جعبه پودر کیک

جعبه پودر کیک در انواع کارتن های لمینتی برای مصارف صادراتی یا کارتن های مادر و از جعبه های مقوایی برای مصارف فروشگاهی استفاده میشود. چاپ و بسته بندی جعبه پودر کیک را میتوان طبق نظرات مشتریان تولید کرده و وارد بازار صنایع موادغذایی کرد.

طراحی و چاپ انواع جعبه پودر کیک

پودر کیک از آنجایی که در دسته موادغذایی و خشکبار قرار میگیرد باید پک های آن از نظر بهداشتی مطمئن و تضمین شده باشد. برای این هدف معمولا در تولید و ساخت آنها از مقوای ایندربرد (بهداشتی) استفاده میکنند. این نوع مقوا به دلیل سطح براق و سلفون شده ای که دارد از رسیدن آلودگی به کالا جلوگیری میکند و هم چنین به دلیل کم بودن پرز روی سطح آن چاپ زیباتر و جذاب تری را میتوان درج کرد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن بسته بندی انواع محصولات

اگرچه برای جعبه پودر کیک از دیگر مقواها مانند مقوای پشت طوسی نیز استفاده میکنند اما چنین مقواهایی به دلیل جنسی که دارای پرزهای بسیاری هستند که هم از نظر بهداشتی تائید شده نیست و هم چاپ روی آن به اندازه مقواهای ایندربرد زیبا به نظر نمیرسد اما میتوان برای کمتر شدن هزینه، از مقوای پشت طوسی استفاده کرد و پودر کیک را با یک لایه ای از مشما درون پک قرار داد.

جعبه پودر کیک

در تولید جعبه پودر کیک میتوان از چاپ اختصاصی نیز استفاده کرد. چاپ افست با نداشتن محدودیت در رنگ و طرح بنا به نظر مشتری میتواند در انواع تک رنگ، دو رنگ و یا حتی چهار رنگ تولید گردد. نوع و طراحی بسته بندی محصول در فروش آن تاثیر بسزایی دارد و در بسیاری از موارد با مراحل تکمیلی مانند سلفون کشی و ویویی جعبه را زیباتر میکنند، هم چنین جعبه های پودر کیک در ابعاد متفاوت طبق وزن های مشخص شده توسط تولیدکنندگان تولید میشوند که بیشتر در مصارف فروشگاهی نیم یا یک کیلویی آنها را مشاهده میکنید.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

قیمت جعبه پودر کیک

همانطور که میدانید نحوه محاسبه قیمت تمامی بسته بندی های کارتنی و مقوایی به ابعاد (طول*عرض*ارتفاع)، جنس ورق، تیراژ، چاپ و تعداد رنگ وغیره بستگی دارد. در مورد تولید بسته بندی پودر کیک نیز این چنین میباشد. تولیدکنندگان میبایست ابعاد و سایزهای دقیق جعبه موردنظرشان را به کارتن سازی مدنظر بدهند و جنس ورق خود را با توجه به الویت بندی های انتخاب کنند که اگر جنس ضعیف برای جعبه های خود انتخاب کنند ممکن است که قیمت ارزان تری داشته باشد اما کیفیت خوبی را از لحاظ مقاومت نخواهد داشت.

کارتن آوین

بسته بندی های پودر کیک و انواع جعبه خشکبار باید از مقاومت و استقامت بالایی در برابر فشار و ضربه ای که ممکن است در حمل و نقل و جابه جایی آنها وارد شود، برخوردار باشد تا بتوانند محصول را سالم و بدون آسیب دیدگی به مصرف کننده نهایی برسانند. شرکت کارتن آوین پک در کنار تیم خلاق کوشا در زمینه های تولید، طراحی انواع جعبه های لمینتی و مقوایی جذاب را تولید میکنند شما عزیزان میتوانید با کسب مشاوره رایگان از واحد فروش این شرکت جعبه های بسته بندی خودآگاهانه انتخاب کنید.

راه ارتباطی با ما: ۰۲۶۹۱۰۰۱۹۱۹

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *