قیمت کارتن خیار گلخانه ای

کارتن خیار گلخانه ای برای کشورهای همچون ترکیه ، ارمنستان ، نخجوان ، آذربایجان ، قزاقستان ، روسیه ، افغانستان ، پاکستان ، هند ، چین و … و همچنین کشورهای حوضه خلیج فارس همچون امارات ، دبی ، عربستان ، کویت ، قطر ، عراق ، بحرین ، روسیه ، لبنان و غیره تا به امروز ارسال گشته است. کارتن خیار گلخانه ای صادراتی نیازمند نکاتی هست که در ادامه به آن می پردازیم.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه کارتن انواع میوه و صیفی جات

خیار از خانواده صیفی جات بوده و به دلیل توانایی تولید با کیفیت این محصول در کشور ، کشورهای بسیاری درخواست خرید آن را دارند. ازین جهت حجم زیادی از آن هر ساله صادر می شود. با توجه به حساسیت این محصول مانند سایر صیفی جات نیاز به ایجاد شرایط خاصی برای حمل تا محل مصرف می باشد.

کارتن خیار گلخانه ای

صیفی جات برای انتقال به نقاط دور و به ویژه در بحث صادرات توسط سرخانه های سیار حمل می شوند تا تازگی خود را از دست ندهند. اما موردی که مطرح می شود استفاده از بسته بندی است که علاوه بر ظاهر زیبا و لوکس در شرایط رطوبت و فشار کانتینر و سردخانه ای آسیب ندیده و مانع آسیب رسیدن به محصول شود.

بسته بندی خیار

بسته بندی های نایلونی و نایلکسی که در حمل های کوتاه مانند داخل شهری و برون شهری نزدیک استفاده می شوند علاوه بر اینکه ظاهر خوبی ندارند به دلیل تجمع بخارات در خود می توانند باعث پلاسیده شدن و آسیب به محصول شوند بنابراین بهترین گزینه ای که خود را ثابت کرده است  جعبه کارتن بسته بندی خیار صادراتی باشد. در کارتن خیار صادراتی و کارتن خیار معمولی تفاوتشان در ترکیب لایه های کارتن هایشان می باشد.

بیشتر بدانید: استعلام آنلاین انواع جعبه و کارتن بسته بندی

قیمت کارتن خیار

برای محاسبه قیمت کارتن خیار گلخانه ای با در نظر داشتن ابعاد و نوع چاپ کارتن میتوانید از لینک استعلام قیمت آنلاین جعبه کارتنی در کمتر از ۲ دقیقه انواع کارتن خیار گلخانه ای را محاسبه و استعلام نمایید و سپس پس از استعلام برای سفارش کارتن یا کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از صفحه تماس با ما اقدام نمایید.

جعبه های کارتنی که به این منظور استفاده می شوند می بایست به صورت لمینت شده و ترجیحا دارای سلفون باشند و در صورتی که از فلوتینگ سردخانه ای و لایه کرافت داخلی نیز استفاده شود، در صورت رعایت نکات مهندسی در طراحی می تواند بهترین و مطمئن ترین گزینه باشد که علاوه بر دارا بودن شرایط خاص در صورت طراحی حساب شده برای چاپ، زیبایی ظاهری بسیار بالایی نیز خواهد داشت.

صنایع بسته بندی آوین پک

اگر مزرعه دار ، گلخانه دار و یا تجار در زمینه صادرات و ادائه میوه و صیفی جات به انواع بازارها داخلی و خارجی هستید لازم است بدانید گروه تولیدی آوین پک با نزردیک به دو دهه فعالیت در زمینه کارتن سازی ، جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی توانسته خیلی سریع در میان مطرح ترین کارتن سازی های تهران از نظر کیفیت و تجربه قرار گیرد و همچنین همنیک جزء خوش نام ترین کارتن سازی های کرج از نظر نگاه مشتری میباشد.

اگر قصد ارائه محصولتان به بازار هستید و قصد دارید از بسته بندی کارتنی استفاده کنید میتوانید به گروه تولید آوین پک اعتماد کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر کارشناسان شرکت هر لحظه پاسخ گوی سوالاتتان هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *