نمونه های کارتن بسته بندی کیوی در نهایت کیفیت و شکل ظاهری مناسب به تولید میرسند. با رسیدن فصل مرکبات، صادرات این میوه به کشورهای دیگر رونق بسیاری پیدا کرده است. ساختار فیزیکی و شکل ظاهری جذاب دو المانی میباشند که در ادامه درباره آنان بیشتر توضیح خواهیم داد.

نکات مهم در تولید بسته بندی کیوی کدامند؟

نمونه های کارتنی بسته بندی کیوی تولید شده برای بازارهای داخلی و صادراتی می بایست به گونه ای باشند که کیفیت محصول درونی به خوبی حفظ شده و شکل ظاهری تغییر نکند. کیوی از جمله مرکباتی است که بیشتر در فصول پاییز و زمستان مصرف میشود. بنابراین، در ساخت کارتن های آنان می بایست نهایت دقت و کیفیت اعمال گردد.

این میوه را میتوان در انواع تک رج و دو رج درون کارتن بسته بندی قرار داد. از آنجایی که این میوه به عواملی فیزیکی همانند فشار سریعا واکنش نشان داده و له میشود، بهتر است اگر به شکل دو ردیفه چیده شوند، ما بین آنها یک ورق کارتنی از جنس سینگل فیس یا کاغذ کرافت قرار داده شود تا میوه ها بهم برخورد نکنند.

از آنجایی که این میوه ها متقاضیان زیادی در بازارهایی مثل روسیه، عمان، امارات و غیره دارند، می بایست در بهترین شکل از بسته بندی صادر شوند. طراحی هایی که برای کارتن میوه استفاده میشود، معمولا متناسب با رنگ خود کالاست. برای مثال برای میوه هایی همانند کیوی، ترکیب رنگی سبز بیشتر به چشم میخورد.

بهتر است بدانید بسته بندی هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری محسوب میشود. کارتن میوه مناسب به غیر از نگهداری از میوه، موجب پر فروش شدن آن نیز خواهد شد. پس توصیه میشود خرید و سفارش کارتن های میوه صادراتی را جدی بگیرید و برای محصولات خود ارزش گذاری کنید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4.7/5 - (3 امتیاز)