وبلاگ

جعبه کارتن دیزی بیرون بر+انواع چاپ و کاربردها

جعبه کارتن دیزی بیرون بر

جعبه کارتن دیزی بیرون بر یکی از نوین‌ترین انواع جعبه های بسته بندی می‌باشد که با هدف قرار دادن ظرف غذای دیزی به همراه مخلفات آن تولید شده است. این جعبه کارتنی از یک نوع ورق کارتن مقاوم تولید می‌شود تا در مسیر نقل و انتقال این غذای پرطرفدار آسیبی به ظروف داخل آن وارد نگردد.

کارتن دیزی بیرون بر در دسته انواع جعبه های غذای بیرون بر قرار می‌گیرد که نیاز است طراحی‌های گرافیکی روی آن نیز جذاب باشد. برای مثال می‌توان روی جعبه را با نام و نشان رستوران تهیه غذا، برند، یا اطلاعاتی از این دست طراحی نمود.

طراحی کارتن دیزی بیرون بر

این جعبه کارتنی به شکلی طراحی شده است که ارتفاع آن کاملاً متناسب با ظرف داخل خود باشد و به طور کامل آن را پوشش دهد. از طرفی نیز در اغلب موارد داخل آن نگهدارنده یا منقسم‌هایی تدارک دیده می‌شود تا در هر بخش جعبه کارتنی یک نوع از محتویات بسته بندی قرار داده شود. مثل ماست، سبزی، ترشی و غیره.

مرتبط بخوانید: تفاوت نگهدارنده با منقسم کارتن

مدل جعبه کارتن دیزی بیرون بر

در اغلب موارد کارتن چهار درب یا آمریکایی را برای بسته بندی این غذا تهیه می‌کنند. زیرا روند بسته بندی ظرف دیزی و متعلقات آن با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

مدل های دیگری که برای بسته بندی دیزی قابل تولید است مثل: دسته دار، درب دارویی ته قفلی و قفل‌دار هستند. بنابراین مشتریان و صاحبان رستوران‌های سنتی یا دیزی سراها می‌توانند هر مدلی که مد نظر دارند را سفارش دهند.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

انواع مدل های جعبه کارتنی دیزی بیرون بر را می‌توان هم به صورت ساده و هم دارای هولدر تولید نمود. هولدر داخلی جعبه شرایطی را فراهم می‌کند که تمامی محتویات جعبه کارتن در جای خود قرار گیرند و حرکت نداشته باشند.

در برخی موارد حتی دور تا دور ظرف دیزی را کاور مقوایی یا کارتنی می‌پیچند و سپس داخل جعبه قرار می‌دهند. این کاور کارتنی به شکل استوانه‌ای و متناسب با ابعاد ظرف تولید شده تا به شکل هولدر عمل کند و ظرف را در جایگاه خود ثابت نگه دارد.

جنس جعبه دیزی بیرون بر

در اغلب موارد، مواد اولیه‌ای که برای تولید این جعبه کارتنی استفاده می‌شود کارتن دو لایه یا سینگل فیس است و در صورتی که وزن محصولات درون آن زیاد باشد نیاز است که از ورق کارتن سه لایه کمک بگیرند.  

به دلیل این که وزن ظرف دیزی قابل توجه بوده و سایر مخلفات آن هم به وزن بسته بندی اضافه می‌کنند، بهتر است از کارتن های لایه دار برای تولید جعبه آن استفاده نمود. بنابراین جعبه مقوایی چندان نمی‌تواند ما را به مقصود برساند و تحمل وزن زیادی ندارد.

افست یا فلکسو؟

برای تولید جعبه کارتنی دیزی بیرون بر مشتریان کاملاً حق انتخاب دارند که یکی از انواع تکنیک های چاپی را انتخاب کنند. در صورتی که نیازمند کارتن لمینتی باشند باید چاپ افست انتخاب گردد. اما اگر کارتن فلکسویی هم بتواند نیاز رستوران های سنتی را در جهت بسته بندی و ارسال غذاهایشان تامین سازد می‌توان از چاپ فلکسو کمک گرفت.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

کاربردهای کارتن دیزی بیرون بر

از مهم‌ترین کاربردهایی که می‌توانیم برای جعبه کارتن دیزی بیرون بر برشمریم:

  • حفظ کیفیت و طعم و عطر دیزی بیرون بر
  • تسهیل ارسال و نقل و انتقال دیزی بیرون بر
  • افزایش نظم و بهبود ارائه خدمات از سوی رستوران های سنتی
  • ارائه دیزی به صورت بهداشتی

خاتمه

در بخش‌های مختلفی که در این مقاله آمد تلاش کردیم در خصوص جعبه کارتنی دیزی بیرون بر اطلاعاتی ارائه کنیم. خوشبختانه این جعبه بسیار جدید است و به مرور زمان رستوان‌های سنتی و دیزی سراهای بیشتری نسبت به مزایای آن آگاه خواهند شد. در صورتی که در صدد دریافت اطلاعات بیشتری در خصوص روند جعبه سازی هستید با تیم فروش یک شرکت کارتن سازی یا تیم آوین پک تماس بگیرید.

4.9/5 - (11 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *