و کارتن بسته بندی، باعث میشود بیننده بدون آن که درب کارتن را باز کند کالا را مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید قطعی نماید. همچنین این امر باعث میشود تا مشتری از نوع کالا یا رنگ و همچنین اشکال ساخت آن مطلع گردد که باعث افزایش سرعت خرید هم میگردد.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

ما در کارخانه کارتن سازی آوین پک برای عموم متقاضیان، بسته بندی بازار داخلی و صادراتی را با چاپ دلخواه و سفارشی تولید می کنیم. اگر نیاز به مشاوره رایگان در خصوص رسیدن به بهترین انتخاب در بسته بندی را دارید میتوانید با تیم فروش شرکت تماس حاصل نمایید. همچنین میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را در پایین همین صفحه برایمان کامنت کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *