کارتن سازی به آوران صنعت

طراحی، تولید و قبول سفارش جعبه کارتن بسته بندی برای میوه و مناسب شرایط سردخانه ای

سفارش جعبه کارتن بسته بندی به خصوص برای میوه جات و محصولاتی که نیاز به نگهداری در سردخانه دارند برای صادرکنندگان این محصولات اهمیت ویژه ای دارد. گاها پیش آمده که در اثر عدم طراحی صحیح از نظر کیفیت و مقاومت جعبه در مقابل رطوبت و فشار و حتی دما خسارت ایجاد شده است. طراحی جعبه های کارتنی میوه صادراتی مناسب شرایط حمل در سردخانه کانتینر نیازمند تجربه تولید کننده یا کارتن ساز می باشد.

بسته بندی محصول یا هر کالایی بدون شک تاثیر گذارترین جنبه ی بصری در نگاه اول خریدار است. از این جهت می بایست علاوه بر تمامی موارد کیفی و مقاومتی در بسته بندی به جنبه زیبایی و شیک بودن آن نیز توجه داشت. جعبه های کارتنی با توجه به قابلیت تولید به صورت ضد رطوبت بودن و قابلیت چاپ با کیفیت بسیار بالا و حتی برای کارتن های لمینتی به صورت چاپ با کیفیت فوق العاده بالا گزینه مناسبی برای بسته بندی هستند.

باید در نظر داشت که با توجه به رطوبت محصول و شرایط نگهداری و حمل تا مقصد و پس از آن تا زمان مصرف بسته بندی سالم و زیبا باقی بماند. این موضوع نیازمند تعیین ضریب اطمینان بالا در طراحی است. به همین جهت در طراحی جعبه های کارتنی این نکته توسط کارشناسان ما در نظر گرفته می شود تا بسته بندی بدون نقص و شیک و نیز قابل رقابت با نمونه های خارجی در اختیار مشتری قرار گیرد.

با توجه به اینکه هر کارتن از تعداد مشخصی لایه تشکیل شده امکان تعینن جنس هر لایه با توجه به نوع مورد نیاز وجود دارد. با تعیین جنس مناسب برای هر لایه می توان جعبه کارتن را کاملا ضد رطوبت و مطابق با معیار های بهداشتی برای مظروف تولید نمود.

در صورت تمایل و برای دریافت راهنمایی و مشاوره و سفارش جعبه کارتن بسته بندی همه روزه می توانید با ما در صنایع کارتن و بسته بندی به آوران صنعت در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *