وبلاگ

کارتن اسباب کشی 3 لایه و 5 لایه نو؛ خرید آنلاین

کارتن اسباب کشی


کارتن اسباب کشی برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار میگیرد، اسباب کشی مقوله ای است که حداقل هر فردی در طول زندگی اش یکبار با آن روبرو شده است. در جابجایی همیشه لوازم شکستنی مثل ظروف بلور و چینی در معرض خطر هستند و می بایست درون یک کارتن قرار بگیرید که دچار شکستگی نشوند. از این رو کارتن اسباب کشی برای مصارف خانگی بسیار مورد استفاده قرار گرفته و پر فروش هستند.

ar-flag

en-flag

کارتن اسباب کشی در سایز و ابعاد 1 2 3 4 5

تولید کارتن اسباب کشی

از مشخصه ی اصلی این کارتن اسباب کشی این است که بتواند وزن زیادی را درون خود تحمل کند یعنی مقاومت بالایی داشته باشد. پس از چیدن منظم وسایل در کارتن های اسباب کشی لازم است تا درب آن را با چسب محکم ببندید. تمام اقلامی که میخواهند به مکانی جدید انتقال یابند باید بسته بندی شوند.کالاهایی که خاصیت شکنندگی دارند بهتر است که درون کارتن ها بسته بندی شوند و وسایل بزرگ تر مانند: مبلمان نیز میتوانند با دیگر روش هایی مثل پلاستیک حبابدار بسته بندی کرد. بسته بندی با استفاده از کارتن میتواند در نظم دادن و سریع پیدا شدن اجسام کمک کننده باشد، احتمالا زمان زیادی نیز از شما وقت میگیرد اما در عوض شانس موفقیت شما در طول حمل و نقل اثاثیه منزل و عدم خسارت لوازم افزایش می یابد.

اهمیت بسته بندی در اسباب کشی

توجه داشته باشید که خرید کارتنهای اسباب کشی استاندارد دارای مزیت هایی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:

1. سرعت در جابجایی اثاثیه به دلیل استفاده از کارتن اسباب کشی استاندارد و نامگذاری آنها بیشتر میشود.

2. بسته بندی با کارتنهای اسباب کشی استاندارد با نظم پیش میروند.

3. کارتنهای اسباب کشی بدون آلودگی بوده که میتوانید وسایل بهداشتی را درون آنها قرار دهید.

4. کارتنهای اسباب کشی، وسایل شکستنی را از گزند آسیب های خارجی در امان نگه میدارند.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی انواع محصولات

ابعاد کارتن اسباب کشی

کارتنهای اسباب کشی در ابعاد مختلفی وجود دارند که با توجه به نیاز مشتری و مصرف کننده به تولید میرسند در بعضی موارد نادر سایزها را میتوان یا توجه به خواسته مشتری و اندازه های دلخواه آنها این کارتنها را تولید کرد اما به طور معمول در یک ابعاد مشخص ساخته میشوند که برای مصرف عموم در نظر گرفته شده اند به طوری که افراد با تعداد لوازم متفاوت و وزن مختلف بتوانند از این کارتنها استفاده کنند. کارتنهای اسباب کشی را میتوان از نظر سایز به 5 دسته تقسیم کرد، به شرح زیر است:

1. خیلی بزرگ 2. بزرگ 3. متوسط 4. کوچک 5. خیلی کوچک

 1. 39*45*59 خیلی بزرگ
 2. 19*38.5*49 بزرگ
 3. 49*37*45 متوسط
 4. 22*30*45 کوچک
 5. 15*38*41 خیلی کوچک
تولید کارتن اسباب کشی

انواع کارتن اسباب کشی

کارتنهای اسباب کشی میبایست مناسب حمل بار باشند و سایز آنها نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک است. این کارتن ها در ابعاد مشخص تولید میشوند که برای قرار دادن وسایل خانگی و اداری طراحی شده اند.

کارتن 3 لایه: این نوع کارتن ها از دو لایه مقوای محکم و لایه ی میانی آن از مقوای شیاردار میباشد، این نوع کارتن بسیار فیکس است و برای لوازم غیر شکستنی آشپزخانه، البسه و کتاب و سایر وسایل مشابه مورد استفاده قرار میگیرند.

کارتن 5 لایه: یکی از بهترین نوع کارتن اسباب کشی، کارتنهای 5 لایه هستند که با مقاومت بسیار قابل توجهشان به طور متوسط برای بسته بندی های لوازم و اثاثیه 18 کیلوگرمی کاربرد ویژه ای دارند که ساختارشان از سه لایه ی مقوا صاف و دولایه مقوای شیاردار میباشد.

جنس کارتن اثاث کشی

در تولید و ساخت کارتن اثاث کشی بهتر است از کارتن های 5 لایه با ترکیب مقاوم استفاده شود زیرا در بیشتر مواقع لوازم شکستنی و پر اهمیتی در آنها قرار میگیرد و در جابجایی با کوچکترین صدمه اگر کارتن محکم نباشد بی شک به وسایل درون آن آسیب وارد خواهد شد. برای خرید کارتن اثاث کشی مطمئن میتوانید با از کارشناسان فروش تماس حاصل نموده و مشاوره خرید دریافت نمایید و سپس درخواست استعلام قیمت داشته باشید.

بیشتر بدانید: محاسبه آنلاین قیمت جعبه و کارتن بسته بندی در کمتر از 2 دقیقه

قیمت کارتن اسباب کشی

قیمت کارتن بسته بندی به عوامل متعددی بستگی دارد، نحوه خرید، خرید دانه ای و کلی، ابعاد کارتن، ضخامت و غیره از عواملی هستند که در نحوه محاسبه قیمت کارتنهای اسباب کشی نقش دارند هرچه ابعاد کارتن بزرگ تر بوده و ضخامت آنها نیز بیشتر باشد مسلما قیمت آنها نیز بالاتر میباشد.

در زمینه ی خرید دانه ای و یا کلی میتوان گفت که از آن جایی که در بحث اسباب کشی به طور دقیق نمیتوان اشاره کرد که به چه تعداد کارتن احتیاج است، بهتر است اینگونه پک ها به صورت کلی خریداری شوند که تعداد آنها کم نباشد و کارتن های اسباب کشی ارزان تر تمام شوند.

کارتن اسباب کشی
نکات مهم استفاده از کارتن اسباب کشی

توجه داشته باشید که بعضی از کارتن های اسباب کشی دست دوم یا کارتن موز برای اسباب کشی را نمیتوان دوباره استفاده کرد چرا که پس از یکبار مصرف کیفیت خود را از دست میدهند اما میتوان از کارتنهای اسباب کشی دوباره استفاده شده ی خود برای اقلام غیر مهم و سبک استفاده کنید. کارتن را تا حد مشخصی پر کنید برخی ها تصور میکنند که کارتن اسباب کشی را میتوانند بیش از حد گنجایش آنها پر کنند، این امر فقط باعث سنگین تر شدن بسته بندی شما میشود و حمل و نقل آن را سخت تر میکند.

همانطور که میدانید این نوع کارتنها ضد آب نبوده و از جنس مقوا هستند. چنانچه نگران این هستید که لوازمتان درون کارتن بر اثر تغییرات آب و هوایی خیس شود بهتر است ابتدا یک لایه پلاستیک بزرگ درون کارتن قرار داده و سپس وسایل خود را درون آن بچینید.

سوالات متداول

چرا باید لوازم را برای جابجایی درون کارتن قرار داد؟ کارتنهای اسباب کشی ۵ لایه با مقاومت بالایی که دارند، میتوانند از لوازم شکستنی و ظروف چینی به خوبی محافظت کنند و هم چنین برای حمل و نقل آسانتر و سریعتر همیشه لوازم منزل را درون کارتن قرار میدهند.

نکات مهم استفاده از کارتن اسباب کشی چیست؟ باید توجه داشته باشید که پک ها بعد از یکبار مصرف قابلیت خود را از دست داده و تحمل وزن سنگین را ندارند، میتوانید از این نوع کارتن ها برای اقلام سبک تر استفاده کنید.

قیمت کارتن اسباب کشی به چه عواملی بستگی دارد؟ عواملی همچون ابعاد کارتن، ضخامت آن و نحوی خرید بر قیمت تاثیر گذارند به گونه ای که هرچه ضخامت کارتن بیشتر باشد مقاومت آن بالاتر بوده و قیمت آن نیز بیشتر میباشد.

کلام پایانی

کارتنها یکی از وسایلی هستند که برای بسته بندی و هم چنین اسباب کشی استفاده میشوند از آنجایی که برای جابجایی لوازم نمیتوان تعداد کارتنها را به طور دقیق عنوان کرد، بهتر است این نوع کارتنها به صورت کلی و پکی سفارش داده شوند. شرکت کارتن سازی آوین پک با تولیدات این گونه کارتن ها میتواند با دادن مشاوره رایگان شما خریداران محترم را به بهترین نحو راهنمایی کنند. میتواند از طریق بخش (تماس با ما) با همکاران بخش فروش در ارتباط باشید.

4/5 - (4 امتیاز)

10 دیدگاه در “کارتن اسباب کشی 3 لایه و 5 لایه نو؛ خرید آنلاین

 1. اشکان زواری گفت:

  سلام کارتنهایی که توی لیستتون هست 5 لایه هستن؟

  1. مدیر گفت:

   سلام در سایز های کوچک از سه لایه استفاده میشود در توضیحات قید شده است.

 2. سنایی گفت:

  اگه کارتن اثاث کشی 50 تا تو ابعاد 35 در 25 در ارتفاع 30 آماده دارید آدرس بدم برام بفرستید؟

  1. مدیر گفت:

   میتونید از ابعاد های موجود فروشگاه استفاده کنید در غیر این صورت قیمت تمام شده آن مقرون به صرفه نیست.

 3. کریمیان گفت:

  کارتن های اسباب کشی شما سفید هستن یا قهوه ای؟ برای خرید باید تماس بگیرم؟

  1. مدیر گفت:

   با سلام و احترام، هم سفید میتونه باشه و هم قهوه ای، ولی اکثرا قهوه ای هستن.
   برای ثبت سفارش می توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

 4. پاشایی گفت:

  سلام ما تو شرق تهران هستیم و شما هم تو غرب تهران هستید آیا میشه خرید کارتن اسباب کشی رو آنلاین انجام بدیم و برامون ارسال کنید؟

  1. مدیر گفت:

   درود بر شما
   بله، پس از ثبت سفارش مراحل ارسال به سرعت انجام می شود.

 5. انصاری گفت:

  سلام کارتن اسباب کشی در ابعاد دلخواه هم تولید می کنید؟ و اینکه ارسال به رشت هم دارید؟

  1. مدیر گفت:

   با سلام و درود، امکان تولید کارتن در هر سایزی وجود دارد و همچنین امکان ارسال به تمام نقاط کشور فراهم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *