انواع کفی بسته بندی خرما در مدل های متنوعی مثل: منگنه ای، قفلی و قفل دار دوبل تولید میشود. این کفی ها با توجه به نوعی که دارند کارایی مختلفی داشته که برای بازارهای صادراتی بیشتر از نوع قفلی یا قفل دار دوبل استفاده میشود.

بهترین کفی خرما تولید شده کدام است؟

انواع کفی بسته بندی خرما که در گالری مشاهده میکنید در سه نوع به تولید میرسد. کفی خرما برای جعبه های بسته بندی استفاده میشود که به شکل زیره رویه (تلسکوپی) تولید شده باشند چرا که مدل کشویی یا کیبوردی به کفی احتیاج ندارد.

کفی خرما سه لایه سفید بوده که در اکثر مواقع یکسان است مگر آن که تولیدکننده بخواهد آن را از مقوای ایندبرد تهیه کند که در موارد خاصی برای صادرات دیده شده است. اما اکثرا ار کفی های نام برده شده استفاده میکنند.

در بازار داخلی کفی خرما به شکل منگنه ای است به گونه ای که با اتصال منگنه شکل جعبه را به خود گرفته است. این مورد در بازار داخل پاسخگوی نیاز مشتریان میباشد.

اما اگر قصد صادرات خرما به کشورهای دیگر را دارید، توصیه میشود از منگنه برای اتصال کفی خرما استفاده نکنید زیرا بهره گیری از هرگونه فلز در دسته مواد غذایی مرجوعی و بازگشت کالا را در پی دارد.

بنابراین، توصیه میشود کفی قفل دار دوبل یا قفلی استفاده شود. حتی در مدل قفلی با نداشتن قسمت دوبل شو از داخل جعبه ورق کمتری مصرف میشود که هزینه به صرفه تری نیز دارد.

انواع نمونه جعبه و کارتن بسته بندی
4.3/5 - (3 امتیاز)