وبلاگ

کارتن بسته بندی فلاسک؛ تولید و فروش جعبه فلاسک

کارتن بسته بندی فلاسک

کارتن بسته بندی فلاسک در کارخانه کارتن سازی آوین پک با بهترین مواد اولیه و با مقاومت بالا تولید می‌شود. زیرا که فلاسک حساسیت بالایی داشته و باید روند جا به جایی آن‌ها امن و با بسته بندی مناسبی انجام گردد.

فلاسک ها اگر با بسته بندی محکم از شرکت های تولید کننده تا فروشگاه های خرده فروش ارسال نشوند، احتمال دارد ضربه باعث شود که از لحاظ ظاهری و کارایی آسیب ببینند. در نتیجه نیاز است که بسته بندی آن‌ها از بهترین ورق های کارتنی تولید گردد.

کارتن بسته‌ بندی فلاسک

کارتن هایی که برای بسته بندی و عرضه فلاسک ها در فروشگاه‌های خرده فروشی استفاده می‌شود، از ورق های کارتنی متناسب با وزن فلاسک تهیه شده است. فلاسک ها در ابعاد، شکل و با وزن های متفاوتی تولید می‌شوند. برخی از آن‌ها بخش داخلی‌شان شیشه است و به نسبت این ویژگی، وزن بیشتری دارند. در مواردی نیز بخش‌های داخلی فلاسک از فلز استیل است. به همین دلیل وزن‌های فلاسک‌ها با هم متفاوت خواهد بود.

در این موارد شرکت های تولیدی فلاسک و انواع لوازم خانگی زمانی که در صدد سفارش کارتن بسته بندی فلاسک هستند وزن و ابعاد محصول‌شان را در اختیار یک شرکت کارتن سازی قرار می‌دهند. تیم فروش و تولید نیز در روند آماده سازی کارتن های بسته بندی این موارد را در نظر می‌گیرند.

خواندنی‌ها: جعبه و کارتن بسته بندی لوازم خانگی و آشپزخانه انواع کالاها

کارتن بسته‌بندی فلاسک سفارشی

در اغلب موارد مشتریان در نظر دارند که یکسری طراحی‌های خاصی روی بسته‌بندی کارتنی فلاسک پیاده شود. در این موارد ایده‌های خود را در اختیار تیم طراحی قرار داده تا آن‌ها بر اساس تجربه و تخصص خودشان طراحی‌ها را پیاده سازی کنند.

در خصوص طراحی های روی جعبه و کارتن بسته بندی توصیه می‌شود که هم در زمینه مدل جعبه کارتنی و هم نقش و نگار آن تلاش کنید که طراحی اختصاصی داشته باشید. در واقع تمامی رنگ‌ها و عناصری که روی بسته بندی های کارتنی مشاهده می‌شود باید نماینده خوبی برای برند و محصول‌تان باشد. بنابراین باید متناسب با نوع کسب و کار خودتان جعبه کارتنی سفارش دهید.

مرتبط بخوانید: خرید کارتن سفارشی با قیمت مد نظر + راهکار

انواع تکنیک چاپ

به طور عمده دو نوع تکنیک برای چاپ انواع کارتن های بسته بندی فلاسک وجود دارد.

اول فلکسویی است که در آن محدودیت چاپ رنگ وجود دارد. در این روش چاپی نهایتاً 4 رنگ قابلیت چاپ روی بسته بندی کارتنی را دارد. این روش چاپ بهترین گزینه برای کسانی می‌باشد که به دنبال طراحی‌های پیچیده و پر رنگ و لعاب نیستند. در چاپ فلکسو سطح رنگ آمیزی روی جعبه کارتنی نیز محدود بوده و باقی بخش‌های جعبه قهوه‌ای رنگ است.

دومین تکنیک، چاپ افست است. در این حالت سطح رنگ آمیزی جعبه و تعداد رنگ‌هایی که روی آن‌ها پیاده سازی می‌شود، محدودیتی ندارد. به همین دلیل شما می‌توانید هر نوع طراحی را با ظرافت‌های دقیق و پیچیده با تکنیک افست روی جعبه بسته بندی پیاده کنید.

برای فلاسک بسته بندی کارتنی یا مقوایی؟

برای این که بدانید برای بسته بندی فلاسک و ارائه آن از جعبه مقوایی استفاده کنید یا کارتنی بهتر است که به وزن آن توجه کنید. طبیعی است که کارتن‌ لایه دار از مقاومت بالاتری نسبت به انواع جعبه‌های مقوایی برخوردار هستند. در نتیجه وزن بیشتری را تحمل می‌کنند. اگر فلاسک تولیدی شما وزن بالایی دارد و قرار است که مسافت بیشتری را در خودرو حمل و نقل تا مقصد باقی بماند، بهتر است که از بسته بندی کارتنی استفاده کنید.

کارتن‌های لایه دار همچون:2لایه، 3لایه، 4لایه، 5لایه و 7لایه

اما اگر وزن محصول و کالا کم است و مدت زمان کمی در مسیر نقل و انتقال خواهد بود، جعبه مقوایی نیز می‌تواند گزینه خوبی برای بسته بندی آن باشد.

دانستنی‌ها: انواع مقوا؛ از شناخت تا محل های به کارگیری را بیاموزید

در نتیجه نمی توان یک نوع بسته بندی را نسبت به دیگری بهتر یا بدتر دانست. بلکه محصول یا کالای آن باید تعیین کند چه نوع بسته بندی متناسب با کالا است.

قیمت

به طور کلی عوامل زیادی وجود دارد که در محاسبه هزینه کارتن بسته بندی فلاسک در نظر گرفته می‌شوند. برای مثال اگر شما به یک شرکت کارتن سازی تماس بگیرید و از آن‌ها بخواهید که جعبه کارتنی یا مقوایی برای بسته بندی فلاسک شما تولید گردد در ابتدا سوالاتی از شما پرسیده خواهد شد. پاسخ این سوالات علاوه بر این که موجب برنامه‌ریزی روند تولید می‌گردد، هزینه هایی را نیز قطعی خواهد کرد. بنابراین شما با آگاهی از هزینه‌های تمام شده می‌توانید ثبت سفارش‌تان را نهایی کنید.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه بسته بندی مقوایی در 2 دقیقه

به غیر از هزینه های ثابت، مواردی از جمله قالب دایکاتی، کلیشه، فیلم و زینک هم وجود دارد که بر حسب انتخاب نوع جعبه انتخاب و مورد نیاز خواهد بود.

بیاموزیم: جعبه کارتن دایکاتی چیست و چرا به آن کارتن دایکات شده می‌گویند؟

خاتمه

اگر در صدد ثبت سفارش تولید انواع جعبه های کارتنی و مقوایی برای بسته بندی فلاسک یا کالای دیگری هستید، می‌توانید با تیم فروش ما تماس بگیرید. تیم حرفه‌ای و خبره در تیم آوین پک بر اساس تجربه، تخصص و مهارتی که در طی سال‌ها کسب کرده‌اند، می‌توانند راهنمایی‌های دقیقی را ارائه کنند. به میزانی که آگاهی مشتریان در زمینه ثبت سفارش افزایش یابد نتیجه کار بهتر بوده و شما به بسته بندی‌های متناسب با محصول خود خواهید رسید.

4.7/5 - (4 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *