نمونه کارتن مادر و بچه جعبه خرما در انواع مختلفی وجود دارند. برای مثال بچه جعبه ها را میتوان در مدل زیره و رویه، کیبوردی تولید کرد و کارتن های مادر در انواع چهار درب، کیبوردی و زیره رویه در بازارهای داخلی و خارجی به چشم میخورند.

کارتن مادر خرما

بچه جعبه خرما

مناسب ترین کارتن و جعبه برای خرما صادراتی چیست؟

نمونه کارتن مادر و بچه جعبه خرما و تنوع آنان برای صادرات بسیار زیاد است. اول از همه اگر در زمینه صادرات فعالیت میکنید، باید بدانید که سلیقه مردمان کشورهای مقصد به چه شکل است. با آنالیز بازار هدف میتوانید مناسب ترین بسته بندی ها را برای محصولات خود تهیه کنید.

از آن جایی که خرما جز دسته کالاهای صادراتی محسوب میشود، بهتر است از عناصر زیبایی مثل طلاکوبی، برجسته سازی، یووی موضعی، سلفون مات یا براق و غیره روی پک هایشان اعمال شود. هم چنین در کنار استفاده از المان های زیبایی می بایست در درجه اول کیفیت جعبه و کارتن الویت قرار داد.

برای کارتن های مادر معمولا از کارتن 3 لایه و 5 لایه استفاده میکنند. اگر برای بچه جعبه ها از بسته بندی کیبوردی یا کشویی استفاده شود بهتر است از مقوای ایندربرد با گرماژ بالا استفاده شود ولی اگر مدل زیره و رویه باشد، کفی سه لایه سفید + درب از مقوای پشت طوسی از معمول ترین نوعی است که به چشم میخورد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4/5 - (1 امتیاز)