انواع کارتن بسته بندی توت فرنگی در بازارهای داخلی و صادراتی این امکان را به کشاورزان میدهد که به جای پک های پلاستیکی از بسته بندی های شکیل کارتنی برای محصولاتشان استفاده کنند.

خرید جعبه و کارتن بسته بندی توت فرنگی

انواع کارتن های بسته بندی توت فرنگی در انواع سه لایه و پنج لایه به تولید میرسند. این کارتنها به نوعی کارتن مادر نیز محسوب میشوند چرا که اول توت فرنگی ها را درون جعبه های پلاستیکی قرار داده و سپس این جعبه ها را درون کارتن های بسته بندی می چینند.

البته پک های مقوایی نیز وجود دارند که از کاغذ کرافت بهداشتی تهیه شده و توت فرنگی ها مستقیما درون آنان به فروش میرسند. جعبه های بسته بندی توت فرنگی صادراتی معمولا دارای طراحی های جذاب گرافیکی میباشند تا به گونه ای باعث ترغیب مشتریان به خرید شده و آمار فروش را بالا میبرند.

از آنجایی که اینگونه محصولات نیز از حساسیت های بالا برخورداند، می بایست برای حمل و نقل آنان پک هایی تهیه شود که هم تحمل وزن را به خوبی داشته باشند و هم با ترکیب فلوت ضد رطوبتی که دارند بتوان آنها را بدون تغییر شکل ظاهری درون سردخانه ها و کانتینرهای یخچال دار نگهداری کرد.

حمل و نقل ظروفی که توت فرنگی درون آن قرار میگیرد به تنهایی به شکل تکی بسیار دشوار است از این رو کارتن های سبدی شکل توت فرنگی با ابعاد استاندارد کار را برای صادرات این میوه خوشمزه راحت تر کرده است.

چاپ این جعبه ها بستگی به نظر تولیدکننده دارد. این بسته بندی ها را میتوان به دو شکل فلکسویی و لمینتی تولید کرد. البته توجه داشته باشید زمانی که بسته بندی کالای خود را لمینتی تولید میکنید، سود خوبی نیز نصیبتان خواهد شد.

فروشگاه آنلاین خرید جعبه و کارتن بسته بندی
3.7/5 - (3 امتیاز)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.