کارتن بسته بندی خیار را می توان در انواع مختلف صادراتی و داخلی تولید نمود. تمامی ویژگی های یک کارتن بسته بندی خیار بستگی به نوع درخواست و نیاز مشتریان دارد و برحسب تمامی نکات ارائه شده توسط آن ها تولید خواهد گردید. در بعضی مواقع به نسبت بازار هدف شیوه تولید کارتن خیار انتخاب میشود.

کارتن بسته بندی لمینتی خیار

در تصویر کارتن خیار پایین که از رنگ نارنجی مایل به زرد، هارمونی سبز ، قرمز و مشکی در طراحی آن استفاده شده است مخصوص صادرات است. فرایند تولید آن کارتن لمینتی میباشد، جنس آن کارتن 3 لایه ، مدلش کارتن چهار درب است از چاپ افست و پوشش چاپی سلفون براق بهره برده است. 24*41*15

ابعاد این کارتن خیار با طول و عرض 24*41 و در ارتفاع 15 سانتیمتر میباشد. همانطور که میدانید سایز کارتن بر اساس مقدار خیاری که قرار است در آن قرار داده شود انتخاب میگردد.

اگر به دنبال یک جعبه کارتن بسته بندی خیار مقاوم و مستحکم هستید که برای صادرات محصولات تان از آن ها استفاده کنید توصیه می شود که از کارتن لمینتی بهره مند شوید. زیرا این کارتن دارای طراحی های بهتر و با خط برش دقیق تر است. در نتیجه در بازارهای جهانی مورد اقبال بیشتری قرار خواهد گرفت و در زمینه گسترش برند بسیار موفید است.

کارتن خیار فلکسویی

تصاویری که در زیر قرار داده شده است کارتن فلکسویی هستند. این نوع کارتن ها هم میتوانند سه لایه و هم از کارتن 5 لایه ساخته شوند. چاپ این کارتن از فلکسوگرافی بهرمند شده و امکان استفاده از خدمات چاپ جعبه در این نوع کارتن وجود ندارد.

کد 1 و 2 با نام کارتن خیار نیمه مادر در صنعت بسته بندی معروف است در این نوع درب کارتن وجود ندارد و قیمت تمام شده آن به نسبت دربدار کمتر است.

کد 3 را با کارتن خیار دوبل صادراتی می شناسند زیرا این نوع کارتن بسیار مقاوم است زیرا این نوع از دو قسمت داخلی و خارجی تشکیل شده است و اگر هر دو قسمتش از 3لا تولید شده باشد در مجموع میشود کارتن 6 لایه و اگر هر دو 5لا باشند با یک کارتن 10 لایه رویه خواهید شد.

در هزینه یا قیمت کارتن بسته بندی خیار عوامل مختلفی از جمله نوع چاپ، ابعاد، تیراژ و سایر موارد دخیل هستند. از این رو نمی‌توان پیش از تعیین ویژگی های کلی این نوع جعبه کارتن، قیمت نهایی آن را مشخص نمود.

کارتن خیار لمینتی سبدی

میزان تولید خیار در ایران بیش از 1,200,000 تن میباشد و حداکثر کشت آن در شهر کهنوج ، کرج ، ورامین است. از این رو میتوان ظرفیت تولید را در نظر گرفت و به نسبت آن بسته بندی های گوناگونی سفارش نمود.

محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه بسته بندی انواع محصولات بازار داخلی و صادراتی

اگر بسته بندی خاصی در نظر دارید میتوانید با کارشناسان کارخانه کارتن سازی آوین پک توسط تلفن های ذیل تماس حاصل نمایید. مخاطبانی در شهر تهران و کرج هستند با تلفن ثابت بدون در نظر گرفتن کد شهر، میتوانند شماره گیری نمایند.

تلفن تهران: 02191001720

تلفن کرج: 02691001720

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
4.7/5 - (6 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.