جعبه اسباب بازی

جعبه اسباب بازی عروسک

جعبه اسباب بازی میتواند مثل خود اسباب بازی ها برای کودکان و بزرگسالان جذاب باشد. آیا میدانستید ۹۸ درصد علل فروش جعبه های اسباب بازی چاپ روی جعبه است؟ آیا میدانستید مدل جعبه اسباب بازی تا ۹۲ درصد نگاه متقاضیانش را به خود جذب میکند در ادامه با تعدادی از نمونه عکس جعبه اسباب بازی آشنا میشوید.

نمونه جعبه اسباب بازی

این جعبه اسباب بازی است که می تواند باعث انتخاب یک اسباب بازی از بین تعداد بسیاری محصول مشابه در یک فروشگاه شود. بسته بندی شیک و زیبا برای محصول نشان دهنده ارزش آن بوده و توجه خریدار را به خود جلب می کند. انواع وسایل سرگرمی و ورزشی و محصولات فکری برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان نیز این قابلیت را دارند که با ارائه یک بسته بندی دلپذیر حس بهتری از یک خرید خوب به مشتری بدهند.

کارتن اسباب بازی

جعبه اسباب بازی عروسک

بسته بندی مخصوص کارتن اسباب بازی در مدل ها و طرح های خلاقانه با استفاده از روانشناسی کودکان در سنین مختلف و به منظور جلب توجه آن ها و رقابت در بین جعبه اسباب بازی ها و شرکت های مختلف و چاپ های با کیفیت و داشتن تنوع در رنگ، نمای بهتر طراحی و تولید می‌شوند.

اسباب بازی های فکری معمولا بیش از دیگر جعبه اسباب بازی ها نیاز به طراحی مناسب دارند تا در میان دیگر اسباب بازی ها بتوانند خودنمایی داشته باشند. جعبه های مخصوص اسباب بازی علاوه بر رنگ با استقامت بالا در محافظت و سالم نگه داشتن و حمل و نقل آسان و در نهایت دادن کادویی زیبا و مورد علاقه فرزندانمان را می تواند به همراه داشته باشد.

جعبه بسته بندی سایر کشورها

جعبه اسباب بازی های وارد شده از سایر کشورها نیز در فروشگاه های بسیاری موجود می باشند و از نظر رقابتی جعبه و بسته بندی هایشان بسیار با اهمیت می باشد. با استفاده از جعبه های اسباب بازی شکیل می توانیم با نمونه های خارجی رقابت کنیم. بهتر است اسباب بازی هایی مانند ماشین، موتور، عروسک در جعبه های پنجره دار قرار بگیرند تا دید بیشتری داشته باشند.

جعبه های دسته دار نیز می تواند در حمل راحت اسباب بازی ها بدون نیاز به نایلون کمک کند و خاصیت بازیافتی از کارتن‌ها می تواند در چرخه اقتصادی به صرفه و قابل توجه باشد. بنابراین جعبه های اسباب بازی از جنس جعبه و مقوایی و کارتنی با تحمل وزن و چاپ مخصوص در ابعاد و مدل های متفاوت قابل تولید می باشند.

صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک

تصاویر موجود در این صفحه، بعضی از نمونه کار های شرکت کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک در زمینه بسته بندی اسباب بازی میباشد و به علت حجم بالای تصاویر امکان قرار دادن همه آنها در این صفحه وجود ندارد. گروه کارتن سازی آوین پک با به کار گیری دستگاه های روز صنعت چاپ و بسته بندی، توانسته اند تا به امروز رضایت مندی مشتریان خود را در بالاترین سطح کسب و تمام تلاش خود را برای حفظ کردن آن به کار گیرد.

با گذشت نزدیک به دو دهه همچنان می کوشیم تا تمام تجارب خود را با بالاترین دقت صرف سفارشات مشتریان خود نماییم تا بهترین خروجی با نازلترین قیمت برای محصول وی خلق گردد. این خروجی رزومه کاری ما محسوب میشود پس ما توجه ویژه ای به آن باید داشته باشیم و داریم.

با آسودگی کامل می توانید سفارشات خود را به ما بسپارید.

*راه های ارتباط با ما و استعلام قیمت بسته بندی کارتنی و مقوایی:

صفحه تماس با ما

چت آنلاین وبسایت در ساعات کاری

واتساپ واحد فروش

صفحه استعلام قیمت آنلاین