وبلاگ

تولید کننده ورق کارتن سینگل فیس E B C

فروش ورق کارتن سینگل فیس

ورق کارتنی سینگل فیس یکی دیگر از محصولات تولید شده در کارخانه صنایع بسته بندی آوین پک میباشد. این ورق کارتنی که از دو لایه کاغذ تشکیل شده در انواع فلوت E B C در این مجموعه با ظرفیت روزانه 40 تن تولید میشود.

ورق سینگل فیس به صورت شیت شده با عرض و طول دلخواه و هم چنین به صورت رول سینگل فیس، در عرض های مختلف با طول دلخواه قابل تولید میباشد.

رول و شیت سینگل فیس کارتنی

موارد مصرف رول و شیت سینگل فیس کارتنی به شکل های مختلفی میباشد:

  1. بخشی از آن در واحد جعبه سازی کارخانه آوین پک برای تولید جعبه های لمینتی مصرف میشود که از هر سه نوع کنگره ( فلوت ) E  B و C و از انواع مختلف کاغذ تولید میشود.
  • بخش قابل توجهی نیز جهت تامین نیاز سایر همکاران جعبه ساز و کارتن ساز در شهر های مختلفی از جمله، تهران، کرج، شهر های شمالی کشور مثل مازندران، رشت، گیلان، شهر های مرکزی مانند قم، اصفهان، شهر های جنوبی کشور نظیر بوشهر، بندر عباس و غیره تولید  و ارسال میشود که با توجه به توان و ظرفیت بالای این مجموعه و ارائه کیفیت بالای ورق تولیدی همواره در حال افزایش است.

همکاران جعبه ساز و کارتن ساز در شهر های مختلف، این ورق را با انواع کاغذ های فلوتینگ، سفید، تست لاینر، کرافت و کاغذ های ایرانی با کیفیت از عرض 100 سانتی متر الی 180 سانتی متر و امکان برش با اسلایتر 6 قسمتی برای هر عرض می توانند سفارش دهند.

  • بخش سوم از ظرفیت تولید سینگل سازی آوین پک در صنایع مختلف مصرف میشود. مرغداری های صنعتی این محصول را به صورت رول سینگل فیس خریداری می کنند و به عنوان رول بستر مرغداری مورد استفاده قرار میدهند. از مزیت های استفاده از رول بستر مرغداری، نظافت سوله برای هر دوره پرورش جدید  و جوجه ریزی می باشد.

هم چنین در جوجه کشی ها از شیت ورق سینگل فیس هم به عنوان زیر جوجه ای استفاده می کنند که تا قبل از رسیدن به مرغداری جهت سهولت و نگهداری و حمل جوجه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

  • استفاده از سینگل فیس کارتنی در تاسیسات دریایی و نیز خطوط لوله و کارخانجات و کارگاه های لوله های پلی اتیلن و گالوانیزه و … به عنوان محافظ بسیار مقرون به صرفه می باشد که معمولا جهت قابلیت ضربه گیری در کنگره های C و  B سفارش داده میشوند و از کروگیت  E فلوت فقط برای لوله هایی با قطر کمتر استفاده میشود. هچنین از سینگل فیس به عنوان لایه محافظ بین سطوح از جمله ورق های فولادی یا صنایع چوب و ام دی اف استفاده میشود.
  • در صنایع غذایی از سینگل فیس های   B و C جهت منقسم و از سینگل فیس E  فلوت با دو لایه کاغذ سفید، به عنوان سینگل بهداشتی استفاده میشود از جمله در جعبه های فست فود و پیتزا.

سینگل سازی

در صنعت ساخت ورق کارتنی سینگل چگونگی تولید و محل استفاده آن اگر مشخص شود یقینا سینگل متناسبی تولید خواهد شد. برای سفارش رول و یا شیت ورق سینگل فیس دانستن یا ترکیب و فلوت را مشخص کنید و یا اینکه محل به کار گیری را برای کارشناسان فروش مشخص کنید تا مناسب ترین برایتان قیمت دهی و تولید گردد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *