وبلاگ

ساخت جعبه و کارتن سفارشی (طراحی بسته بندی با چاپ اختصاصی)

طراحی جعبه مقوایی

ساخت جعبه و کارتن سفارشی با چاپ و طرح دلخواه جهت بسته بندی محصولات امکان پذیر می باشد لازمه این کار دریافت اطلاعات اولیه از سوی درخواست کننده می باشد و موارد تخصصی را کارشناسان با هماهنگی متقاضی به روند کار اعمال می نمایند. در ادامه شما را با بعضی از نمونه کارتن های تولید شده محصولات مختلف آشنا خواهیم نمود.

نمونه کارتن سفارشی

شما میتوانید در گالری های زیر انواع جعبه و کارتن های سفارشی محصولات مختلف را مشاهده نمایید. در گالری زیر انواع جعبه های کارتنی میوه و صیفی جات را می بینید که با طرح و چاپ اختصاصی، اکثرا برای صادرات استفاده میشوند.

جعبه بسته بندی سفارشی میوه و صیفی جات

جعبه و کارتن خرما سفارشی

ساخت جعبه های سفارشی خرما در سایز و ابعاد مختلف شامل بچه جعبه و کارتن مادر میباشند که هر یک با توجه به کشور مقصد دارای چاپ های متنوع به همراه عناصر زیبایی مثل سلفون، طلاکوبی، برجسته سازی، یووی، ورنی و غیره هستند.

جعبه سفارشی لوازم خانگی

کارتن و جعبه های لوازم خانگی نیز میتوانند با چاپ اختصاصی در بازارهای داخلی و صادارتی عرضه شوند تا نام و برند شرکت و کارخانه تولید کننده روی بسته بندی آن، نشان دهنده هویت کالا باشد.

تولید بسته بندی سفارشی

تولید بسته بندی سفارشی به این معناست که طرح و نوع چاپ از سوی مشتری سفارش داده میشود و توسط کارتن سازی، طرح و نقش های سفارشی روی کارتن بسته بندی چاپ میگردد. خب شاید با خودتان بگویید که جعبه های سفارشی چه فرقی با کارتن های معمولی دارند؟

در جواب این سوال باید گفت که کارتن های بسته بندی عمومی در یک ابعاد استاندارد و اکثرا با یک چاپ متداول تولید میشوند. مثل: کارتن پستی

اما نمونه های سفارشی این موارد میتوانند در ابعاد و طرح و رنگ های گوناگون تولید گردند. برای مثال انواع کارتن های صادارتی میوه و صیفی جات، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی، انواع کارتن و جعبه های خرما صادارتی و غیره از انواع بسته بندی هایی هستند که با ابعاد و چاپ های سفارشی تولید میشوند.

خرید جعبه سفارشی به برند شما کمک میکند که با شکل و ظاهر یونیک و خاص در کنار سایر محصولات قرار میگیرد و از نمونه های عمومی مجزا شود. چاپ جعبه های سفارشی در شناخته شدن محصولات بسیار کمک کننده اند. به دلیل آن که طرح اختصاصی با برند یا لوگو شرکت تولید کننده روی بسته بندی محصول چاپ شده است و مشتری به راحتی میتواند آن را از سایر محصولات دیگر تشخیص دهد.

جعبه های مقوایی و کارتنی، هر دو را میتوان با چاپ اختصاصی یا همان سفارشی وارد بازار کرد. چاپی که برای اینگونه جعبه ها استفاده میشود، چاپ افست و فلکسو میباشد که چاپ افست با توجه به نداشتن محدودیت در طرح و رنگ از بهترین گزینه ها برای برندینگ محصولات میباشد.

بخوانید: جعبه کارتن بسته بندی کندو زنبور بامبل گرده افشان

شرکت کارتن سازی آوین پک

کارشناسان طراحی آوین پک با خلق اثر های جذاب و دیدنی در تلاش هستند تا بهترین جایگاه کارتن سازی تهران، کرج و در نهایت ایران را از آن خود کنند. تلاش شبانه روزی واحد تولید برای آماده نمودن سفارشات ثبت شده خصوصا میوه و صیفی جات که آسیب پذیر ترین محصولات در صنعت بسته بندی شناخته شده اند هستند. تصویر زیر یک نمونه جعبه مواد غذایی روغن از سافلوریا ست که برای کشور قزاقستان می باشد مالک این برند ایرانی بوده و جعبه محصول خود را در کارخانه کارتن سازی آوین پک ثبت سفارش نموده است.

بازدید از اتاق نمونه کارهای کارتن و جعبه های بسته بندی برای عموم تولید کنندگان، واردکنندگان، تجار و بازرگانان آزاد می باشد. اگر مایل به مشاهده نمونه های بیشتر هستید می توانید با واحد فروش شرکت هماهنگی های لازم را به عمل آورده و تشریف فرما نموده و همچنین می توانید درخواست ارسال نمونه کارتن مدنظر را داشته باشید تا واحد نام برده شده هماهنگی های لازم را در این زمینه انجام دهند.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *