بسته بندی حبوبات

بسته بندی جذاب و افزایش درآمد حاصل از فروش برای بالا بردن میزان آن و افزایش درخواست برای کالای تولید شده، میتواند شما را به عنوان صاحب کسب کار، به درآمد بیشتر نزدیک کند. اما اینکه چطور و چگونه به این درجه و سطح از هدف خود دست پیدا کنید، چالش مهم و تعیین کننده ای در این امر است که با رعایت و مدیریت بعضی موارد به آسانی میتوانید به این جایگاه دست پیدا کنید.

 بیشتر بدانید: استعلام قیمت آنلاین جعبه و کارتن بسته بندی

تصور کنید

محصول تولید شده ای که به بازار فروش وارد می‌شود، به غیر از مواردی چون کیفیت کالا که یکی از مهمترین فاکتورها است، از سمت مصرف کننده و مشتری سنجیده از جهات بسیاری بررسی می‌گردد. محصول یا کالایی که حتی با بهترین کیفیت تولید و صادر می‌شود ولی ظاهر و بسته‌بندی جذاب و زیبایی نداشته باشد تاثیر مناسبی بر مصرف کننده یا خریدار نمی‌گذارد بصورتی که علی رقم نیاز مصرف کننده، بخاطر نداشتن زیبایی و مناسب نبودن ظاهر و رنگ بسته بندی و جذابیتش، مشتری را از خرید کالا منصرف می‌کند. این اتفاق بیشتر زمانی رخ میدهد که در قفسه فروشگاه محصولی مشابه محصول شما در کنار هم وجود دارد در این شرایط محصولی فروش می رود که بسته بندی خاص داشته باشد و با حفظ جذابیت به صورت انحصاری طراحی شده باشد.

 بیشتر بدانید: رازهایی که طراحی بسته بندی شما را خاص می‌کند

بسته بندی مواد غذایی

بازار هدف و ارتباطش با بسته بندی

در بسته بندی جذاب و افزایش درآمد حاصل از فروش باید در نظر داشته باشید قیمت کالای تولید و یا صادر شده کاملا رقابتی است و براساس بازار هدف تولید کننده و یا صادر کننده تنظیم می شود. بسته بندی کالای شما یکی از موارد مهمی است که در فروش و برند شدن کالای شما تاثیر زیادی می‌گذارد بصورتی که ظاهر کالا را در خاطر مصرف کننده ثبت می‌کند و باعث می‌شود که در صورت نیاز، همیشه بدنبال آن باشد و اینکه در بازار و بین مصرف کننده ها چطور و چگونه از آن کالا یاد میکنند. براساس تحقیقات انجام شده از مردم و صاحبان کسب و کار، حدود یک سوم از تصمیمات خرید کالاها از جذابیت و زیبایی بسته بندی موجب میگیرد و باید به این موضوع توجه داشته باشید که قیمت بسته بندی نباید تاثیر چندانی روی قیمت تمام شده محصول داشته باشد.

بسته‌بندی-ساندویچ

۷ثانیه اول دیدن کالا

همانطوری که مشتری در همان ۷ ثانیه اول بعد از دیدن کالا در قفسه فروشگاه یا مراکز خرید، تصمیم خود را برای خرید کردن میگیرد، پس جذب کردن مشتری در نگاه اول و خرید و استفاده آن در مرحله بعدی، به احتمال زیاد رضایت مشتری را از انتخاب کالای مورد نظر را هم بدنبال دارد و بخاطر این نتیجه خوب، اکثر مصرف کنندگان مایل به انتقال دادن این تجربه خوب به دوستان و آشنایانشان می‌شوند و به همین ترتیب این چرخه بزرگ و بزرگتر میشود که در نهایت منجر به افزایش فروش و محبوبیت آن کالا با بسته بندی جذابش می‌شود. بطوریکه کالای شما با این بسته بندی ای که انجام داده اید، در بازار نشان از تمامی رقبا متمایز خواهد بود.
بنابراین بسته بندی و فروش، دو امر وابسته و متصل به هم هستند، بصورتی این اتصال تاثیرگذار است که شرکت هایی که تلاش می کنند بسته بندی منحصر به فرد و قابل توجه برای محصولاتشتولید کنند، آنهایی هستند که در نهایت در بازار رشد می کنند.

 بیشتر بدانید: سفارش کارتن بسته بندی مربا و عسل

صنایع کارتن سازی آوین پک

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه تولید انواع بسته‌بندی، راهنمایی گرفتن از نوع طراحی، درخواست محاسبه قیمت مناسب نسبت به محصول خاص و … می‌توانید از طریق پشتیبانی آنلاین و یا صفحه تماس با کارشناسان آوین پک ارتباط برقرار کنید.

گروه چاپ و بسته بندی آوین پک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه چاپ و بسته بندی جعبه کارتنی و جعبه مقوای، توانسته به لطف رضایتمندی مشتریان خود جزء بهترین های کارتن سازی تهران شناخته شود و در این راستا در صدر گروه بهترین های کارتن سازی در کرج مشاهده میگردد که این مقام را مدیون مشتریانمان هستیم و از این موضوع خدا را شاکریم.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *