شیوه پرداخت آوین پک

شیوه‌ پرداخت آوین پک در هر صنایعی بر حسب سیاست های مختلف داخلی خود، می تواند متفاوت باشد. زیرا هر صنعت و یا کسب و کاری روش تولید مختص به خود را داشته و نیازمند منابع مالی متغیری برای تامین مواد اولیه را دارد که بر اساس آن شیوه های پرداخت و تسویه حساب هر سازمانی می تواند مختص به خود باشد و در کلیت یکسان هستند.

شیوه پرداخت

شیوه‌ پرداخت آوین پک و تصویه حساب در صنایع کارتن سازی، چاپ و بسته بندی اوین پک به این صورت میباشد که بعد از تایید پیش فاکتور توسط مشتری و بررسی کردن تمامی موارد ذکر شده در آن مانند ابعاد و ترکیب سفارش، قیمت تمام شده ی یک جعبه، ابزار تولید (در صورت نیاز)، نوبت به برنامه ریزی تولید سفارش می رسد که جهت خریداری مواد اولیه، ۵۰ درصد از مبلغ کل فاکتور به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد و تا زمان پایان تولید می بایست واریزی ها به ۸۰ درصد رسیده باشد و سپس ۲۰ درصد پرداخت و بار از شرکت مجوز خروج دریافت می نماید.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

جهت پرداخت این مبلغ می توانید در صورت امکان به صورت حضوری به دفتر فروش آوین پک مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری از طریق دریافت شماره حساب، شبا و یا کارت، پرداخت آنلاین قیمت تمام شده جعبه و کارتن در فاکتور، وجه مورد نظر را پرداخت نمایید. باقیمانده مبلغ قرارداد پس از تولید کار و مشخص شدن تعداد تولید شده نهایی، تسویه می گردد.

 بیشتر بدانید: رازهای بسته بندی و بررسی ۱۰ نمونه موفق

کارتن سازی آوین پک

آوین پک متشکل از یک تیم با تجربه در صنعت چاپ و بسته بندی ایست که توانسته صدها نمونه جعبه کارتن بسته بندی انواع محصولات از : میوه و صیفی جات، خرما و خشکبار، انواع مواد غذایی، لوازم برقی و الکترونیکی، ابزار آلات و قطعات صنعتی و مکانیکی، لوازم یدکی و خودرو، تجهیزات پزشکی، بسته بندی های دارویی و بهداشتی، جعبه و کارتن های بسته بندی لوازم آرایشی، بسته بندی انواع شویندها و غیره را تولید نماید و برای مشاهده آن می توانید به لینک نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی مراجعه نمایید.