قیمت کارتن بسته بندی قطعات صنعتی و مکانیکی و لوازم یدکی با توجه به ابعاد جعبه و جنس تغییر می کند. اگر تنها به دنبال قیمت کارتن ارزان هستید خیلی راحت با داشتن ابعاد و تیراژ سفارش برای تولید محصول خود، میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

قیمت کارتن

ولی اگر تنها ارزان بودن قیمت کارتن مدنظر شما نیست میتوانید با در نظر داشتن چنین موارد، بازار مورد نظر را از آن خود کنید مثلا با داشتن وزنی که باید کارتن بسته بندی شما تحمل کند میتوانید بدانید چه مقدار باید برای جنس کارتن هزینه کنید که نه خیلی زیاد باشد و نه انقدر کم باشد کارتن بسته بندی تا قبل از رسیدن دست مشتری، شکل و ظاهر خود را از دست بدهد.

برای رعایت قیمت کارتن ، همچنین با داشتن ابعاد محصول خود میتوانید بسته بندی کارتن محصول خود را دقیقا اندازه محصول در نظر بگیرید زیرا این کار هم باعث میشود محصول درون کارتن بسته بندی ثابت بماند و بازی نکند و وقتی بزرگتر از محصول نباشد داری صرفه اقتصادی خواهد بود و همچنین با داشتن اطلاعات کافی از محل ارائه محصولات، میتوانید تا نسبت به آن محل بسته بندی بخصوص در نظر بگیرید  این نسبت نیازمند تحقیق میباشد .

بسته بندی قطعات صنعتی

بسته بندی قطعات صنعتی مختلف مانند وسایل و قطعات ماشین، ابزار آلات مختلف با بسته بندی های مقاوم و مناسب با کارتن های بسته بندی به صورت لمینتی و دایکاتی و مقوایی میتوانید وارد بازار نمایید. با توجه به کارایی که از جعبه می خواهید و مقاومتی که مد نظر شماست می توان جنس ورق را به صورت سه لایه و پنج لایه انتخاب کرد. برای اطلاع از جنس ورق کارتن و مقوای بسته بندی محصول خود میتوانید با کارشناسان شرکت آوین پک در پایین همین صفحه در تماس باشید.

 بیشتر بدانید: نمونه کار های انواع جعبه کارتن در بسته بندی های مختلف

دستگاه های کارتن سازی شرکت آوین پک متشکل از جدیدیترین و مدرن ترین های دستگاه کارتن سازی میباشد. جهت سفارش کارتن به صورت حضوری و یا سفارش آنلاین کارتن میتوانید از مسیرهای ارتباط با ما استفاده کنید. برای استعلام قیمت کارتن و مقوای با چاپ و بدونه چاپ و همچنین دیدن نمونه های میتوانید از دکمه های ذیل استفاده کنید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *