وبلاگ

خرید و قیمت بسته بندی ادویه

بسته بندی ادویه

خرید و قیمت بسته بندی ادویه، چرا مستلزم رعایت نکاتی مهم تر نسبت به محصولات دیگر است؟ این محصول جزء مواد غذایی بوده و با در نظر گرفتن کیفیت مطلوب، میبایست در خرید پک آن موضوعات بهداشتی بودن رعایت گردد که از پر اهمیت ترین شاخص ها می باشد. در خصوص قیمت تمام شده میتوان با در نظر داشتن مواردی در تولید بسته بندی ها، آن را به خوبی پوشش داد. در ادامه میخواهیم راهکارهایی را در این خصوص برایتان بازگو کنیم.

ar-flag

en-flag

بسته بندی ادویه جات

این بسته بندی ها در انواع کارتن مادر و در مقیاس های کوچک تر همانند پاکت های انواع مقواها از جمله ایندربرد، پشت طوسی، کرافت و غیره به صورت عمده تولید شده و به فروش میرسند. خرید و قیمت پاکت بسته بندی ادویه را میتوان با یک استعلام قیمت ساده توسط کارتن سازی ها انجام داده و از قیمت تمام شده آن مطلع گشت. البته فراموش نکنید در اختیار گذاشتن ابعاد، مدل جعبه، چاپ، نوع ورق مصرفی و تیراژ از عوامل بسیار موثری میباشند که در قیمت نهایی بسته بندی تاثیر گذار است.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی

اکثر بسته بندی های ادویه جات و موادی که برای چاشنی غذا استفاده می شوند در پاکت های کرافت یا جعبه های مقوایی قرار گرفته و درون فروشگاه ها به فروش می رسند. ادویه یکی از چاشنی هایی است که در طبخ انواع غذاها استفاده میشود و در برخی موارد نبود آنها مانع از پختن غذاهای خوش طعم میگردد.

مرتبط بخوانید: قیمت و خرید استند کارتنی

مثلا هیچگاه نمیتوان ماهی را بدون افزودن هیچگونه ادویه ای استفاده کرد یا سایر غذاهای محلی همگی از یک ادویه خاص خود استفاده میکنند. از آن جایی که ادویه جز دسته مواد غذایی قرار میگیرد، استفاده از جعبه و پاکت های بهداشتی برای آنان حتمی است. برای تولید جعبه و پاکت های بسته بندی ادویه از مقوای ایندبرد استفاده میشود. این مقوا نسبت به سایر مقواها بهداشتی بوده که یک طرف آن سفید میباشد و طرف دیگر با توجه به نظر مشتری چاپ صورت میگیرد.

بسته بندی ادویه

ایده و خلاقیت در بسته بندی های ادویه

ادویه یکی از کالاهای پر استفاده میباشد که در هر خانه ای انواع آن یافت میشود. ادویه در سایر بسته بندی های دیگر نیز وجود دارند. مثلا بسته بندی های شیشه ای، فلزی، پلاستیکی از انواع بسته بندی هایی هستند که ادویه در آنان به فروش می رسد.

اما پکی که میتوان به راحتی از آن استفاده کرد و همینطور میشود ادویه را بعد از هر بار مصرف درون آن نگهداری نمود بدون آن که فاسد یا خراب شود، پک های مقوایی و پاکت های بسته بندی می باشند. این مدل بسته بندی ها نسبت به سایر مدل های دیگر فضای کمتری اشغال میکنند.

بهترین و پرکاربردترین مدل جعبه ای که میتوان برای ادویه استفاده کرد از پاکت های کرافت و جعبه های ایندربردی است که روی آن طلق کار شده و نمایی از کالای درونی مشخص شده باشد. زیرا در انتخاب مشتری بسیار تاثیر گذار است.

بسته بندی ادویه و چاشنی در فروش آن میتواند تاثیرات زیادی داشته باشد. یک برند سرشناس در زمینه ادویه می بایست برای بسته بندی های خود و تغییرات آن در طی مدت زمان طولانی تر فکر و ایده هایی داشته باشد که بسته بندی آن تکرار نشود و سایر رقبا نتوانند از تشابه طراحی و مدل جعبه به نفع خود استفاده کنند.

استفاده از ایده پردازی و طرح های منحصر به فرد تا اندازه قابل توجهی یک بسته بندی را موفق میکند و باعث می شود که همیشه در میان برندهای دیگر متمایز باشد و مشتری و مصرف کننده در انتخاب آن دچار سردرگمی و اشتباه نگردد.

امروزه می شنویم که کار بسته بندی ادویه جات در منزل نیز انجام میگیرد. درست است که اینکار شاید ارزان تر و کم هزینه تر صورت پذیرد اما هیچ یک نمی دانیم که آیا از نظر بهداشتی تایید شده است یا خیر.

همانطور که گفته شد ادویه پایه ثابت هر خانه ای می باشد و از آنجایی که در بیشتر مواقع به صورت پودر دیده میشود احتمال آن که گرد و غبار روی آن اثر منفی بگذارد بسیار است. پس محیط بسته بندی ادویه و هم چنین بسته بندی آن از جمله مواردی است که باید دقت لازم در آن اعمال گردد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

بنابراین، یک بسته بندی در منزل، منهای قیمت به صرفه ای که دارد، ریسک استفاده از آن بسیار بالاست و به هیچ عنوان توصیه نمیشود چرا که با بی توجهی و در نظر نگرفتن یکسری از المان های ضروری باعث آسیب رسیدن به برند شما می گردد.

بسته بندی ادویه

قیمت پاکت های بسته بندی ادویه

برای خرید و قیمت پاکت بسته بندی ادویه می توانید از طریق تماس تلفنی و اینترنتی از کارتن سازی مدنظر توسط کارشناشان با تجربه فروش به روزترین قیمت ها را استعلام بگیرید. قیمت بسته بندی های ادویه جات با توجه به مدل، نوع ورق مصرفی، تیراژ و دیگر عوامل متغیر میباشد.

برای مثال جعبه های کرافت نسبت به بسته بندی های مقوایی قیمت بیشتری دارند. درست است که قیمت از ویژگی های مهم میباشد اما اگر تولید کننده تازه کاری هستید که میخواهید در بازار شناخته شوید، بهتر است از جعبه و بسته بندی های مناسب استفاده کنید.

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *