جعبه

ایفلوت جعبه پیتزا؛ قیمت سفارش و تولید عمده زیر پیتزایی

زیرپیتزایی سینگل

ایفلوت جعبه پیتزا یا زیرپیتزایی از مهم‌ترین بخش بسته بندی انواع پیتزا است. زیرا که بین پیتزا و کف جعبه فاصله ایجاد می‌کند و این فاصله به کاهش میزان انتقال رطوبت به کف جعبه پیتزا کمک می‌کند. در نتیجه احتمال این که حرارت پیتزا باعث خیس شدن و از بین رفتن کیفیت پیتزا گردد، کاهش پیدا می‌کند. در ادامه قصد داریم که در خصوص این محصول و قیمت ای فلوت پیتزا مباحثی را مطرح سازیم. با ما همراه باشید.

ایفلوت جعبه پیتزا یا زیرپیتزایی

زیرپیتزایی به ورقه‌ای سفید رنگ از نوع ورق سینگل یا دو لایه گفته می‌شود. این ورق کمک می‌کند که پیتزا با بخش زیرین جعبه پیتزا یا کف جعبه تماس نداشته باشد و رطوبت آن کمتر منتقل گردد. در واقع این محصول همچون یک سینی مقوایی یا کاغذی عمل می‌کند. ایفلوت جعبه پیتزا از مواد کاملا بهداشتی تولید می‌شود و هرگز به سلامت انسان آسیب نمی‌رساند. زیرپیتزایی یا ایفلوت جعبه پیتزا در سایز و ابعاد مختلفی تولید می‌شود و برای هر نوع جعبه پیتزا باید اندازه متناسب با جعبه را خریداری کرد. رنگ این محصول سفید و همین رنگ باعث می‌شود که در افراد حس بهداشتی بودن ایجاد گردد. علاوه برآن نیز هیچ گونه طراحی و چاپ نیز روی آن انجام نمی‌شود و کاملا سفید و بدون طرح است. کاربرد این محصول هم داخل رستوران ها و فست فودی ها است و در موارد خدمات بیرون بر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع نام های زیرپیتزایی

زیر پیتزایی نام های مختلفی دارد که در نهایت همه آن‌ها به یک محصول اشاره دارند:

 • سینگل زیر پیتزایی
 • کاغذ سینگل
 • ایفلوت جعبه پیتزا
 • ای یا e  فلوت پیتزا
 • سینگل کاغذی پیتزا

انواع سایز زیرپیتزایی

ابعاد ای فلوت یا سینگل پیتزایی مختلف است. برای مثال در صورتی که این سینگل در زیر پیتزایی با سایز بزرگ استفاده شود نیاز است که بزرگ تر تولید گردد. اما در ابعاد کوچک‌تر برای پیتزاهای مینی نیز قابل تولید است. انواع سایزهای آن مثل 21،18، 26، 30 و 32 و … هستند.

انواع اشکال مختلف زیر پیتزایی

زیرپیتزایی یا ایفلوت جعبه پیتزا

زیرپیتزایی ها می‌توانند در سه شکل کلی دایره ای ، مثلث و مربعی باشند. به همین دلیل محدودیتی در این موضوع وجود ندارد و به راحتی می توانید هرکدام را متناسب با پیتزایی که می‌فروشید، سفارش دهید.

نکته: در تولید شکل های دایره‌ای دور ریز بیشتری در e فلوت‌ها جزء ضایعات کارتن به حساب می آیند.

انواع زیر پیتزایی یا ایفلوت جعبه پیتزا

زیر پیتزایی ها به صورت های مختلف تولید می‌شوند. برای مثال:

 • لاینر+ فلوت

در تولید این نوع زیر پیتزایی یک لایه لاینر و ورق مسطح به علاوه یک فلوت کارتن نوع e  به کار گرفته می‌شود.

 • فلوت

در نوع دوم زیر پیتزایی مقوا فلوت (کنگره دار یا آکاردئونی) به تنهایی استفاده می‌شود. اما باید توجه کنید که اگر به تنهایی به عنوان زیرپیتزایی استفاده شود باید گرماژ یا ضخامت بالایی داشته باشد. در این شرایط می‌تواند به عنوان زیر پیتزایی مقاوم و مستحکم کارایی داشته باشد.

 • دو لایه فلوت

در این نوع بخشی از واحد های تولیدی دو نوع فلوت مقوایی را روی هم قرار داده و با چسب مخصوصی به هم متصل می‌کنند. این اتصال توسط چسب‌هایی انجام می‌شود که کاملا بهداشتی هستند و از خمیر نشاسته تهیه شده‌اند. این نوع ایفلوت پیتزا نیز مقاومت بالایی دارد.

مزایای استفاده از ایفلوت پیتزا/ زیرپیتزایی

از آنجا که زیر پیتزایی از یک ورق کارتن سینگل فیس ساخته می‌شود و مواد اولیه آن کاغذ کاملا بهداشتی است دارای مزایای زیادی است. مثل:

 • رعایت بهداشت در ارائه پیتزا به مشتریان

زیرپیتزایی مانعی است که پیتزا با سطح جعبه یا سایر وسیله های ارائه پیتزا ( مثل سینی های پلاستیکی) تماس داشته باشد. برای مثال سینگل eفلوت داخل یک سینی قرار داده می‌شود و به مشتری ارائه می‌گردد. در این شرایط شیوه ارائه پیتزا کاملاً بهداشتی خواهد بود.

 • حفظ کیفیت پیتزا

به دلیل این که زیر پیتزایی به شکل کرکره ای یا شیار دار است هوا زیر پیتزا حرکت می‌کند. در نتیجه پیتزا خمیر نخواهد شد و کیفیت آن حفظ می‌گردد.

 • عدم انتقال رطوبت و چربی به سطح جعبه

ایفلوت یا زیر پیتزایی کاملا روغن پیتزا را به خود جذب می‌کند و مانع از آن می‌شود که کف جعبه پیتزا مرطوب و چرب گردد.

اهمیت استفاده از زیرپیتزایی

مزایای ایفلوت پیتزا به حدی است که ضرورت استفاده از زیرپیتزایی از سوی وزارت بهداشت نیز تاکید شده است. بنابراین تمامی فست فودی ها ملزم هستند که از این محصول کاغذی در هنگام ارائه پیتزا بهره‌مند شوند. در مواردی که این نکته رعایت نگردد قطعا با برخوردهای قانونی از سوی وزارت بهداشت مواجه می شوند. از این جهت فست فودی ها به این محصول نیاز جدی دارند و سفارشات عمده‌ای به تولید کننده‌های ایفلوت پیتزایی می‌دهند.

قیمت ایفلوت جعبه پیتزا

هزینه‌ای که برای تولید ای فلوت پیتزا تعیین می‌شود بر حسب نوع و سایز آن، تعداد سفارش یا تیراژ و نیز ترکیبات e فلوت است. به همین جهت نمی‌توان هزینه‌ای ثابت و نهایی را برای تمامی انواع ای فلوت جعبه پیتزا تعیین کرد.

سفارش و تولید عمده ایفلوت پیتزا

شرکت‌هایی که در زمینه تولید این نوع محصول کارتنی و کاغذی فعالیت می‌کنند پتانسیل تولید و ثبت سفارش ایفلوت پیتزا را به شکل عمده دارند. به همین دلیل اگر می‌خواهید زیرپیتزایی به شکل عمده سفارش دهید از حداقل 1000 عدد تا هر تعدادی که می‌خواهید امکان سفارش دارید.

خاتمه

در این مقاله عمده مطالب مرتبط با سینگل زیرپیتزایی را مطرح ساختیم تا از کاربردها و معایب عدم به کار گیری آن مطلع شوید. اگر تولید کننده پیتزا هستید قالبا از میزان تقاضای آن در هر شهر مطلع هستید. برای جذب حداکثری این مشتریان کیفیت پیتزا و بسته بندی آن بسیار پر اهمیت است.

کارتن سازی آوین پک در صدد تولید بهداشتی ترین کارتن و جعبه های مقوایی صنعت مواد غذایی است. از این رو با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا در کنار جوانان خلاق، توانسته بهترین پک‌های بسته بندی را در ایران به مشتریان خود ارائه دهد.

در صورتی که می‌خواهید سفارش در سطح عمده یا جزئی داشته باشید می‌توانید با بخش فروش و مشاورین ما تماس داشته باشید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

4.8/5 - (6 امتیاز)
author-avatar

درباره زهرا خمسه

واژه‌ها، جذاب‌ترین اسباب‌بازی دنیا هستند. دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا این فرصت رو برام فراهم کرد از طریق بازی کردن با واژه‌ها جهان تازه‌ای رو تجربه کنم...

4 دیدگاه در “ایفلوت جعبه پیتزا؛ قیمت سفارش و تولید عمده زیر پیتزایی

 1. عزت دادگر گفت:

  سلام
  قیمت سفارش و خرید ایفلوت زیر پیتزایی چقدر؟ مطمئن باشم جنس و ترکیبات بهداشتی استفاده می کنید؟؟؟ اگر تیراژ بالا سفارش بدم ارزان تر می افته برام یا فرق نداره؟

  یک شماره ام بدید باهاتون تماس بگیرم

  1. زهرا خمسه گفت:

   سلام

   قیمت سینگل زیرپیتزایی بستگی به سایز و سایر پارامتر ها داره. بنابراین نمیشه یک هزینه ثابت رو اعلام کرد. ابتدا باید سایز مد نظر و تیراژتون رو تعیین کنید سپس هزینه مشخص میشه. در خصوص بهداشتی بودن هم خیال تون راحت باشه. قطعا استانداردهای وزارت بهداشت در تولید لحاظ میشه. سفارش عمده زیرپیتزایی هم بله در محاسبه قیمت تاثیر گذار هست. 02191001720 شماره تماس با واحد فروش

 2. بهروز افخمی گفت:

  زیر پیتزایی ? برای سایز 28 ماهی 20 هزار تا میخوام لطفا قیمت بدید بهم ایمیل کنید ممنون میشم

  1. آوین گفت:

   سلام بهروز عزیز، محاسبه نرخ تمام شده در ابعاد و تعداد مدنظر برای شما انجام و به ایمیل‌تان ارسال گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *