وبلاگ

فروش ورق کارتن 2 لایه 3 لایه 5 لایه 7لایه

فروش انواع ورق های کارتنی

فروش ورق کارتن و انتخاب آن نیازمند در نظر گرفتن نکاتی میباشد. تولید ورق کارتنی یکی از مهم ترین مراحل حذف نشدنی برای ساخت کارتن لایه دار میباشد. عنصر اصلی کارتن ورق است یعنی بدون ورق و صنعت آن کارتن نیز تولید نمیگردد. ورق ها انواع متفاوتی دارند که از متداول ترین آنها میتوان به کرافت، تست و تاپ وایت اشاره کرد.

ar-flag

en-flag

ورق کارتن

ساخت ورق کارتن خام،در خط تولید طی فرآیندی انجام میگیرد. کاغذ خود یک محصول میباشد یعنی نمیتوان از کاغذ ورق تولید نمود اما مواد تشکیل دهنده هر دو تقریبا یکسان میباشد که در ورق سازی یکسری موارد اضافه میگردد. شما میتوانید با مطالعه کردن جدول زیر اطلاعاتی درباره نوع ورق و جنس لایه های آن کسب کنید. نکته ای که حائز اهمیت این است که برای اطلاع از قیمت هر یک از ورق ها باید تماس حاصل نمایید زیرا قیمت های با توجه به نواسانات بازار متغیر میباشند.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

ترکیب ورق کارتن 3 لایه

ردیفنوعترکیب
1تاپ وایتسفید_فلوتینگ_کرافت
2سفید_فلوتینگ_لاینر
3سفید_فلوتینگ_ایرانی
4سفید-ایرانی_ایرانی
5کرافتکرافت_فلوتینگ_تست لاینر
6کرافت_فلوتینگ_ایرانی
7کرافت_ایرانی_ایرانی
8کرافت_فلوتینگ-کرافت
9تست لاینرتست لاینر_فلوتینگ_تست لاینر
10تست لاینر_فلوتینگ_ایرانی
11تست لاینر_ایرانی_ایرانی
12لاینرایرانی_ایرانی_ایرانی
13فلوت Eسفید 80 گرم پارس_فلوتینگ_ایرانی
14سفید 80 گرم پارس_فلوتینگ-ایرانی
15سفید 80 گرم پارس_فلوتینگ_تست لاینر

ترکیب ورق کارتن 5 لایه

ردیفنوعترکیب
1تاپ وایتسفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_کرافت
2سفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
3سفید_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
4سفید_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_ایرانی
5کرافتکرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
6کرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
7کرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_ایرانی
8کرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی
9کرافت_ایرانی_ایرانی_ایرانی-کرافت
10کرافت_فلوتینگ_ایرانی_ایرانی_کرافت
11تست لاینرتست لاینر_ایرانی_ایرانی_ایرانی_تست لاینر
12تست لاینر_ایرانی_ایرانی_فلوتینگ_ایرانی
13تست لاینر_ایرانی_ایرانی-فلوتینگ-ایرانی
14تست لاینر_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی
15لاینرایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی_ایرانی

فلوت

فلوت کارتن همان کاغذ موج دار کنگره ای میباشد که بین لایه های مسطح کارتن قرار میگیرد. موج دار بودن فلوت ها به انواع آنها بستگی دارد. رنج گام های فلوت در ورق سازی به A,B,C,E,F تقسیم بندی میشوند که هر کدام برای مصارف گوناگون در تولید کارتن مورد استفاده قرار میگیرند. در این مقاله کاربرد، ضخامت و تعداد کنگره ها را بررسی خواهیم کرد.

فلوت A: این فلوت حدودا میان 125_105 کنگره در هر متر ورق میباشد که برای اجسام شکستنی و بسیار شکننده همانند لوازم خانگی و برقی استفاده میگردد. کارتنی که توسط فلوت A ساخته شده باشد تحمل وزنی حداکثر 15 کیلوگرم را خواهد داشت که ضخامت آن چیزی میان 4.5 تا 5 میلی متر میباشد.

فلوت B: یکی از مناسب ترین نوع فلوت در کارتن های مخصوص لوازم شکستنی با قدرت ضربه گیری بالا فلوت B میباشد که با داشتن میانگین دندانه هایی 150_125 با ضخامت 3_2 میلی توانایی تحمل وزن 13 کیلویی را دارند.

فلوت C: مقاومت دندانه یا کنگره های فلوت C نسبت به فلوت های A,B کمتر است. کارتنهایی که با چنین فلوتی ساخته میشوند بسیار کاربردی تر هستند و برای بسته بندی های محصولات مختلف استفاده میشوند. ضخامت این فلوت حدودا میان 4_3.5 بوده و تعداد آنها 140_120 عدد در هر متر میباشد. کارتنهای تولید شده توسط فلوت C تحمل حداکثر 12 کیلوگرم را دارند.

فلوت E: کارتنها و جعبه های تولید شده از این نوع فلوت برای مصارفی همانند جعبه کفش استفاده میشوند که مقاومت خوبی در برابر فشار و له شدگی داشته و جعبه ها را در برابر چنین آسیب هایی حفظ میکنند.

ضخامت این فلوت چیزی میان 2_1 میلی متر بوده و شمارش کنگره های آن ها 320_290 عدد در هر متر میباشد. این کارتن ها برای مواردی استفاده میشوند که ظرافت برای تولید کننده اهمیت دارد.

فلوتF: فلوت F یکی از کم کاربرد ترن فلوت در کارتن سازی میباشد زیرا مقاومت آن نسبت به فلوت های دیگر بسیار پایین است و برای بسته بندی های ادکلن، اسپره و لوازم آرایشی استفاده میگردد. این فلوت با ضخامت 0.8 میلی و تعداد کنگره 420 عددی، جزو کوچک ترین فلوت های کارتن قرار گرفته اند.

تمامی این فلوت های برای تولید کارتن و جعبه های محصولات متنوع استفاده میشوند اما برای کارتنهای سه لایه و پنج لایه معمولا از ترکیب چنین فلوت هایی در کنار یکدیگر استفاده میشوند. برای مثال از ترکیب فلوت های BC برای ساخت کارتن 5 لا بهره میگیرند چرا که ترکیب این دو فلوت مقاومت خوبی به کارتن بسته بندی داده و برای محصولات سنگینی که نیاز به حفاظت و مراقبت در حین حمل و نقل دارند، استفاده میگردد.

انواع ورق کارتن

کارتن ها انواع گوناگونی دارند که شامل: ورق کارتن دو لایه (سینگل فیس)، سه لایه، چهار لایه، پنج لایه و هفت لایه میباشد که مورد آخری به ندرت تولید میشود. ورق های کارتنی با توجه به انواعی که دارند از کاغذ فلوت دار و لاینرها تولید میشوند که هرچه تعداد لایه ها بیشتر باشد، ورق کارتن مقاوم تر شده و در نهایت منجر به تولید جعبه و کارتن با کیفیت و محکم تر خواهد شد.

البته این ترکیب بندی توسط کارشناشان فروش با اطلاعاتی همانند: وزن، نوع محصول و ابعادی که شما در اختیارشان می گذارید، گرفته می شود تا بهترین بسته بندی ها برای محصولاتتان تولید گردد.

کارتن های 3 لا که توسط فلوت های B.C تولید میگردند، پر کاربردترین کارتن برای بسته بندی کالا ها میباشند زیرا با مقاومت بالایی که دارند میتوانند در حفاظت از محصولات به خوبی عمل کنند و اکثر محصولات را پوشش می دهند.

کارتن 5 لا: مقاومت و استقامت کارتنهای 5 لایه اندکی نسبت به کارتن سه لایه بیشتر میباشد زیرا در تولید آن دو لایه فلوت ترکیبی به کار رفته است. این کارتن برای محصولاتی که درصد شکستگی و آسیب آنها در حین حمل و نقل بالاست، استفاده میشوند.

در این مقاله اطلاعاتی درباره فلوتهای کارتن و لایه های آن ورق سازی و نحو تولید ورق در اختیار شما قرار دادیم. با خواندن این مقاله آشنایی کافی از نحوه تولید ورق و کارتن پیدا کرده اید و به خوبی میتوانید دریابید که برای محصول شما چه نوع ورقی یا چه فلوت هایی برای چه کارتنهایی مناسب هستند.

لیست قیمت ورق کارتن

قیمت ورق های کارتنی با توجه به نوسانات زیادی که در بازار وجود دارند، بسیار متغیر میباشد به همین علت در صورت خرید و سفارش میبایست قیمت ها را با کارتن سازی موردنظر چک کنید و با توجه به تیراژ و تعداد سفارشی که دارید، ثبت سفارش خود را انجام دهید. فروش عمده ورق کارتن از سوی بسیاری از شرکت ها انجام می شود اما قیمت فروش آن باید بر حسب عوامل مختلفی از جمله هزینه ارز و سایر موارد تعیین گردد.

درباره ما

شرکت ورق سازی آوین پک با بیش از دو دهه تجربه با داشتن تیمی فعال و کوشا در تولید کارتن و جعبه بسته بندی با در اختیار داشتن ماشین آلات به روز و مدرن تولید ورق آنها را نیز در کارخانه کرج انجام میدهد. شما عزیزان میتوانید در واحد فروش از بخش (تماس با ما) در انتخاب نوع ورق و انواع کارتن مشاوره دریافت کرده و برای ثبت سفارش اقدام نمایید.

4.7/5 - (13 امتیاز)

13 دیدگاه در “فروش ورق کارتن 2 لایه 3 لایه 5 لایه 7لایه

 1. خانی پور گفت:

  ورق کارتن از تهران به مشهد هم ارسال دارید اگه قیمت تون مناسب باشه مداروم خرید دارم.

  1. آوین گفت:

   سلام خانی پور عزیز، میزان سفارش و نوع قرارداد کاری، میتواند قیمت معاملات را به حداقل برساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.

 2. فیروز یحیی پور گفت:

  درود، ورق کارتن سینگل فیس عرض ۱۴۰ می‌خوام یه رو کرافت سنگین با فلوت نوع a میخواستم امکان تولیدش رو دارید؟

  1. آوین گفت:

   سلام فیروز وقتت بخیر، بله امکان تولیدش وجود داره فقط یه محدودیت هایی هستش که لازمه با واحد فروش در تماس باشید

 3. ثروتی گفت:

  سلام و عرض ادب ،کارتن جهت صادرات مورد نیازه ****0912159

 4. اسلامی گفت:

  سلام لطفا قیمت کارتن ۱۰ لایه یا همین حدود بیشتر از ۷ لایه و ابعاد ماکزیمم آن را به بنده اطلاع دهید .****۰۹۱۵۳۰۰ اسلامی

 5. امیررضا ژوله گفت:

  ورق سازی شما کجای تهران هستش و اینکه کارتن چه ورق هایی رو تولید دارید و اینکه آیا چکی هم کار میکنید؟

  1. مدیر گفت:

   محل کارخانه در غرب تهران هستش برای کسب اطلاعات دقیق تر از قسمت تماس با ما میتونید آدرس و لوکیشن را مشاهده بفرمایید.
   در خصوص ورق های تولیدی و شیوه فروش می بایست با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 6. قاعدی پور گفت:

  فلوت ضد رطوبت دارید و قیمتش چنده؟

  1. مدیر گفت:

   بله، لطفا با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

   1. فرزین گفت:

    من برای یک محصول در ابعاد ۳*۶۰*۲۸۰ کارتن بسته بندی ۳ لایه نیاز دارم.فقط خط تا داشته باشه که مناسب محصول ما باشه.ابعاد به سانتیمتره.ضخامت محصول ما ۳ سانته عرض ۶۰ سانت.طول ۲۸۰ سانت.

   2. مدیر گفت:

    فرزین عزیز، با در نظر گرفتن تیراژ تولید و نوع طرح و چاپ روی کارتن محصولتون با شماره تلفن 02191001720 در تماس باشید.

 7. یایچی گفت:

  لیست قیمت ورق های کارتنی و مقوایی رو لطفا برام ایمیل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *