کارتن بسته بندی دوربین مداربسته

نمونه کارتن بسته بندی دوربین مداربسته را می توان در انواع فلکسویی و لمینتی در بازار یافت. بسته بندی این محصولات از نکات بسیار مهمی می باشد و دارای اهمیت بسیاری است. زیرا که اگر چنین کالاهایی بدون بسته بندی مناسب به بازار عرضه شوند حتما آسیب خواهند دید و کارایی لازم را از دست می دهند.

نمونه کارتن بسته بندی دوربین مداربسته

نمونه کارتن بسته بندی دوربین مداربسته ای که در گالری ها و تصاویر قرار داده شده می بینید، همگی از کارتن سینگل فیس و در بعضی مواقع کارتن 3 لایه تولید شده اند. زمان استفاده از سینگل حتما باید جعبه لمینت شود و از چاپ افست استفاده کند که به آن کارتن لمینتی گفته میشود ولی در مواقع استفاده از کارتن سه لایه به غیر از آن میتواند از کارتن فلکسویی استفاده نمود که چاپ آن فلکسوگرافی میباشد.

از آن جایی که جعبه دوربین مداربسته جزء دسته کالاهای الکترونیکی دیجیتالی می باشند که در برابر صدمات فیزیکی به سرعت آسیب دیده و کارایی خود را از دست میدهند بهتر است برایشان جعبه هایی طراحی و تولید شود که متریال تولیدی مرغوبی داشته باشند تا استحکام جعبه حین حمل و نقل نگهداری از محصول را به درستی انجام دهند. در این خصوص میتوانید از کارشناسان کارخانه کارتن سازی که سفارش خود را در آنجا ثبت نموده اید بخواهید.

این کار باعث میشود مرجوعی این کالاها به حداقل برسد و مشتری نیز رضایت کافی داشته باشد. در نظر داشته باشید جعبه و کارتن های دوربین مدار بسته اهمیت بالایی دارند. بهتر است از تصویر خود دوربین های مدار بسته روی بسته بندی آنان استفاده شود تا مشتری متوجه مدل دوربین شده و خرید راحت تری داشته باشد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی

مناسب ترین بسته بندی ها برای دوربین مداربسته کدامند؟

دوربین های مداربسته پر کاربرد بیشتر با نام دام (مربعی شکل) و بولت (مستطیلی شکل) هستند. میتوان برای هر دو از یک مدل مدل جعبه و یک نمونه چاپ استفاده نمود. برش این نوع جعبه در بهترین حالت برش دایکاتی میباشد.

در دوربین های مداربسته بردهای الکتریکی وجود دارند که با کوچکترین ضربه دچار از کار افتادن آن می گردد. این امر باعث شده برای آن دسته از تولید کنندگانی که بسته بندی مناسبی در نظر نگرفته اند درصد مرجوعی بیشتر به کارخانه شان هداست شود.

دی وی ار (DVR) و ان وی آر (NVR) ها، دستگاه های مکمل دوربین هستند که تصویر و صدا را دریافت کرده و بر روی یک هارد دیسک ضبط میکند و کار دیگر آن نمایش فیلم های ضبط شده (play back) میباشد. برای بسته بندی این نوع دستگاه با وجود کارتن 3لا ، بیش تر از کارتن 5 لایه استفاده میشود.

اگر قصد سفارش بسته بندی مناسب کالای خود را دارید میتوانید با کارشناسان فروش و طراحی کارتن سازی آوین پک تماس حاصل نمایید تا از تجربه های چندین ساله آنها بهره مند شوید.

محاسبه قیمت جعبه و کارتن بسته بندی
4.5/5 - (2 امتیاز)