بسته بندی لوازم الکتریکی

جعبه و کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی را میتواند یا با طرح دلخواه خود و یا توسط واحد طراحی صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک ، طرح مورد نظر خود را تایید نمایید و پس از طی نمودن مراحل چاپ و آماده شدن در هر مکانی که باشید برای شما ارسال میگردد.

ar-flag

en-flag

بسته بندی الکتریکی و الکترونیکی

الزامات بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی با توجه به نوع کالاها متفاوت می باشد. لوازم الکترونیکی شامل تلویزیون، لپ تاپ، تلفن همراه، آیپاد و…می‌باشد و لوازم الکتریکی معمولاً به لوازم خانگی، قطعاتی مثل خازن ها، لامپ ها، کلید پریزهای صنعتی و ساختمانی، پروژکتورها، مبدل ها، سوئیچ های توزیع برق و… اطلاق می‌گردد. تمام این لوازم به جهت حمل و نقل و سالم رسیدن به مقصد می بایست در جعبه های محکم و ایمن قرار بگیرند.

بیشتر بدانید: چند نکته از طراحی جعبه بسته بندی اسباب بازی و لوازم دیجیتال

بسته بندی یکی از مهم ترین زمینه های تجارت بین المللی است و نادیده گرفتن آن ممکن است منجر به آسیب رسیدن به محصول هنگام حمل و نقل شود. تمام کالاها باید در بسته بندی مخصوص خود قرار بگیرند تا به راحتی منتقل شوند.

بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی با توجه به ارزش محصول تا حد ممکن می‌بایست از استحکام کافی برخوردار بوده و در عین حال برای عرضه به مشتریان می‌بایست مبحث طراحی بسته بندی را نیز به عنوان یک عامل مهم مد نظر قرار داد. در بین این لوازم به عنوان مثال انواع لامپ های ال ای دی ساختمانی در جعبه های مقوایی، لامپ های بزرگ صنعتی در جعبه های کارتنی چاپی و یا لمینتی در فروشگاه ها به فروش می‌رسند.

بیشتر بدانید: بسته بندی کارتنی و موارد استفاده از این نوع بسته بندی

هزینه های تولید بسته بندی لوازم الکتریکی

تولیدکنندگان بزرگ در تمامی مراحل ساخت محصول همواره به دنبال کنترل هزینه های مربوط به تولید و عرضه هستند. هر نوع محصولی بعد از تولید در بسته بندی مناسب مربوط به خود، وارد بازار خرید و فروش می شود. بسته بندی معمولاً به عنوان آخرین مرحله تولید محصول دسته‌بندی می‌گردد و یکی از مهمترین مراحل کار می‌باشد لذا بررسی تأثیر قیمت بسته بندی روی قیمت نهایی محصول اهمیت بالایی دارد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های لوازم الکتریکی و الکترونیکی

از آنجایی که در زمینه تولید رقبای بسیاری وجود دارند، می‌توان گفت کیفیت و قیمت بسیار مهم است و می تواند به فروش بیشتر و ماندگاری محصول در بازار کمک کند. از موارد مهمی که در کاهش قیمت تمام شده بسته بندی تأثیر گذار است، تیراژ (تعداد) سفارش می باشد. هرچه تیراژ سفارش بسته بندی بالاتر باشد دور ریز کار کمتر شده و در نتیجه باعث کاهش قیمت تولید می‌گردد و می‌توان از این فرصت در جهت استفاده از مواد اولیه مرغوب‌تر و تولید بسته بندی با جنس بهتر و استحکام بیشتر سود برد.

کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی
کارتن بسته بندی آیفون تصویری تولید شده در آوین پک

طراحی بسته بندی به جهت برندسازی

یکی از مهم ترین بخش‌های تولید بسته بندی لوازم الکتریکی و الکترونیکی، طراحی روی جعبه و مدل جعبه است که نقش مهمی در برندسازی و جلب نظر مشتریان دارد. منظور از برندسازی فقط لوگو و فونت نیست، توجه مردم به برند شما به عوامل مختلفی بستگی دارد.

بسته بندی یکی از مواردی است که می‌توان با استفاده از طراحی خلاقانه، رنگبندی متناسب، مواد اولیه به کار رفته و… در جهت برندسازی و جذب مشتریان از آن استفاده نمود. در یک فروشگاه برندهای مختلف از یک نوع لوازم الکتریکی و الکترونیکی دیده می شود، اما اغلب مشتریان راغب به خرید برند خاصی هستند، در نگاه اول بسته بندی می تواند نقش مهمی در انتخاب توسط مشتریان و ایجاد وفاداری نسبت به برند شما داشته باشد.

صنایع کارتن سازی آوین پک

آوین پک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه کارتن سازی، جعبه سازی، چاپ و بسته بندی به صورت حرفه ای، توانسته با کسب رضایتمندی مشتریان خود در صدر بهترین های کارتن سازی در تهران دیده شود و از این رو جزء گروه بهترین های کارتن سازی در کرج شناخته شده است.

برای دریافت اطلاعات نوع بسته بندی مورد نظر و قیمت تمام شده میتوانید با کارشناسان آوین پک در تماس باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *