کارتن موز

برای خرید کارتن موزهای کارکرده و دسته دوم میبایست در بازار کارتن تهران جستجو نمایید ولی اگر به دنبال سفارش تولید کارتن موز می باشید می توانید در تیراژ های ۵۰۰ عدد به بالا ثبت سفارش نمایید تا با مناسب ترین قیمت برای شما تولید گردد. در ادامه شما را با نمونه کارتن های موز آشنا خواهیم نمود.

در کجا از کارتن موز استفاده می شود؟

کارتن موزهای استفاده شده را بیشتر به جای کارتن اسباب کشی استفاده می کنند و در بعضی موارد به جای بعضی کارتن میوه و صیفی جات هم استفاده می شود.

ابعاد کارتن موز چند است؟

کارتنهای موزی دارای دو ابعاد هستند ۱۵*۱۸*۲۴ کارتن کوچک و ۳۰*۳۸*۴۶ کارتن بزرگ.

وزن کارتن موز چقدر است؟

وزن هر کارتن موز حدودا ۱۳ الی ۱۴ کیلوگرم می باشد.

تعداد هر خوشه در کارتن موز چند تا می باشد؟

هر کارتن ۴ و ۵ و ۶ خوشه می باشند بستکی به وزن و سایز آن دارد.

بیشتر بدانید: محاسبه قیمت آنلاین کارتن و جعبه ی بسته بندی در ۲ دقیقه

کارتن موز

کارتن موز در دو سایز ارائه می شود

در ایران کارتن موز را برای اسباب کش هم استفاده می نمایند و مخاطبینی که به دنبال کارتن موز برای مصارف اسباب کشی هستند باید از کارتن های کهنه ای که یک بار استفاده شده اند استفاده نمایند ولی اگر برای بسته بندی میوه و صیفی جات یا انواع کالاهای مور نیاز است می بایست تولید گردد.

مدل جعبه کارتن موز زیره رویه می باشد که رویه آن پنج لایه(۵لا) و زیره آن سه لایه(۳لا) بوده و استقامت نسبتا خوبی دارد و به همین دلیل بیشتر برای اسباب کشی استفاده می شود. اگر خریداران عمده این نوع کارتن هستید می توانید با شرکت کارتن سازی آوین پک تماس حاصل نمایید.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی انواع محصولات

موز

اگر روز پر مشغله ای در انتظار شماست با مصرف دو عدد موز متوسط رسیده که مایل به سیاه است یعنی رسیده شده است می تواند بسیار به شما کمک نماید. اگر ورزش کار هستید می توانید با مصرف روزی یک عدد مورد نیازهای بدن را تامین نمایید. موز در ایران هم برداشت می شود که استان سیستان و بلوچستان یکی از آن استان ها می باشد. هرمزگان هم از آن دسته از استانهایی می باشد مزارع موز در آن دیده می شود. کش.رهای برتر تولید کننده موز به ترتیب آفریقا، هند، چین، فیلیپین می باشد و کشور ایران بیشترین نیاز موز خود را با واردات از کشور هند تامین می کند. بیشتر موز های وارداتی به صورت سبز وارد بازار شده تا زمان بیشتری را برای فروش آن داشته باشند.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *