سفارش کارتن بسته بندی مربا و عسل

, , , ,
کارتن بسته بندی مریا و عسل

سفارش کارتن بسته بندی مربا و عسل با ابعاد و مدل های مختلف در صنایع کارتن سازی آوین پک امکانپذیر است. جعبه کارتن و جعبه مقوای بسته بندی برای محصولاتی از خانواده مربا و عسل به صورت کارتن سه لایه و پنج لایه و با رعایت گرماژ مقوا در خصوص مقاومت مورد نیاز مورد نیاز جهت جا به جایی آسان آنها میتواند مناسب باشد.قیمت تمام شده کارتن بسته بندی می بایست به صورتی باشد که بر روی قیمت مربا تاثیر چندانی نگذارد.

عکس های بسته بندی مربا و عسل

بسته بندی کارتنی یا مقوایی مربا و عسل میتواند به صورت تکی یا به صورت گروهی ساخته شود و این موضوع به نسبت منطقه ارائه محصول باید تصمیم گیری شود. در تصاویر زیر میتوانید بعضی از نمونه کارتن های بسته بندی این نوع محصولات را مشاهده کنید. عکس ها و تصاویر جعیه و کارتن های گوناگون بسیار میتواند کمک کننده برای اشخاصی که به دنبال جعبه و کارتن بسته بندی متفاوتی هستند زیرا نگاه ها و بررسی ها در افراد یکسان نیست و همین موضوع دلیل خلاقیت و کشف یک اثر ماندگار میتواند باشد در همین راستا میتوانید عکس ها و تصاویر نمونه کارهای بسته بندی کارتنی و مقوایی را یکجا در لینک قبلی مشاهده نمایید.

چاپ روی بسته بندی ها به صورت افست، فلکسو و سیلک راهی برای تبلیغات برند کارخانه و محصول می باشد. برای سفارش تولید، مدل و اندازه محصول را به صورت طول، عرض و ارتفاع در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا استعلام قیمت بسته بندی شما صورت پذیرد.

کارتن مادر مربا و عسل

مقاومت کارتن ها برای تحمل وزن کالاها می تواند مورد آزمایش قرار بگیرد. یعنی پس از ثبت سفارش یک نمونه بسته بندی طبق اطلاعات دریافتی از متقاضی، تولید میشود تا مقاومت و ابعاد بسته بندی بررسی گردد و پس از تایید، وارد مرحله تولید انبوه می شویم.

کارتن مادر مربا

قیمت کارتن و بسته بندی

محاسبه قیمت کارتن و جعبه بسته بندی نیازمند مواردی میباشد تا به قیمت تمام شده دقیقی دست پیدا شود. سایز جعبه، تعدادی که باید تولید گردد و ترکیب ورق و کارتن از موارد مهم تعیین کننده قیمت میباشد و همچنین مدل جعبه، نوع چاپ و خدمات چاپ کارتن هم از علل های تاثیر گذار بر روی قیمت تمام شده میباشند.

برای دسترسی به قیمت تمام شده کارتن بسته بندی محصول و کالای خود می توانید از طریق تماس با ما اقدام کنید و یا اینکه از صفحه محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی استفاده نمایید. در نظر داشته باشید بر اساس نوسانات قیمت مواد اولیه، استعلام ها اعتبار روزانه خواهند داشت و برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ۱۹۱۹-۹۱۰۰-۰۲۶ تماس حاصل نمایید.

فروشگاه آنلاین آوین پک

در فروشگاه کارتن سازی آوین پک در نظر داریم بعضی از بسته بندی کارتنی و جعبه مقوایی محصولات را به صورت آنلاین بفروش برسانیم. تنها تفاوت محصولات فروشگاه با محصولات دیگر در زمان تحویل محصول و نوع چاپ آن است به طوری که وقتی شما محصولی را از فروشگاه انتخاب کنید مطابق همان انتخاب با همان ابعاد و چاپ در شما خواهد خواهد رسید.

[ثبت امتیاز]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *