جعبه میوه صادراتی

جعبه میوه صادراتی با جعبه میوه بازار داخلی متفاوت های گوناگونی دارد. در این مقاله میخواهیم تفاوت های این دو جعبه را برای شما آشکار کنیم و همچنین با مشاهد عکس جعبه میوه ها تفاوت ها را بهتر درک کنید. این کار باعث سفارش جعبه بسته بندی متناسب با نیاز میشود.

جعبه میوه سردخانه ای

سفارش جعبه کارتن بسته بندی به خصوص برای میوه جات و محصولاتی که نیاز به نگهداری در سردخانه دارند برای صادرکنندگان این محصولات اهمیت ویژه ای دارد. گاها پیش آمده که در اثر عدم طراحی صحیح از نظر کیفیت ، مقاومت و ترکیب جعبه در مقابل رطوبت و فشار و حتی دما ، باعث ایجاد خسارت شده است.

طراحی جعبه های کارتنی میوه صادراتی مناسب شرایط حمل در سردخانه کانتینر نیازمند تجربه تولید کننده کارتن ساز می باشد. در تجارب کاری کارتن سازان به ترکیب های مناسبی نسبت به کار خاصی میرسند که در بین کارتن سازها کمی متفاوت است.

جعبه سازی

بسته بندی کارتنی میوه و صیفی جات

زیبایی جعبه میوه صادراتی

بسته بندی محصول یا هر کالایی بدون شک تاثیر گذارترین جنبه ی بصری در نگاه اول خریدار است. از این جهت می بایست علاوه بر تمامی موارد کیفی و مقاومتی در کارتن بسته بندی به جنبه زیبایی و شیک بودن آن نیز توجه داشت. جعبه های کارتنی با توجه به قابلیت تولید به صورت ضد رطوبت بودن و قابلیت چاپ با کیفیت بسیار بالا و حتی برای کارتن های لمینتی به صورت چاپ با کیفیت فوق العاده بالا گزینه مناسبی برای بسته بندی هستند.

بیشتر بدانید بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین کارتن و جعبه مقوا

باید در نظر داشت که با توجه به رطوبت محصول و شرایط نگهداری و حمل تا مقصد و پس از آن تا زمان مصرف بسته بندی سالم و زیبا باقی بماند. این موضوع نیازمند تعیین ضریب اطمینان بالا در طراحی است. به همین جهت در طراحی جعبه های کارتنی این نکته توسط کارشناسان ما در نظر گرفته می شود تا بسته بندی بدون نقص و شیک و نیز قابل رقابت با نمونه های خارجی در اختیار مشتری قرار گیرد تا محصول ایرانی جایگاه ویژه ای در بین رقبای خود کسب نماید.

جنس جعبه میوه صادراتی

با توجه به اینکه هر کارتن از تعداد مشخصی لایه تشکیل شده امکان تعیین جنس هر لایه با توجه به نوع مورد نیاز وجود دارد. با تعیین جنس مناسب برای هر لایه می توان جعبه کارتن را کاملا ضد رطوبت و مطابق با معیار های بهداشتی برای میوه و صیفی جات تولید نمود.

به نسبت وزنی که باید کارتن میوه صادراتی تحمل کند ترکیب و لایه های آن را در نظر میگیرند. ابتدا نوع سه لا و پنج لا بودن آن مشخص میگردد و سپس لایه های هر نوع با اصطلاحات e,b,c و … انتخاب میگردد. همین نوع و لایه های کارتن استقامت و کیفیت آن را به وجود می آورد.

شرکت کارتن سازی آوین پک

در صورت تمایل و برای دریافت راهنمایی و مشاوره و سفارش جعبه کارتن بسته بندی همه روزه می توانید با ما در صنایع کارتن سازی ، جعبه سازی ، چاپ و بسته بندی آوین پک از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

2 پاسخ
  • مدیر
   مدیر گفته:

   با سلام
   برای رسید به قیمت کارتن منطقی بهتر است تیراژ جعبه میوه های صادراتیتون رو بالای ۱۰۰۰ عدد در نظر بگیرید تا توجیح اقتصادی داشته باشد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *