بسته بندی

کارتن بسته بندی ریش تراش (جعبه اصلاح مو صورت و بدن)

کارتن بسته بندی ریش تراش

کارتن بسته بندی ریش تراش؛ جعبه اصلاح مو صورت و بدن چقدر در ایران تقاضا دارد؟ به چه دلایلی نمیتوان ماشین اصلاح را بدون بسته بندی وارد بازار کرد و چرا مشتریان بعد از خرید نباید این جعبه را دور بیاندازند؟ پرطرفدار ترین پک بسته بندی دستگاه اصلاح مو و صورت کدام است؟ برای برندینگ و متمایز شدن از سایر رقبا در طراحی کارتن دستگاه اصلاح، به چه مواردی باید دقت کرد؟ برای نگهداری و مرتب چیده شدن اجزای ریش تراش مانند انواع شانه، پایه تیغ دستگاه، روغن دستگاه و غیره داخل جعبه کارتن باید از چه وسیله ای استفاده کرد؟ برای رسیدن به جواب این سوالات و اطلاعات بیشتر در خصوص مشتری پسند ترین کارتن های بسته بندی ریش تراش و ویژگی هرکدام که میتوانند در ویترین مغازه ها توجه مشتریان زیادی را به برند شما جلب نمایند، دو دقیقه از وقتتان را به خواندن این مقاله اختصاص دهید.

تقاضا کارتن بسته بندی ریش تراش

قبلتر وقتی میگفتند یک نفر زیر دوش آب گرم از ریش تراش استفاده کرده یا روی قله کوه موهای خود را بخاطر ذوق و هیجان زیاد با ماشین اصلاح تراشیده، قطعا 99 درصد از مردم خنده‌شان میگرفت، اما بعد از سال 1901 که اولین ماشین ریش تراش مکانیکی، توسط کینگ کمپ اختراع شد تا امروز با پیشرفت تکنولوژی و اختراع مدل برقی این دستگاه، که به راحتی میتوان بعد از 20 دقیقه شارژ کردن، کل روز از آن استفاده کرد، تقاضا برای خرید ماشین اصلاح مو و صورت افزایش و به 87.62 میلیون نفر رسید. پیش بینی می شود این عدد تا سال 1403 به 91.37 میلیون هم برسد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

همانطور که میدانید دستگاه های ریش تراش با هر مدل، فیلیپس، پاناسونیک، فکر، براون و غیره مانند سایر وسایل برقی، اجزای مختلفی از جمله روغن روان کننده، محلول پاک کننده، کارتریج (مایع شستشو) و غیره دارند که باید علاوه بر خود دستگاه با باطری لیتیومی داخلش، از آنها نیز به هنگام جابجایی مراقبت شود که کارتن همیشه تنها گزینه مطلوب برای بسته بندی تمام اعضای خانواده وسایل الکترونیکی است. در ادامه، بیشتر با این جعبه از دیدِ یک تولید کننده و کسب و کار نیازمند به یک بسته بندی مستحکم و همچنین مصرف کننده‌ای که برای خرید محصول قصد دارد بفهمد چه عوامل و چه ویژگی هایی برای حفظ این محصول و محافظت از طول عمر ماشین اصلاح لازم هستند، آشنا خواهید شد.

کدام مدل کارتن بسته بندی ریش تراش مشتری پسند تر است؟

جعبه کارتن بسته بندی ریش تراش اگر نبود، شرکت‌های تولیدی این دستگاه ناچار به پذیرفتن هر ایرادی میشدند که زودتر از 18 ماه گارانتی دستگاه، مشتریان از محصولشان میگرفتند و اجرای خدمات پس از فروش را از آنها ابتغاء میکردند. شاید هیچ گاه به اهمیت جعبه ماشین اصلاح تا این حد عمیق فکر نکرده بودید، اما به دلیل حساس بودن خود دستگاه، قطعات آن و وسایل جانبی‌اش، به هنگام فروش همیشه آنها را درون یک پک بسته بندی با کیفیت به خریدار تحویل میدهند.

این بسته بندی ها را میتوان در اشکال، اندازه ها و با مواد مختلفی ساخت. معروف ترین پک های بسته بندی این دستگاه در سال 1402، مدل های مختلف کیبوردی، درب دارویی، کشویی و چهار درب هستند که با توجه به وزن محصول یا به درخواست برخی شرکت‌ها، که برای معرفی بیشتر خود به مشتریان، به صورت چند تایی (4، 8 و الی 12 تایی)، ریش تراش‌هایشان را درون یک جعبه کارتنی چهار درب به فروشگاه ‌ها عرضه می کنند، ساخته میشوند. این نوع سفارش ها بیشتر برای کسب و کار‌های تازه کاری است که میخواهند اولین قدم های خود را در بازار فروش بگذارند.

به طور کلی، کارتن بسته بندی ریش تراش تنها همراه محصول از ابتدای تولدش تا زمانی است که بتواند، به صاحبش خدمت نماید. این پک ها، علاوه بر به وجود آوردن یک فضای ایمن و محافظتی برای محصول با استفاده از هولدر یا منقسم از جنس یونولیت، نایلون حباب دار و خمیر مقوا که باعث دور شدن هر گونه لرزش و تکان خوردنی از خود دستگاه ریش تراش و قطعات جانبی اش میشود، با کد شناسه کالا و QR درج شده بر روی بستر کارتنی‌اش، تنها ورق هویتی است که شرکت ها قبول میکنند دستگاه را تعویض نمایند. بنابراین مشتریان ناگزیرند همیشه از محصول داخل کارتنش مراقبت نمایند.

طبق نظر سنجی ها از مصرف کننده گان ریش تراش یا دستگاه های اصلاح مو سر ، صورت و بدن، مشخص شده بسیاری از خریدارن این کالا با هر بار مصرف، آن را در جعبه خود قرار میدهند تا استفاده بعدی. همچنین گفته شده تا چندین سال جعبه بسته بندی در خانه به دلیل مقاومت بالایی که دارد نگهداری میشود. این ویژگی است که بسیاری از تولید کنندگان از آن غافل هستند و نمیدانند این امر باعث میشود تا نام تجاری و لوگو کالا تا سالها در دید مصرف کننده قرار گیرد و دیرتر آن را به فراموشی بسپارد.

اعمال تکنیک چاپ روی کارتن بسته بندی ریش تراش، مردانه ترین کالای بازار، سودی هم دارد؟

طرح روی بسته بندی، یک عنصر بسیار مهم در بازاریابی و فروش محصول است، زیرا اولین تصویر از کالا می‌باشد که در چشمان مشتری نقش می‌بندد و ارزش‌های برند تولیدی کالا را برای او منعکس میکند. حال به عنوان یک مشتری اگر برای خرید همچین محصول حساسی که از همه نظر امکاناتش بررسی میشود با بسته بندی رو به رو شوید که هیچ تصویری از ماشین اصلاح داخل آن، ویژگی هایش و جزئیات گارانتی نباشد، قطعاً بیخیال خرید خواهید شد. طبیعی است، افراد همیشه بخاطر مقدار پولی که باید برای خرید ماشین اصلاح بپردازند از کالایی استقبال میکنند که روی کارتنش به مقدار استاندارد اطلاعات و آشکارایی خوبی از شکل محصول با جزئیاتش چاپ شده باشد.

از آنجایی که ریش تراش یک وسیله‌ی کاملاً مردانه است کمتر پیش آمده که از طرح های شلوغ با رنگ‌های غیر مرسوم در طراحی کارتن بسته بندی آنها استفاده شود، رنگ‌های تیره در طیف رنگی آبی و قهوه‌ای پرطرفدار ترین رنگ‌هایی هستند که کسب و کار های تولید کننده این دستگاه برای القای حس شیک بودن و سادگی کالا روی آنها مانور میدهند. عموماً برای طرح روی پک بسته بندی ریش تراش، تصویر دستگاه عکسبرداری و سپس با یکی از تکنیک های چاپ افست و فلکسو چاپ میشود.

کارتن بسته بندی ریش تراش

از چاپ افست و فلکسو در صنعت کارتن سازی و جعبه سازی برای ریش تراش به دلیل درخواست مشتریان بسیار استفاده میشود، برای تنوع رنگ بیشتر، وضوح تصویر و کیفیت بالاتر کارتن، همیشه از تکنیک چاپ افست در جعبه لمینتی 3 لایه و 5 لایه استفاده می شود. چاپ فلکسو به دلیل تنوع رنگی کمتر و پوشش دهی تنها 4 رنگ اصلی، بیشتر در کارتن چند لایه با ابعاد بزرگتر بکار برده میشود.

سیگنالهایی که امروزه از طرح گرافیکی روی جعبه بسته بندی در آمارهای فروش گزارش داده میشود بسیار قابل توجه میباشد و دیده شده با کم کاری و یا حذف این ویژگی، نمودار تا چه حد کاهشی گشته است. در بعضی مواقع دیر جنبیدن در این موضوع سالها تاثیر منفی خود را در بازار برند مربوطه خواهد گذاشت و به همین دلیل است بعضی از برندهایی که ضعیف عمل نمودند ناچارا با نام تجاری دیگر، ولی قویتر شروع می‌کنند و به اشتباهات قبلی عمل ننمایند.

نحوه تعیین قیمت کارتن بسته بندی ریش تراش

هزینه سفارش و خرید کارتن بسته بندی ریش تراش بر اساس معیار های مختلفی اعم از: ابعاد ( طول، عرض و ارتفاع)، نوع چاپ ( چاپ فلکسو و چاپ افست) و تیراژ که تاثیر مستقیمی روی میزان هزینه های نهایی سفارش جعبه دارد، تعیین خواهد شد. برای کاهش قیمت نهایی، پیشنهاد میشود تعداد تیراژ مد نظرتان برای سفارش جعبه کارتن ریش تراش را افزایش دهید تا از قیمت تکی پک کارتن کاسته شود.

بسیاری از تولید کنندگان به دلیل اینکه کارتن بسته بندی ارزان تری تهیه کنند از کیفیت و یا مقاومت جعبه می کاهند و غافل از آن هستند که این امر در دراز مدت خاطرات تلخی را در ذهن مخاطبان گره خواهد زد و بدتر از این، انتقال این خاطرات و یا نظرها به اطرافیانی که نیازمند این کالا هستند میباشد.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

جمع بندی

در این مقاله کلیات اساسی و مهم در خصوص تولید و سفارش کارتن بسته بندی ریش تراش که خیلی زود کسب و کار شما را وارد بازار هدف میکند و به برندینگ شدن شما کمک می‌رساند و در صادرات کالا موفقیت های شیرینی را رقم خواهد زد را مطرح ساختیم. در صورتی که تولید کننده یا وارد کننده ماشین اصلاح مو و صورت هستید و به دنبال یک کارتن لوکس و شیک متناسب برای آن میگردید، توصیه میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را از مشاورین ما در خصوص روند جعبه سازی در یک پک مشاوره رایگان دریافت نمایید.

3.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *