جعبه بسته بندی لامپ

نمونه جعبه و کارتن بسته بندی لامپ در انواع مختلفی برای لامپ های مهتابی، هالوژن، ال ای دی، فلورسنت و غیره به تولید میرسد. این بسته بندی ها میتوانند مقوایی و کارتنی باشند که معمولا برای لامپ های توکار سقفی از بسته بندی کارتنی استفاده میکنند تا محصول را دچار آسیب نکند.

خرید بسته بندی لامپ + قیمت بروز

نمونه جعبه و کارتن بسته بندی لامپ میتواند در انواع کارتنی و مقوایی تولید شود که برای خرید آن اول از همه می بایست ابعاد محصول را دقیق بدانید تا قیمت درستی از آن داشته باشید. البته اکثر لامپ ها در حالت استاندارد طراحی میشوند و جعبه های مقوایی که برایشان ساخته میشوند همگی دارای یک سایز میباشند. برای مثال اکثر لامپ های فلورسنت در سایزهای خاصی تولید میشوند که بسته بندی هایشان نیز ابعادی متناسب با آنها دارند.

چاپ کارتن لامپ میتواند در دو شکل فلکسویی و لمینتی باشد اما برای جعبه های مقوایی همواره چاپ افست انجام میگیرد. اکثرا برای پک های لامپ از مقوای ایندربرد با گرماژ بالا استفاده شده است تا جعبه مقاومت لازم را داشته باشد. هم چنین در خصوص بسته بندی های کارتنی لامپ میتوان از کارتن های سینگل لمینتی و یا سه لایه در موارد حساس تر استفاده کرد.

توجه داشته باشید طراحی جعبه لامپ بسیار در فروش و برندینگ آن تاثیرگذار است. روی این بسته بندی ها باید تصویری از لامپ، لومن، انرژی مصرفی، آدرس کارخانه و برند و نام تجاری تولید کننده چاپ شده باشد.

علت این که اطلاعات روی جعبه الزامی میباشد آن است که خریدار با توجه به این نوشته ها، لامپ مورد نیاز خود را به درستی انتخاب خواهد کرد.

کارتن لامپ مهتابی و فلورسنت بیشتر از مدل سینگل لمینتی می باشند که میتوان با چاپ و طراحی زیبا آنان را جذاب تر کرد. هم چنین جعبه لامپ های ال ای دی نیز در مدل ته قفلی به تولید میرسد که دارای رنگ و طرح های خاصی هستند.

برای آن که از قیمت کارتن و جعبه های بسته بندی لامپ مطلع شوید میتوانید تلفنی با کارتن سازی ها تماس گرفته و با دادن اطلاعات کافی قیمت را داشته باشید. یا حتی میتوانید با ورود به صفحه استعلام قیمت به صورت سیستمی قیمت جعبه بسته بندی هایتان را بدست آورید.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
5/5 - (1 امتیاز)