کارتن بسته بندی گیلاس و آلبالو

نمونه کارتن بسته بندی گیلاس و آلبالو را میتوان با کارتن سه لایه نیز پوشش داد. این محصولات وزن و حجم کمتری دارند و میتوان برای آنان کارتن سه لایه لمینتی تولید نمود.

چرا در گیلاس و آلبالو از کارتن بسته بندی استفاده میشود؟

نمونه کارتن بسته بندی گیلاس و آلبالو که در گالری زیر می بینید معمولا سه لایه لمینتی و یا از کارتن 5 لایه تولید میشوند چرا که برای صادرات این محصولات بهتر است از بسته بندی هایی استفاده شود که علاوه بر کیفیت، شکل ظاهری مناسبی نیز برای صادرات داشته باشند. انواع بسته بندی هایی مثل کارتن پلاست نیز دیده میشود که برای آلبالو و گیلاس استفاده می گردد اما جعبه های کارتنی با توجه به قابلیت چاپی بالا و نداشتن محدودیت در طرح و رنگ چاپی، وزن سبک ، قیمت تمام شده کمتر و سازگار با محیط زیست، از مناسب ترین پک هایی هستند که میتوان این میوه ها را درون آنان صادر نمود.

گیلاس و آلبالو بسیار حساس هستند که در اثر فشارهای خارجی به سرعت له شده و خواص خود را از دست میدهند. له شده این میوه ها اصلا به درد خریدار نمیخورد و تولید کننده مجبور به پرداخت ضرر خواهد شد. از مناسب ترین مدل هایی که میتوان برای صادرات این محصولات استفاده کرد شامل تلسکوپی، چهار درب و سبدی میباشد.

البته مدل تلسکوپی و سبدی بیشتر از نمونه چهار درب در بازار به چشم میخورد. مدل های سبدی که از بغل دسته دارند به گونه ای طراحی شده اند که آلبالو و گیلاس از چیده شدن روی یکدیگر به کارتن های زیرین فشار وارد نکرده محصول له نشود.

نمونه جعبه و کارتن بسته بندی مقوایی انواع کالا و محصولات

کارتن سبدی آلبالو گیلاس

عکس کارتن سمت راست کارتن 3 لایه برای میوه با وزن تا 5 کیلو و عکس سمت راستی با کارتن پنج لایه تا وزن 10 کیلو برای گیلاس و آلبالو مفید است. هر دو مدل کارتن سبدی میباشند و هر دو کارتن لمینتی میوه هستند.

کارتن گیلاس
کارتن آلبالو و گیلاس

کارتن زیره رویه یا تلسکوپی آلبالو گیلاس

کارتنهای زیره رویه از دو قسمت تشکیل شده اند. قسمت رویه آن همیشه دارای چاپ طرح گرافیکی میباشد. این نوع کارتنها در بعضی موارد هر دو قسمت را 3 یا 5 لایه سفارش می دهند و در بعضی موارد زیره پنج و رویه سه لایه انتخاب میگردد و گاها بالعکس.

جعبه گیلاس صادراتی
کارتن بسته بندی گیلاس صادراتی
فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
4.7/5 - (4 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.