سفارش آنلاین جعبه و کارتن

سفارش آنلاین جعبه و کارتن نیازمند رعایت موادی می باشد تا سفارش صحیحی را ثبت نمایید. با مطالعه سوالات زیر با مراحل سفارش کارتن و جعبه به سادگی آشنا خواهید شد. پیشنهاد می شود سوالات را تا انتها مطالعه کرده و اگر همچنان ابهاماتی برایتان وجود داشت می توانید آن را با کارشناسان مطرح نمایید.

چطور می توانم با کارشناسان فروش ارتباط داشته و ثبت سفارش کارتن و جعبه داشته باشیم؟

راه های ارتباط با کارشناسان شرکت کارتن سازی و جعبه سازی آوین پک می‌توانید
#. شماره تماس ۱۹۱۹-۹۱۰۰-۰۲۶
#. واتساپ کارتن سازی آوین پک
#. پشتیبانی چت آنلاین وبسایت آوین پک
#. کانال تلگرام کارتن سازی آوین پک
#. پیج اینستاگرام کارتن سازی آوین پک
از طریق ارتباط با کارشناسان، ابعاد و جنس مورد نظر خود را اعلام فرمایید. پس از محاسبه قیمت و عقد قرارداد و هماهنگی‌های لازم، سفارش تولید شده و برای شما در هر کجای ایران که باشید ارسال می گردد.

قیمت کارتن و جعبه چگونه محاسبه می شود؟

قیمت انواع بسته بندی با توجه به ابعاد و طراحی و قیمت مواد اولیه محاسبه می‌گردد. کافیست تا سفارش خود را به کارشناسان ما اعلام فرمایید تا در اسرع وقت استعلام قیمت برای شما به صورت پیامکی ارسال گردد و همچنین می توانید برای خود محاسبه آنلاین قیمت کارتن و جعبه را انجام دهید.

زمان شروع تا تحویل سفارش چه مقدار طول می کشد؟

بعد از انجام مراحل سفارش، پروسه تولید شامل تهیه مواد اولیه، ساخت قالب و کلیشه در صورت لزوم، چاپ و برش آغاز می‌گردد که به طور معمول بین هفت تا ده روز کاری به طول می‌انجامد.

شرایط پرداخت به چه صورتی می‌باشد؟

جهت اطلاع از نحوه تسویه حساب به صفحه شیوه‌های پرداخت مراجعه نمایید.

نحوه ی ارسال سفارشات تولید شده چگونه است؟

جهت آگاهی از پروسه ارسال سفارشات می‌توانید به صفحه رویه ارسال سفارش مراجعه نمایید.

نمونه سفارش خود را چگونه قبل از تولید می توانیم ببینیم؟

برای دیدن نمونه جعبه کارتن بسته بندی خود قبل از شروع تولید می توانید ابتدا از واحد فروش بخواهید تا یک نمونه ابعادی از سفارشتان را برای شما ارسال نماید تا تایید ابعادی کارتن را انجام دهید و همچنین می توانید از واحد طراحی هم بخواهید تا برای شما یک نمونه چند بعدی طراحی و ارسال نمایید تا طراحی روی کار را ملاحظه و تایید نمایید.