رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش انواع بسته بندی کارتنی و مقوایی دارای قوانین و مقرراتی می باشد که می بایست متقاضی با دقت آن را مطالعه و بررسی نماید. در شرکت های کارتن سازی و جعبه سازی شاید رویه ارسال سفارش کمی متفاوت باشد و کلیت کار یکنواخت می باشد.

در صنایع کارتن سازی، جعبه سازی، چاپ و بسته بندی آوین پک بعد از انجام مراحل تولید، نوبت به هماهنگی با مشتری برای ارسال بار است. در صورتی که مشتری مایل به فرستادن وسیله حمل از سوی خودش باشد می تواند بار را از درب کارخانه بارگیری کند، در غیر این صورت ما با در نظر گرفتن مقدار بار و به صرفه بودن هزینه حمل، وسیله نقلیه مناسب را انتخاب کرده و بار را محل مورد نظر مشتری ارسال خواهیم نمود.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از ۲ دقیقه

به عنوان مثال

برای مثال در صورتی که حجم بار کم باشد، می توان از سامانه های حمل خرده بار و یا پایانه های حمل و نقل بین شهری استفاده کرد که علاوه بر هزینه مناسب، به موقع رسیدن بار نیز از مزیت های آن است. اما به طور کل استفاده از باربری های حمل بار و انجام بیمه، مناسب ترین و معمول ترین روش ارسال بار می باشد که ضمن اطمینان خاطر از حمل و نقل صحیح برای بارهای با حجم بالا بسیار به صرفه تر و منطقی تر بوده و تحویل در محل صورت می پذیرد.

بیشتر بدانید: نمونه عکس جعبه های بسته بندی کارتنی و مقوایی انواع محصولات

کارتن سازی آوین پک

صنایع چاپ و بسته بندی آوین پک با نزدیک به دو دهه فعالیت با به کار گیری ماشین آلات بروز و متخصصین علاقه مند به صنعت طراحی و بسته بندی، توانسته جزء بهترین کارتن سازی ایران از نگاه مشتری قرار گیرد و در تلاش است با بسته بندی های خارجی رقابت موازی داشته باشد تا بتواند در افزایش فروش کالای ایرانی در داخل و خارج از کشور سهی را به نام خود ثبت کند.