دستگاه های کارتن سازی

دستگاه تسمه کش کارتن

دستگاه تسمه کش

دستگاه تسمه کش کارتن یکی از ماشین آلات کاربردی است که برای راحتی در حمل و نقل و اطمینان از سالم بودن و مفقود نشدن کالاها حین جا به جایی استفاده میگردد که میتوان در زمینه هایی همانند: بسته بندی روزنامه ها، الوار، مجلات و کارتن های پستی به کار میروند.

ar-flag

en-flag

انواع دستگاه تسمه کش

تسمه کش های فراوانی در بازار دیده میشوند که برای موارد گوناگون استفاده میگردند. تسمه کش دستی، نیمه اتوماتیک و تمات اتومات از انواع این دستگاه میباشند که کارکرد هر یک بسته به قابلیت دستگاه موردنظر متفاوت است. برای اینکه فرق انواع تسمه کش های متفاوت را به خوبی درک کنید به جواب سوالات زیر دقت کنید.

دستگاه های کارتن سازی و انواع ماشین آلات این شغل را یکجا بشناسید

انواع و موارد استفاده

ماشین های تسمه کشی برای چه مواردی استفاده میشوند؟

کار اصلی دستگاه تسمه کش محکم نگه داشتن بسته هایی میباشد که قرار است به صورت پکی جا به جا شوند. مواردی همانند: کارتنهای پستی و الوارها یا مجلات متفاوت در تعدادهای بالا اگر پک نشوند ممکن است افراد را در جابه جایی ها دچار مشکل کنند. کارکرد تسمه کش بدین صورت میباشد که بسته هایی که قرار است یک پک کامل شوند، روی هم چیده شده یک نواری به دور آنها پیچیده میشود که این نوارها ممکن است از جنس استیل، پلی پروپلین یا پلی استر باشند. البته باید به این نکته توجه نمود که تسمه های پلاستیکی که معمولا از جنس پلی پروپیلن میباشند برای بسته بندی های سبک استفاده میشوند. این نوع بسته بندی، باعث سریعتر شدن و راحتی در حمل و نقل میگردد.

بیشتر بدانید: تولید کارتن با دستگاه BOD

چه کسانی از ماشین های تسمه کش استفاده میکنند؟

از آنجایی که دستگاه های تسمه کش شامل سه نوع: دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتومات میباشند، هر یک برای کسب و کار مناسب خودشان استفاده میگردند. برای مثال یک تجارت کوچک که نیاز به حمل و نقل یا بسته بندی محدودی دارند ممکن است از یک تسمه کش نیمه اتومات استفاده کنند. اما مقادیر زیادی از تولید نیازمند تسمه کش تمام اتومات میباشد که در دفاتر پستی، شرکت های حمل و نقل، توزیع روزنامه به طور گسترده مشاهده میشود. دستگاه های تسمه کش در سه نوع ساخته شده اند که حتی برای کسانی که با مقدار کمی از تولیدات سر و کار دارند از راحتی و مفید بودن چنین دستگاه هایی بهره مند شوند.

تسمه کش دستی یک ابزار کاملا قابل حمل است که به جای برق از باتری استفاده میشود. این دستگاه برای افرادی که میخواهند در مکانهای مختلف و متغیر کالاهای خود را بسته بندی کنند، استفاده میگردد. قابل حمل بودن و راحتی این مدل از دستگاه تسمه کشی آنرا در میان انواع کارکنان کارگاه ها محبوب کرده است. در دستگاه های تسمه کشی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک به یک اپراتور برای نظارت و کنترل کیفیت کار انجام شده نیاز است. تنها تفاوت این دو نوع مدل آن است که در مدل نیمه اتوماتیک اپراتور سر تسمه را به دور محصول خود می چرخاند و بقیه مراحل به طور اتوماتیک وار صورت می پذیرد.

کلام پایانی

به همراه داشتن ماشین آلات مدرن در صنعت بسته بندی یکی از مهم ترین مواردی است که کارخانه جات کارتن سازی برای آن اهمیت ویژه ای قائلند. از این رو گروه تولیدی آوین پک با تجربه ای درخشان در زمینه بسته بندی و چاپ انواع محصولات با در اختیار داشتن ابزار و ماشین آلات جدید و به روز توانسته است در جلب نظر تولیدکنندگان موثر واقع شود. شما عزیزان میتوانید با برقراری تماس از بخش (تماس با ما) در وب سایت ایت شرکت با واحد فروش ارتباط حاصل کرده و برای ثبت سفارشات خود افدام نمایید.

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *