قیمت کارتن بسته بندی ظروف شکستنی

قیمت کارتن بسته بندی ظروف شکستنی با توجه به ابعاد جعبه، قیمت ورق و چاپ تعیین می شود. معمولا برای کالاها قیمت برای تولید کنندگان اهمیت خاص خود را دارد تا قیمت نهایی اجناس گران نشود. ظروف شکستنی مانند انواع کریستال ها، ظروف دکوری، مجسمه ها همه برای اینکه وارد بازار فروش شوند نیاز به جعبه های محکم دارند. برای کادو دادن نیز کارتن های شیک مورد نیاز است.

 بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

کارتن های دایکاتی با مدل های مدرن و با ساخت تمیز برای ظروف لوکس بسیار توصیه میشود. با دیدن مدل های ذیل به اهمیت آن پی خواهید برد.

برای محاسبه دقیق قیمت کارتن بسته بندی ظروف شکستنی ، می بایست ابتدا ابعاد محصول خود را به صورت طول، عرض و ارتفاع بدست آوریم و سپس جنس مورد نیاز بسته بندی خود را تعیین کنید و بعد چاپ و بدون چاپ بودن بسته بندی را مشحص کنید و در پایان تعداد تیراژ تولید خود را در نظر بگیرید و این اطلاعات را میتوانید در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا قیمت بسته بندی شما را بدست آورند.

کارتن سازی آوین پک

شرکت کارتن سازی آوین پک دارای دستگاه های مدرن و بروز کارتن سازی و چاپ و بسته بندی و همچنین دارای تیم متخصص در زمینه کارتن سازی و بسته بندی صادراتی، آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم میباشد. در همین خصوص صنایع کارتن سازی آوین پک دارای نشان بهترین های کارتن سازی در تهران بوده و در کنار این افتخار به تازگی جزء بهترین های کارتن سازی در کرج شناخته شده و این افتخارات را مدیون اعتماد مشتریان خود میداند.

ارتباط با ما خیلی آسونه، تنها با شماره گیری ۱۹۱۹-۹۱۰۰-۰۲۶

2 پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   با مشخص کردن ابعاد جعبه کارتن و آیا اینکه چاپ دارد و ندارد و اینکه چه مدلی مدنظرات هست میتواند قیمت نهایی را تعیین کند برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *