جعبه کارتن خشکبار

صادرات خشکبار با بسته بندی مناسب: خشکبار یکی از قدیمی ترین روش نگهداری مواد غذایی خشک کردن محصول است که این خشک کردن فواید زیادی دارد همچون وزن و حجم محصول کاهش میاید مانع از فاسد شدن محصول میشود سهولت در بسته بندی و حمل و نقل و انبارداری میشود.

صادرات خشکبار

خشکبار شامل میوه ها و مغزهای خشک شده مانند : گردو، پسته، بادام، فندق، کشمش و انجیر و… و میوهای خشک شده میباشد. ایران به دلیل تولید بالا و کیفیت خوب خشکبار در صادرات موفق است به همین دلیل در صورتی که بخواهیم صادرات موفق خشکباری داشته یاشیم باید ابتدا بسته بندی یا کارتن مناسب جهت آن محصول انتخاب کرد که آن بسته بندی یا کارتن در درجه اول باعث حفظ تازگی و طراوت اولیه به طور کلی حفظ  کیفیت محصولمان شود همچنین جا به جایی و حمل و نقل  آسانی داشته باشد به همین دلایل کارتن لمینتی بهترین گزینه برای محصول صادراتی است.

کارتن لمینتی سه لایه یا ۵ لایه  با روش طراحی و چاپ با کیفیت می تواند هم از نظر شکیل بودن و زیبایی و هم تبلیغ برند و لوگو و استحکام بالا به ما کمک زیادی کند. البته وزن محصول داخل کارتن از اهمیت زیادی برخوردار است.

باهم بخوانیم :جعبه پسته و بسته بندی خشکبار

در بسته بندی صادراتی لازم است به نکات ذیل توجه زیادی شود:

  1.  تطابق داشتن با استاندارد کشور مقصد
  2. جذب خریدار خارجی
  3. بتوانیم بازار هدف که همان بازار مقصد است خوب شناسایی کنیم
  4. حفظ رنگ و بو و طعم و….

بیشتر بدانید: محاسبه قیمت آنلاین کارتن و جعبه ی بسته بندی در ۲ دقیقه

در کل بسته بندی باید در وهله اول به مصرف کننده آگاهی لازم را بدهد و مشتری را جذب نماید و قابلیت سهولت حمل داشته باشد.

انواع کارتن جهت بسته بندی خشکبار

کارتن تلسکوپی( زیره و رویه) برای اوزان ۵ تا ۱۰  کیلوگرم و به صورت لمینتی

ارتن چهار درب لمینتی

کارتن دسته دار جهت حمل راحت و زیبایی بسته

برای داشتن  چاپ برند روی بسته بندی خشکبار کمک زیادی در تبلیغ محصول می کند و به جهت نگهداری محصول در شرایط سردخانه ای بسته ای باید انتخاب شود که ضد آب و رطوبت باشد. همچنین میشود با به کار بردن بسته بندی خلاقانه خشکبار در بازار داخلی و خارجی رقابت کرده و موفقیت زیادی به دست آورد.

بیشتر بدانید: نمونه جعبه و کارتن های بسته بندی انواع محصولات

برای بسته بندی آجیل و یا خشکبار میتوان علاوه بر بسته بندی جعبه ای و کارتنی از بسته بندی پلیمری بهداشتی استفاده کرد ولی به خاطر شکیل بودن بسته بندی کارتنی و طبیعی بودن بیشتر مورد قبول خریداران بین المللی میباشد. به طور کلی میتوان گفت طراحی بسته بندی خشکبار به منظور حفاظت از محصول است در واقع به جهت توزیع و ذخیره سازی و فروش مورد استفاده قرار میگیرد. طراحی بسته بندی هنری است که در جهت افزایش کیفیت و مرغوبیت کالا قرم برمیدارد و یکی از نکات مهم و اولیه در عرضه و فروش محصول میباشد.

جعبه آجیل

گروه تولیدی آوین پک، با تجربه فراوان در امور کارتن سازی، جعبه سازی،طراحی،چاپ و بسته بندی مناسب محصولات، با افتخار شما را در جهت انتخاب درست راهنمایی مینماید برای ارتباط با کارشناسان این واحد صنعتی می توانید از طریق قسمت تماس با ما اقدام فرمایید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *