بسته بندی لباس مردانه

بسته بندی پوشاک و بررسی نمونه های موفق میتواند به لحاظ چشمگیر قابل اهمیت باشد زیرا با توجه به نقش پر رنگ صنعت مد و پوشاک در دنیای امروزی پوشاک هم مثل سایر محصولات از بسته بندی ها و جعبه های کاربردی و زیبا بی نیاز نیست. اولین تصویری که مشتری در هنگام خرید محصول با آن مواجه می شود، بسته بندی آن است.

تصمیم گیری برای خرید تا حد بسیار زیادی وابسته به تصویر اولیه ای است که برای مشتری از محصول ایجاد می شود. به همین جهت کیفیت بسته بندی پوشاک نقش زیادی در فرایند فروش دارد. بسته بندی هایی که در این صنعت طراحی و ساخته می شوند، علاوه بر محافظت از کالا، ایجاد یک فضای بصری هماهنگ با طرح پوشاک را نیز بر عهده دارند. جعبه های سخت (hard box) و بسته های کاغذی و مقوایی از پرکاربرد ترین نوع در جعبه بسته بندی هستند.

اهمیت جعبه بسته بندی پوشاک

بسته ­بندی برای حفظ محصول در مقابل آلودگی، صدمات ناشی از حمل و نقل و انبار کردن صورت می گیرد.

بسته ­بندی، روشی جذاب برای انتقال پیام به مشتری و تاثیر گذاری بر تصمیم گیری هنگام خرید می باشد.

بسته بندی حاوی هویت و کیفیت کالا می باشد.

بسته بندی پوشاک کمک می کند که کالاهای نسبتا مشابه از یکدیگر تشخیص داده شوند.

بسته بندی یکی از عواملی است که به برقراری ارتباط مصرف کننده با یک برند خاص کمک می کند.

هدف اصلی بسته بندی پوشاک، ارائه کالا به نحوی که نتیجه آن رو به افزایش و سوددهی باشد و همچنین کلیه نیازها را برطرف کند و برای مصرف کننده مناسب باشد.

در جعبه بسته بندی پوشاک باید به سه نکته اصلی و مهم توجه کرد: سهولت در بسته بندی، ارائه دیدی روشن و واضح از محصول و فهرستی از اطلاعات کامل از محصول.

حتماً بخوانید: بسته بندی و فروش و تاثیر آن در عرضه محصول به بازار

امروزه جعبه بسته بندی پوشاک برای همه سنین و همه ی سلایق تولید می شود. جوراب یکی از پوشاکی است که تقریبا همه ی افراد به آن احتیاج دارند و از آن استفاده می کنند. آن چیزی که در نگاه اول مناسب و شکیل است و باعث جذب مشتری می شود بسته بندی آن است. بسته بندی محصول علاوه بر حفظ کیفیت و بازار پسندی تبلیغ موثر و کارآمدی در حوزه فروش و تبلیغات دارد.

جعبه بسته بندی پوشاک

بسته بندی بعضی از محصولات به گونه ای است که می توان بعد از خارج کردن محصول از بسته آن را مجددا استفاده کرد و یا به محصول دیگری تبدیل کرد. مثلا بعضی از پوشاک هستند که از جعبه آنها به عنوان چوب لباسی استفاده می کنند. اینگونه بسته بندی دو منظوره طراحی شده اند، هم برای حفاظت از محصول هم برای استفاده به عنوان وسیله ای قابل استفاده در زمینه های دیگر.

جعبه بسته بندی پوشاک

در بسته بندی پوشاک باید گروه سنی نیز مورد توجه قرار گیرد. روحیات افراد در سنین مختلف و جنسیت های مختلف، متفاوت است. یک دختر بچه به زیبایی بسته بندی بسیار توجه می کند و باید از رنگ های شاد و روشن در بسته بندی محصولات مربوط به این گروه استفاده کرد.

اما در بسته بندی لباس های پسرانه باید از رنگ های سنگین و محکم استفاده کرد. تک رنگ بودن، نماد پیامی محکم و مردانه است. رنگ هایی مثل آبی تیره، زرشکی، مشکی و بنفش برای بسته بندی پوشاک آقایان مناسب است. برای بسته بندی پوشاک خانم ها از رنگ های شاد و فرم های نرم و سیال استفاده می کنند تا حس ظرافت را به خوبی نشان دهند.

جعبه بسته بندی پوشاک

بسته بندی بعضی از پوشاک به گونه ای است که به محض اینکه مشتری بسته را می بیند، می فهمد که چه چیزی درون جعبه است. اینگونه بسته بندی ها بسیار هوشمندانه طراحی شده اند و مشتری را سریع به خود جلب می کنند.

جعبه بسته بندی پوشاک

گروه تولیدی آوین پک، با تجربه فراوان در امور کارتن سازی، جعبه سازی، طراحی، چاپ و بسته بندی مناسب محصولات، با افتخار شما را در جهت چاپ و بسته بندی مناسب راهنمایی می نماید. برای ارتباط با کارشناسان این واحد صنعتی می توانید از طریق قسمت تماس با ما اقدام فرمایید:

14 پاسخ
  • سمیرا باویلی
   سمیرا باویلی گفته:

   وقت بخیر
   تعداد چاپ ۱۰۰۰ عدد می باشد. لطفا برای اطلاعات بیستر با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
  • سمیرا باویلی
   سمیرا باویلی گفته:

   سلام
   بله تولید می کنیم. تعداد چاپ ۱۰۰۰ عدد و هزینه بستگی به فرم جعبه دارد . لطفا با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ
  • سمیرا باویلی
   سمیرا باویلی گفته:

   سلام
   بله شما می تونید جهت اطلاع از کلیه کارهای طراحی و چاپ با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان آوین پک شما را راهنمایی نمایند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *